Şimdi Ara

10 Günlük Telpa S4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 10 Günlük Telpa S4
    Telpa Garantili Samsung Galaxy S4 21/05/2013 Faturalı çok az kullanılmış kulaklığı kutusundan çıkarılmamış bir cihaz arkadaşlar. Toplamda 5 kez şarj olmuştur. Yanında 50 TL lik moshi koruma kapağı hediyedir. Önünde yine 20 liraya çekilmiş ama markasını bilmiyorum koruyucu vardır fakat koruyucu üzeirnde çizikler olduğundan verirken sökeceğim. Cihazda herhangi bir çizik kusur vs. yoktur. Resim henüz koyamadım ama sıfırdan farksız yakında eklerim. Faturası mevcuttur. Refaranslarıma bakabilirsiniz.

Nakit: Fiyat 1.750 TL

Taksitli Fiyat: 1843 TL - Elime geçen net 1.750,85 Kuruş :)

Bursa içi elden Teslim arkadaşlar. İyi forumlar. sorularınızı pm olarak atabilirsiniz. :)
    Fiyat : 1843 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 5 Haziran 2013 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Çok güvenilir dürüst bi kardeşimizdir..
    Allah Hayırlı Müşteri Nasip Etsin Kardeşim Hayırlı Satışların Olsun..
  • Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için :) Mobilden giren arkadaşlar için Nakit:1750 TL taksitle 1.843 TL :)
  • kapalı kutu 1700 den satılmaya başladı. ayrıca fatura olmadan garanti süresi belirsiz olur ve değişim gerektiğinde ibraz edilmesi gerekir. hayırlı satışlar.
  • Faturasını buldum arkadaşlar ancak fiyatım bu Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telpa garantili 0 cihazlar 1800 tl satılıyor.
  • Doğrudur satılıyordur, ama fiyatım buydu ve cihaz satıldı arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.