Şimdi Ara

10 Haziran'da 3d Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne bileyim baksana Sony'nin falan 3D destekli TV'leri çıkacak, bende normal TV'lerde bu özellik olmayacak sandım Yoksa mis gibi netten çektiğim 3D filmleri gözlükle beraber izliyorum 3 boyutlu
  • Esasen Real D 3D destekli tv ler sözkonusu olabilir. Zira malumunuz RealD desteği henüz ev sinemasına girebilmiş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Esasen Real D 3D destekli tv ler sözkonusu olabilir. Zira malumunuz RealD desteği henüz ev sinemasına girebilmiş değil.

Evet dediğin gibi olabilir
  • normal lcd lerde 3 d olarak izliyebiloyrsanız
    bu çıkan 3 d televizyonlar nedir biri açıklasın nedir bu karmaşa ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

normal lcd lerde 3 d olarak izliyebiloyrsanız
    bu çıkan 3 d televizyonlar nedir biri açıklasın nedir bu karmaşa ??

Valla benimde aklım karıştı açıkçası bu duruma.. Şuan ben kendi LCD TV'mde internetten çektiğim Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) filmini 3D olarak izliyorum ilgili gözlüğü takınca.. Acaba bu çıkacak 3D televizyonlarda gözlüğe ihtiyaç kalmadan direk 3 boyutlu mu izleyeceğiz? Yoksa farklı özelliklerle mi gelecekler? Eğer şuan mevcut kullandığımız televizyonlarda oyunları 3 boyutlu oynayacaksak zaten 3D televizyon almanın anlamı nedir? Gerçekten bunlar kafamda soru işareti oluşturuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underworldfb -- 11 Mart 2010; 14:49:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.