Şimdi Ara

10 gundur sigara icmiyorum hala canim istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2017 temmuz aylarinda basladim ilk basladigimda cok icerdim fakat eylulden itibaren azalttim gunde 3 4 e 1 taneye dusurdum yani oyle asiri triyakisu degildim birden biraktim 10 gundur icmiyorum fakat suan da cok fena canim istiyor yine son 1 -2 gundur.Internette 1-2 haftaya istek gecer diyorlar fakat benim istegim daha da yukseliyor.Daha basliyali 1 yil bile olmadi.O zaman 5 yil 10 yil 30 yil icip birakanlar nasil birakiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam en az 15 gün cıkmasını bekle ve aklına geldikce baska bisi ile ugrasmaya bak kolaygelsin sıkıntı valla
  • Hocam maksimum 2 gün sonra sigara isteği fiziksel olarak bitiyor. Nikotin krizlerini atlatalı çok olmuş yani şuan normal koşullarda çok rahatlamış olman lazım. Şuan canım istiyor dediğin fiziksel bağımlılık değil.

Yani mesela benim canım şuan doritos istiyor dizi izlerken yemek istiyorum. Hayvan gibi canım çekti. Ama bu bağımlılık değil. Seninki de böyle. Canın istiyor ama keyfinden dolayı. İçmezsen cebinde kalacak parayı düşün. Ciğerlerinin sağlıklı kalacağını iki metre koştuğunda tıkanmayacağını düşün.
  • Ne kadar boş durursan, canın sıkılırsa, moralin bozuk olursa o kadar çok içiyorsun. Oyalanacak bir şeyler bulmanı öneririm
  • sigara içme, çay iç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill Em With Kidness -- 14 Şubat 2018; 22:34:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.