Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:2:45 >

• Spekülatörler doların devamlı yükselmesinden kazanmazlar zig zag oluşturmaktan kazanırlar. Doları 7 liradan 9 a cikartırlar MB müdahale etmeye başlayınca spekülatörler tekrar TL'ye dönerler... Sabit kur buna çaredir ama o zamanda iktidarlar 5 lira olması gereken kuru 3 lira diyerek cari açık yaratıp ülkeyi borca sokuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire -- 13 Kasım 2020; 13:13:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doları elinde tutsaydın.

Eğer dolar borcun varsa düşmesi sıkıntı değil. Sonuçta elinde dolar var ve dolar ödeyeceksin.

Eğer lira borcun varsa sen dolar artarsa diye iki liralık borcu bir lira yaparım diye riske girmişsin, olmamış.

Sonuçta döviz Türkiye gibi ülkelerde uzun vadede kazandırır. Keşke kazandırmasa da dolar iyice düşse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:3:7 >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:3:15 >
  • aynısı 2 sene önce de olmustu, millet 7 den sattı 5.90 e düştü %25 faizle tlden kar yaptılar vade bitince ve faiz düşünce de dolara geçtiler. Şimdi yine 8,55 den satmışlardır.

• Sen reisimize değil de ecnebilerin parasına güvenirsen böyle alırsın işte eline.

silinsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaa birak, dolar 10 olacak diye gaza gelmissiniz iste.

Piyasa adami boyle yer iste.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:3:28 >
  • peaceb kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:3:37 >
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:4:23 >
  • dolar almasaydın kardeşim kim dedi sana dolar al diye.

Biz burda muhalifiz diye doların yükselmesini mi istiyoruz sanıyorsun ?

Doların yükselmesini isteyen hainin önde gidenidir.

Yatırım yapmışsın ve zarar etmişsin bunun sebebini kendinde ara.

repo yapsaydın hisse senedi alsaydın

akp ile ne alakası var onu anlamadım

• Neden sattın kardeş. Yılbaşından sonra artıcak zaten. Zarar edeceğine bekletsrydin

• sissil S kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:4:34 >
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimsel -- 13 Kasım 2020; 14:4:43 >
  • devrimsel kullanıcısına yanıt
    Trump başkanlığı devredince dolar yükselişe geçicek

• Bende 534den 11 gram altın aldım geçen cuma şimdi zarardayım, ama satmadım kenarda dursun bu poktan ekonomide yine yükselir nasıl olsa
    Ha bana kalsa dolar 1 tl olsun bugün zarar edeceksem edeyim ama geleceğim daha iyi olur
    Doların altının düşmesine üzülmüyorum yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de yüksek bir miktar nakit var ama saat başı eriyor. Günlük faize yatircam parayı pazartesi günü. Araba alıp kullanicam sonra.
    Valla çok sıkıntı. Altın dolar euro. Hepsi düştü. Yukselir mi bilmem ama daha düşecek. Tabi sene başı yine artar ama çok da güvenmemek lazim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.