Şimdi Ara

10.3 BETA 1 DEN 10.2 YE SÜRÜM DÜŞÜRME(5S) 10.2'YE RESTORE (BÜTÜN JBLİ CİHAZLAR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mecbur eklemek gerekiyor yoksa hata veriyor 2 farkli pc de nedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    hocam dosya isimlerini belirtmeme sebebim restore ve diğer sürümlerde düşürme işlemi geçerli olursa konu güncelliğini kaybetmesin diye eklemedim çünkü farklı sürüm dosyalarında bu dosyaların isimleri değişiyor
  • onur2698 kullanıcısına yanıt
    Bu islerle ugrasan az cok anlar normal pc kullanan ugrasabilecegini zannetmiyorum

• virtualbox a macos kurarak jbli metodu yaptım daha önce.2-3 hafta dır sıkıntısız kullanıyorum.
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende 4 kez restore 2 kez sürüm düşürme yaptım hocam rehberde şuan bir sorun yok gibi gözüküyor herhangi bir eksik görürseniz yazın konuya ekleyelim
  • Elimde 8.4 jb li ipad air mevcut,ipad airde olur demissiniz nasıl hareket etmek gerek? 10.3 beta 1 in imzaları acık mı?

Elimde 10.2.1 in shsh mevcut ,10.2 nin malesef shsh si yok? Bu durumda islemler olmuyor sanırım,10.2.1 i televram ile almıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 27 Mart 2017; 7:34:45 >
  • xclbr X kullanıcısına yanıt
    bir peogramdan va den dolayı ihtiyacınız yoksa ipad air için en ideal sürümdesiniz bence.hiç bulaşmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

bir peogramdan va den dolayı ihtiyacınız yoksa ipad air için en ideal sürümdesiniz bence.hiç bulaşmayın derim.

+1 Ayrıca 10.2.1 shsh kaydı ile 10.2 ye dönüş zaten mümkün değil hocam
  • prometheus 10.3 sep (touch id) dosyasının 10.2 ile uyumlu olduğunu söyleyenler var.eğer doğruysa rahat rahat restore yapmaya devam edebiliriz
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    kesin bilgi var mı hocam şuan deneyen var mı eğer desteklerse 10.2 efsane bir sürüm olarak kalacak :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.