Şimdi Ara

%10 artmis hisseyi alamamak(zborsa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gun icinde en yuksek artisda olan hisseler zborsadan almaya calisinca onaylamiyor ..sebebini bilen arkadas varmi...zaten tavan yapmis riskli diyemi alamiyoruz acaba? bugun penguen ve kent alamadim mesala..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavandaki hisselerde emrin iptal edilmemesi için limit fiyatlı tavan fiyattan emir girmen lazım. Piyasadan limite emirler hemen iptal oluyor.

Onun dışında uygulamada bir hata yoksa uygulama senin alacağın riske karışmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stresstest

Tavandaki hisselerde emrin iptal edilmemesi için limit fiyatlı tavan fiyattan emir girmen lazım. Piyasadan limite emirler hemen iptal oluyor.

Onun dışında uygulamada bir hata yoksa uygulama senin alacağın riske karışmaz.

limit fiyati ne kadar arttiricaz? 18.10 tl hisse adeti...18.20 gibi yapicaz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

limit fiyati ne kadar arttiricaz? 18.10 tl hisse adeti...18.20 gibi yapicaz?

Alıntıları Göster

Tavan fiyattan emir vereceksin. Sıran gelirse alırsın.

Şöylede bir şey tavan tavan giden hissede satıcı oranı düşüktür.

Örneğin yeni halka arzlar tavan tavan gidiyor. Çünkü herkesin elinde 15-20 hisse var karı yeterli görmüyor bu yüzden satıcı yok.

• Arkadaşlar ben yarın sabah borsa açılınca hisse almak istiyorum. Ama çalıştığım için o saatte yanımda telefon olmuyor.

Hisse oranı 15.68

Ben hisse alış emrine kaç girmem lazım ki yarın sabah ki açılışta alsın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Arkadaşlar ben yarın sabah borsa açılınca hisse almak istiyorum. Ama çalıştığım için o saatte yanımda telefon olmuyor.

Hisse oranı 15.68

Ben hisse alış emrine kaç girmem lazım ki yarın sabah ki açılışta alsın ?

tmpol mu hisse? youtubeda zincir emir nasil verilir izleyin..14 ustu be 16 alti al emri verin.tahnimince alir

• quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

tmpol mu hisse? youtubeda zincir emir nasil verilir izleyin..14 ustu be 16 alti al emri verin.tahnimince alir

Alıntıları Göster

Örnek veriyorum 15.68 şu an ve ben 15.68 yazsam sabah hemen almış olur muyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Örnek veriyorum 15.68 şu an ve ben 15.68 yazsam sabah hemen almış olur muyum ?

Alıntıları Göster
    arz toplama oluyo 9.45-9.50 civarinda..bi keresinde o saatlerde bosta hisse vardi almistim..ama sizin alicaginiz hisse onceki gun %9-10 arttisa almaniz zor..ust taraftada arkadas anlatmis.talep coksa bosta hisse olmuyor diye

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Fiyatın önemi yoksa serbest fiyat/piyasadan limite emir verebilirsin. Önceden akşamdan bu şekilde emir girebiliyordun ama şuan BIST borsa açılmadan izin vermiyor sanırım.

Tavandan da verebilirsin al emrini. Eşleştiği yerden alır, paran iade olur. Artan para hisse almaya yetiyorsa tekrar emir girersin.

• Hocam yarınki işlemler için bu akşam alış satış enri verebilşyor muyuz yoksa borsa açıldı zaman mı vermemiz lazım?
    Birde borsa 10 da açılınca sıralar 0 lanıyor mu sabah mı vermek lazım emirleei

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.