Şimdi Ara

10 Bin Kişilik Anket: CHP Birinci Parti, 6'lı Masa %50+1 Üstü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Troll arkadaşları acı gerçeklerle hüzne boğmanın zamanı gelmiş.  

Son 350 gününüz...

Anketler ve Raporlartwitter
    “🇹🇷 Bu Pazar Genel Seçim Olursa: 🟥 %30.2 CHP 🟧 %29.1 AKP 🟨 %14.2 İYİP 🟪 %9.6 HDP ⬜️ %6.1 MHP 🟦 %3.6 DEVA 🔳 %2.3 DİĞER 🟩 %1.7 GELECEK ⬜️ %1.6 ZAFER 🟫 %1.6 SAADET — Objektif Araştırma 🗓 10-21 Haziran 2022 👥 9.960”
    https://twitter.com/PRaporlar/status/1543252855401873408?s=20&t=vtD7-MWSLIrnznJU1CruVQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 3 Temmuz 2022; 21:31:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onu bunu bilmem ÇARE ZAFERRRRRRRRRRRRR

• 400 BİNLİK ANKETTE MANSUR %66 ALDI, KILIÇDAR VATANSEVER İSE EGOSUNU BİR KENARA KOYUP MANSUR'U ADAY YAPSIN.

• Laa şu mhp giden oylara acırım, cidden şu mhp ye niye o verir bir insan. mhp'nin m'si kalmadı partide.

• Hadi akp oyu eridi gitti onu anladikta CHP hala yüzde 30 kemik seçmenine ne demeli ? İzmir'de eşeği aday koysak kazanır diyen birilerine neden bu kadar kendilerini aşağılatiyorlar anlamış değilim ?

• Cem kullanıcısına yanıt

Bir sokak röpörtajında kadının teki ekonomi kötü falan diye akpyi eleştirdi, bir daha oy vermem dedi sonra muhabir kime oy vereceğini sorunca cevabı "mhpye herhalde" oldu. 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

• Mantıklı bir anket sonucu

• bunlar yalan dolan babam koyu ak partili oğlum diyor bana sorsalar ben de kararsızım derdim diyor bu karasızların hepsi Ak partili

• Baban yalan söyleyecek kadar partiden utanıyorsa neden oy veriyor peki?

• mlsf trollerle aynı gemıdeyız gemı de coktan battı. Sanırım bu ulkenın son kurtulus umıdı komunizm olabılır. Kuba bayagı guzel en azından dolandırıcılar zengın olmuyor orada

yalan söylemiyor kararsızım derdim diyor belli etmezdim diyor

• Kararsız değil, akpli ama. Bu da yalan söylemek oluyor.

Akpliyse çıkıp dürüstçe söylemiyorsa o zaman sorun var.

• Chp'yi orada görmek isterseniz ; Bir kez daha adli denetim dışında, açık oy, gizli sayım ve liste usulü çoğunluk sistemi esasına göre seçim yapılmamalı belki bu tabloya o zaman görürsünüz  

• Şu anketlere bir kere denk gelmedik kimlere soruyorlar

• Deva ve Gelecek Partisi abartılmış...Hadi Deva'yı bir yerde anlarımda yahu Gelecek partisinin %1.7 oy almasına imkan yok.Hadi Babacan liberallikten,ekonomiden falan ilerliyor da Davutoğlu neyin siyasetini yapıyor bilen var mı?

Dahası Zafer Partisinin hem MHP'den hem de CHP'den özellikle bu iki partinin milliyetçi/kemalist gençliğinden ciddi bir oy çekeceğini düşünüyorum.Zafer Partisini eleştirenler Zafer Partisinin 2023'te ilk kez oy kullanacak Z kuşağını hedef aldığını anlamamışa benziyor.Bugün gençlere en çok ulaşan parti sosyal medya aracılığıyla Zafer Partisidir.Her ne kadar bazıları bunu kabullenemese de durum budur.

Ha ben İYİ Partiye oyumu atacağım ancak çevremde gençlere baktığımda özellikle ilk kez oy kullanacak milliyetçi gençlerin Zafer Partisine oy vereceğini söyleyebilirim.CHP içindeki kemalist gençlerde de böyle bir eğilim görüyorum.

• Bu anketin eğer gerçekleşirse,

Anlamı seçime yaklaştıkça AKP oylarının erimesi. Burada kritik olan cumhurbaşkanının millet ittifakı olması değil, meclis çoğunluğunun da millet ittifakına geçmesi.

İbb gibi düşünürseniz, İmamoğlu başkan ama ibb meclisinde AKP çoğunlukta. Bu sebeple İmamoğlu yetkileri kısıtlı.

Hem cb hem meclis millet ittifakında olursa bu hızlı bir değişime neden olacaktır.

• Bu anketlerin gazıyla Kılıçdaroğlu aday olmasa bari

Evet bende izlemiştim o hanzoyu

• Bence de birinci olmalı mesela bu gün 6 lı masa 5. kez toplanıp " 13. Cumhurbaşkanı Güçlendirilmiş Parlamenter sistemden yana olan bir aday olacaktır " kararı almışlar.

Seçime 1 yıl kalmışken büyük karar bu kadar azim ve çalışmaya bence en azından bir %50+1 hak ediyor adamlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 4 Temmuz 2022; 1:22:2 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.