Şimdi Ara

[10.700TL] GIGABYTE AORUS 5 / 144HZ | RTX 2060 | i7-10750H | 8G*2 |512G SSD

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün Linki: https://www.amazon.co.jp/-/en/GIGABYTE-AORUS-Notebook-Response-i7-10750H/dp/B086G3M9YV/ref=sr_1_23?dchild=1&keywords=1660ti%2Blaptop&qid=1612563367&s=computers&sr=1-23

Fiyatına göre özellikleri çok iyi. Bir kaç inceleme izledim kasa kalitesi iyi duruyor. 3 hava çıkışı var. Sıcaklıklar normal, yorumlar iyi, klavye Latin. Ben de almayı düşünüyorum. Gözümden kaçan eksi artı varsa belirtirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeforRelic -- 6 Şubat 2021; 1:42:53 >

• bu site gerçek mi çünkü amazon hesabıma giriş yapamadım

• Normal amazon hesabıyla giremiyorsunuz yeniden üye olmak lazım sanırım. Ben şunu gördüm 12 bine felan geliyor fiyatı araştırmak lazım daha iyi ürünler olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 6 Şubat 2021; 8:19:46 >
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt

Ülkeden ülkeye amazonlar değişebiliyor, bazen farklı hesaplar gerekebiliyor. amazon.co.jp gerçek sitedir. amazon.cn zaten bambaşka bir dünya.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

160k Yen'e başlıktakinin 2070'li hali var hocam. Mobile için 2070, 3060 dan bir tık daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeforRelic -- 6 Şubat 2021; 13:14:39 >
  • AORUS TR garantisi yok sanırım tek problem bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega Therion kullanıcısına yanıt

Bazı yerlerde olduğunu belirtmişler. Fakat kendi sitesinde kesin bir şey yazmıyor. Gigabyte Türkiye ile konuşmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeforRelic

Bazı yerlerde olduğunu belirtmişler. Fakat kendi sitesinde kesin bir şey yazmıyor. Gigabyte Türkiye ile konuşmak gerek.

Geçtiğimz aylarda yine buna benzer hoş br kampanya görmüştüm ama almadım sırf bu belirsizlikten ötürü almaktan vaz geçmiştim. Yorumları, incelemeleri falan gayet iyi yoksa.

garanti konusunu ilk 1 yıl için çok önemsiyorum açıkçası, şimdi notebook da büyük bir şansızlık yaşadıktan sonra ortada kalmak işi riskli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 6 Şubat 2021; 15:2:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvan arkadas -- 6 Şubat 2021; 19:8:3 >
  • hocam fiyata ek olarak sadece kargo var. vergi kısmı belirsiz. bu konuya dikkat etmeni öneririm. Cihaz ülkeye giriş yaptığında bir de vergi ödemen gerekebilir.

ama fiyat uygun. tek sıkıntı japonyadan gelmesi ve vergiyi önceden ödeyemiyor olmak

• hayvan arkadas kullanıcısına yanıt

Hayır hocam her tuşun altında japonca alt yazı var. Yorumlardaki fotolara bakarsanız anlarsınız.

• LifeforRelic kullanıcısına yanıt

Anladım. bak bir de newegg'de 2070li bir model varmış. https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2WC-003C-00021?Item=9SIAA0SBB85843&Description=rtx%202070&cm_re=rtx_2070-_-9SIAA0SBB85843-_-Product&quicklink=true

ben de şu aralar yurtdışından bir fırsat yakalamaya çalışıyorum. bu attığım modelin rami düşük ve ssd'si küçük. ama bu siteden de bir şeyler yakayabilirsin. kolay gelsin

Import Fees Deposit adı altına ekstra 30k Yen alıyor hocam yani her şey dahil fiyat. Zaten AmazonGlobal adı altında Amazon kargoluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeforRelic -- 6 Şubat 2021; 19:16:17 >

Newegg'i de takipteyim. Intel çok önermiyorlar hocam. Öneri için teşekkürler.

Bir kaç hafta önce sormuştum garanti vermiyorlar

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler. AORUS alamayacağız o zaman malesef. ACER için bir bilginiz var mı hocam?

Eskiden bimekste çalışırdım o zamanlar acer servisi en kötü servisti. Global garantisi varmıdır bilmem ama acer servisi bence casper servisi gibi bu yüzden hiç tavsiye etmem
  • Anladım hocam. O halde amazon.co.jp 'dan alınacak başka seçenek kalmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.