Şimdi Ara

10$ ımı aldım. Paranızı Kesinlikle Ödüyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: utku159

arkadaşlar az önce baktım ki bir ödeme daha aldım 10$ lık bux.to dan. artık bu siteye %100 güveniyorum.

Selamlar
    Ben de bux.to'ya üyeyim. 10 doları geçeli baya zaman oldu. Parayı istedim ama hala göndermediler. Ne kadar süre sonunda aldın 10 dolarını?
  • ilk aldığımda 3-4 gün içinde gelmişti . 2 . aldığımda 1-2 hafta oldu . sanırım belli bi zamanları var her ay o zaman veriyorlar parayı mailine bilgi geliyor paran yattığında zaten
  • yakında bir 10luk daha gelicek sanırım. gercekten en güvenilir site bu arkadaşlar bu konuyu açtığımdan beri bir sürü site denedim ama hiçbirisi böyle değil .ödeme yapmıyorlar . bux u hiçbişeye değişmem :D
  • bu sitelerden utkudan baska para alan varsa mesaj atsın.
  • @ iş imkanı ek iş

sen yenisin galiba bu bahsettiğin sitelerin scam olduğunu bilmeyen kalmadı.
  • Anladıgım kadarıyla pc basındaki boş vaktinizi degerlendirip bunu paraya cevirmek istiyorsunuz...
    Bakın bu konuda gercekten güvenilir 2 site var...
    1. Cashfiesta
    2. Surf junky

Bu her iki sitedede sürekli tık yapmanıza gerek yok, otomatik olarak siteler arası gecis yapıyor ve abartısız günde 2-3 saat calısmayla ayda en az 200-300$ kazanabiliyorsunuz..
    Cashfiesta ödemelerini cek olarak yapıyor adresinize teslim geliyor cek yani, ve bu ceki iş bankasında bozdurabiliyorsunuz. Cashfiestaya üye olurken barstatüs var onu download etmeniz yeterli giriş yaparken kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyorsunuz...

Surf junky ise paypal e-gol gibi secenekleri sunuyor...
    limitler: cashfiestada 50$ sırfjunky de 25$
    Not: Her ikisiteyede üye olurken kesinlikle baska bir kullanıcı adıyla girmeyin yada tekrar baska bir isimle üye olmayın aksi takdirde üyeliginiz iptal olur.!ben her iki sitedende faydalanıyorum... ve gercekten aylık güzel bi kazanc geliyor

Buradan üye olabilirsiniz:
    Surjunky
    linke tıkladıgınızda (surf-junky) arasındaki "-" işaretini silin sonra tekrar enter yapın

Cashfiesta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guney2000 -- 8 Kasım 2007; 19:40:04 >

• siteye üye olduk.. nereden ve nasıl başlayacağız?
  • Harca harca bitmez artık...

Ne zaman akıllanacaksınız bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxii

siteye üye olduk.. nereden ve nasıl başlayacağız?

hangi siteye üye oldun?
  • Kendi refaranslı linkini niye veriyon para kazanmak içinmi yapmayın böyle şeyler olmuyor
  • bu siteye üye olmak istiyenler refansım olmasada sonucta üye olacaklar, referansım üzerinden üye olmalarında sence herangi bir sakınca veya zarar varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

@ iş imkanı ek iş

sen yenisin galiba bu bahsettiğin sitelerin scam olduğunu bilmeyen kalmadı.

helal...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vahtxx_

Kendi refaranslı linkini niye veriyon para kazanmak içinmi yapmayın böyle şeyler olmuyor

Ne var arkadaş referansını verdiyse varmı sana bir zararı.Onun refinden üye olmazsan o sitenin herhangi bir premium üyesi olan allahın ecnebisi referansıyla üye olmuş olacan.Bari arkadaşın linkinden üye ol da parayı alırsa en azından para Türkiye'ye gelmiş olsun.Bırakın artık bu vayyyyyy uyanık kendi refini vermiş sen çok mu uyanıksın tarzı sözleri.Kazandıracaksak birbirimize kazandıralım elin ecnebisine değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guney2000

Anladıgım kadarıyla pc basındaki boş vaktinizi degerlendirip bunu paraya cevirmek istiyorsunuz...
    1. Cashfiesta
    2. Surf junky

Bu her iki sitedede sürekli tık yapmanıza gerek yok, otomatik olarak siteler arası gecis yapıyor ve abartısız günde 2-3 saat calısmayla ayda en az 200-300$ kazanabiliyorsunuz..
    Cashfiesta ödemelerini cek olarak yapıyor adresinize teslim geliyor cek yani, ve bu ceki iş bankasında bozdurabiliyorsunuz. Cashfiestaya üye olurken barstatüs var onu download etmeniz yeterli giriş yaparken kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyorsunuz...

Not: Her ikisiteyede üye olurken kesinlikle baska bir kullanıcı adıyla girmeyin yada tekrar baska bir isimle üye olmayın aksi takdirde üyeliginiz iptal olur.!ben her iki sitedende faydalanıyorum... ve gercekten aylık güzel bi kazanc geliyor

Surjunky
    linke tıkladıgınızda (surf-junky) arasındaki "-" işaretini silin sonra tekrar enter yapın

Cashfiesta

Atmayın arkadaşlar surf-junky de 50 dolar duruyor hesabımda hiçbir zaman ödenmedi 1 yıl olmuştur boşuna uğraşmayın böyle şeylerle

• Arkadasım gercek olmayan bişeyi burada anlatmamın amacı ne, söylermisin? ben bu yöntemi neredeyse 6 aydır kullanıyorum ve her ay ödeme yapılıyor, sen belki paypalını tanıtmamıs olabilirsin, yada paypalın aktif diildir bide e-gold dene istersen...
    quote:

Orjinalden alıntı: slicer1

quote:

Orjinalden alıntı: guney2000

Anladıgım kadarıyla pc basındaki boş vaktinizi degerlendirip bunu paraya cevirmek istiyorsunuz...
    1. Cashfiesta
    2. Surf junky

Surjunky

Cashfiesta

Atmayın arkadaşlar surf-junky de 50 dolar duruyor hesabımda hiçbir zaman ödenmedi 1 yıl olmuştur boşuna uğraşmayın böyle şeylerle

• paypap hesabım 5 yıldır var verified user'ım.
    Ayrıca surfjunky'e zamanında birsürü mail attım hiç cevaplayanda olmadı.
    yabancı forumlarada bakarsan scam olduğunu görürsün.
    diğer siteyi bilmiyorum
  • arkadaşlar öteki arkadaşın verdiği 2 siteyi bilmiyorum ama benim verdiğim site gerçekten de scam değil. paramı gerçekten alıyorum yoksa niye bu kadar uğraşayım sizi kandırmaya. ayrıca ref li link verdiğim doğru makhan'ın dediği gibi benim ref li linkimden üye olmazsanız gidip başkasına üye yapıyolar otomatik sizi yabancılara. yani ban aüye olsanız da olmasanızda bişey kaybetmezsiniz kazanmazsınız ama ben burda bu açıklamayı yaptım bari benden üye olun
  • @utku159

bux.to benim parayı hala ödemedi.Yattı üstüne galiba.O da yavaş yavaş scam oluyor galiba.Geçen ayın 23'ünde istedim parayı iki gün sonra bir ay olacak.
  • ya usta vallahi alıyorum ben parayı ya niye böle oldu ki sende anlayamadım. ben de ilk seferimde çok beklemiştim 20 gün falan
  • Arkadaşlar bu tarz siteler arasında en iyi hizmet veren site bana göre Cashfiesta
    Formlarda biraz kurcalayın, olumlu yanıtlar bulacaksınız, bu arada linkte referansım yer alıyor istiyen olur, istiyen olmaz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.