Şimdi Ara

10.ay premium kırmızı ışık (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne dieyim buzdolabı ile ps3 ü kıyaslamak ii espiri yeteneğinde xbox ın gibi sorunlu ii uyumlu 2 çift siniz
  • xbox vazgeçilmez bir tutku ...bozulan bir daha alıyor nie sormak gerek :D llive a gir bırakamıyorsun ..ahh ban yaktın bizi
  • hala ps3 diyor adamlar, xbox360 ın her yönden fersah fersah önde olduğu gerçeğini göremiyorlar malesef. Insanların onca para verip bozulduktan sonra bidaha aynısından alma riskine girmesinin nedenini anlayamıyorlar, PS3 müş, Xbox360 oynayan biri dönüpte PS3 e bakmaz bile, 3-4 gün kullandım, nasıl sattığımı bilemedim.

Bide bana lütfen iyi oyunlar çıkmaya başlıyor diye Heavenly Sword gibi Japon atari salon oyunlarını söylemeyin, Xbox360 exclusive lerini bana saydırmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozi_darkside
    ii senin için üzülemicem ben ps3 fanlığı yapmıyorum keşke xbox 360 sorunsuz olsa da bende alsam bide 8 aydır oyun oynuyorum diorsun ps3 ile xbox aynı zamanda mı çıktı bak şimdi ne güzel oyunlar çıkıyor he bide benim için para sorun değil veririm bir oyuna 100 ytl ama kafam rahat oynarım 10 ytl veripte makinamın yanışını izleyip bide o oyunu oynıyamamaktan iidr

Adam bi derdini paylaşmak istemiş buraya yazmış nasıl düzelir diye cevap bulmak için sen tutmuşsun bagıra bagıra ps3 fanlıgı yapıyosun, burdaki millete ne senin 100ytl verip oyun aldıgındanki ? neden ps3 kullanıcıları xbox360 kullanıcılarını çekemiyorlarda en ufak şeyde böyle ps3 ps3 diyolar anlamıyorum, adamın zaten morali bozulmuş sende iyice moral bozuyosun, bende playstation kullanıcıyım 3 kırmızı ışık verdi diye tutupta ps3 ümü övmek lazım , başlık 3 kırmızı ışıgı gördüm ama senin yazın xbox la ps3 aynı zamandamı çıktı, ne alaka ? fanlıgını ps3 bölümünde yapman dileğiyle dostum.

• walla bende 3 kırmızı hatası vermemiş konsollar acilen soğutma olayı girmeli , bendede 10. ay var ben hiçbir sorun olmamasına rağmen yinede iyi bir soğutma yaptım ve şu anda cpu 38 derece gpu da 45 derecede , hiç bir korkum yok eğer bu sıcaklıklardada 3 kırmızı alırsam zaten bir daha yüzüne bakmam xbox 360 ın
  • quote:

Orjinalden alıntı: skynex

quote:

Orjinalden alıntı: ozi_darkside
    ii senin için üzülemicem ben ps3 fanlığı yapmıyorum keşke xbox 360 sorunsuz olsa da bende alsam bide 8 aydır oyun oynuyorum diorsun ps3 ile xbox aynı zamanda mı çıktı bak şimdi ne güzel oyunlar çıkıyor he bide benim için para sorun değil veririm bir oyuna 100 ytl ama kafam rahat oynarım 10 ytl veripte makinamın yanışını izleyip bide o oyunu oynıyamamaktan iidr

Adam bi derdini paylaşmak istemiş buraya yazmış nasıl düzelir diye cevap bulmak için sen tutmuşsun bagıra bagıra ps3 fanlıgı yapıyosun, burdaki millete ne senin 100ytl verip oyun aldıgındanki ? neden ps3 kullanıcıları xbox360 kullanıcılarını çekemiyorlarda en ufak şeyde böyle ps3 ps3 diyolar anlamıyorum, adamın zaten morali bozulmuş sende iyice moral bozuyosun, bende playstation kullanıcıyım 3 kırmızı ışık verdi diye tutupta ps3 ümü övmek lazım , başlık 3 kırmızı ışıgı gördüm ama senin yazın xbox la ps3 aynı zamandamı çıktı, ne alaka ? fanlıgını ps3 bölümünde yapman dileğiyle dostum.

hocam adamlara alışkanlık olmuş 360 yazısı görünce anlamadığım şekilde üzerlerine alınıyorlar.neyse sarpa sarpa dökülüyolar.hergün daha önce mok atana biri başlık açıo 360 aldım çok mutluyum üzerine dantel de koydum die.ben artık bişey demiorum mutlu olsunlar siyah incileri ile.ps2nin ne süpe bi alet olduğunu hepimiz gördük ama kapandı artık o defter arkadaşlar acı ama gerçek.keşke ps3 360 özelliklerine sahip olsa da ps3 alsak ama kabul edinn artık..yavvv ilerrleeeyyiinn...

• aman yine bi fanlik kavgasına donuşecek topik dikkat!
  • play station 3 sahipleri bu aralar pek oyun oynayamadıkları için xbox forumlarına yazıcak bolca vakitleri oluyor demek. Çok geçmiş olsun arkadaşım. umarım en kısa zamanda sorunu halleder oyun yağmurunu kaçırmazsın :)
  • geçmiş olsun aced

bu soğutma kaça mal olur,birde kesin çözümmü
  • Valla fatih'in dediğine göre eliteler bile 3 kırmızı veriyormuş...kısmet işi bu...10.ay üretimli ilk kendimi duyuyorum 3 kırmızı gören...
  • Geçmiş olsun kardeş...
  • eğer uygun fiyatlı bir çözüm istiyorsanız xcm-add on fan ve 120mm fan almanızı öneririm çok etkili bir ikili , bunun dışında bendeki soğutma sistemi biraz farklı yani xcm lcd fan set + add - on + 120 mm fan + ramsink + zalman thermal macun + notebook cooler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulwi

eğer uygun fiyatlı bir çözüm istiyorsanız xcm-add on fan ve 120mm fan almanızı öneririm çok etkili bir ikili , bunun dışında bendeki soğutma sistemi biraz farklı yani xcm lcd fan set + add - on + 120 mm fan + ramsink + zalman thermal macun + notebook cooler var

eğer bir şey anladıysam arap olayım

• örnek olması maksadıyla kardeş,
    günde kaç saat oynuyordun,arada kapatıp dinlendiriyormuydun?
    ps3 reklamı yapanlar; lair dendi çuvalladı, heavenly sword'ın da aldığı toplam rating kaçtır:%80 mi...hadi bakalım bekliyoruz daha özel oyunlar.
  • yaw bu meleti bunun için almak istemiyorum işte.olacak iş mi şimdi.en güzel oyunların geldiği bir dönemde.yazık olmuş ne diyim.geçmiş olsun kardeş
  • Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.İşin en kötü olacağı senin cebinden çıkacak 250 liradır.Kaldıki bu olabilecek en son çözüm olan boardu değiştirmektir.Öncelikle yok şunu yap bunu yap diyenleri tamamen ele.Tek doğru çözüm söyleyen kişi makineni al atik veya özkan elektroniğe git diyen kişidir.3 kırmızının %80 sebebi gpunun sorunundan çıkıyor.Forumda yapıyorum diye sallayan çoğu kişi de gpu üzerindeki bloğu çıkartıp x-clamps denilen yöntemle gpuyu boarda pres gibi birşey yapıyorlar.Birkaç ay çalıştıktan sonra yanlardaki lehimler atıyor ve gpu kalkıyor.O zaman geriye dönüş imkansız oluyor.Yapılacak en güzel şey bu işi profesyonel olarak yapanlara konsolu alıp götürmek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

hala ps3 diyor adamlar, xbox360 ın her yönden fersah fersah önde olduğu gerçeğini göremiyorlar malesef. Insanların onca para verip bozulduktan sonra bidaha aynısından alma riskine girmesinin nedenini anlayamıyorlar, PS3 müş, Xbox360 oynayan biri dönüpte PS3 e bakmaz bile, 3-4 gün kullandım, nasıl sattığımı bilemedim.

Bide bana lütfen iyi oyunlar çıkmaya başlıyor diye Heavenly Sword gibi Japon atari salon oyunlarını söylemeyin, Xbox360 exclusive lerini bana saydırmayın

ateri salonu dediğin oyun notları topluyor herkesin kendi seçimi xboxta ki çoğu ii kafa oyunu zaten pc de oynuyorum oynıcamda

• yemişim onun topladığı notları, hayt huyt diye kombolarla insanları öldürüyorsun, nerde bioshock, nerde halo 3, nerde mass effect nerde ps3 exclusive leri

Bu arada ps3 le uzaktan yakından alakası olmamasına rağmen bi anda yeni üye olupta bu konuda ps3 ps3 diye yazılar yazman bende "fake" olduğun şüphesini doğurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 22 Eylül 2007; 18:42:31 >
  • xbox360 sahibi olarak ve üzülerek söylüyorumki her xbox360 eninde sonunda 3 kırmızı verecek.Bu Microsoftun kaçınılmaz iç mimari hatası.
    Verene kadar bayılana kadar oyuna devam...
  • Yeni çıkan elite ve prolar vermez bence.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.