Şimdi Ara

10.3.1 güncellemesi ile gelen hızlı pil tüketimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yabancı forumlarda da geçtiği üzere yeni güncelleme ile telefonun şarjı artık bende 8 saat bile gitmiyor. Son 48 saatlik kullanımda sistem toplamda %150 lik bir kullanım yapmış. Android player %100 e yakın. Bu değerler normal değil. Günde neredeyse 3 defa şarj ediyorum. Sizde de böyle bir sorun var mı?
     10.3.1 güncellemesi ile gelen hızlı pil tüketimi 10.3.1 güncellemesi ile gelen hızlı pil tüketimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu detaylı test etmedim ama benim 1 günü rahat çıkarıyor. 30-40 dk. oyun oynama, genel olarak sms ile mesajlaşma, 3-5 whatsapp yazışması, arada bir facebook, twitter. foursquare ile check-in yapma falan 1 gün rahat çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobanmahmut -- 28 Şubat 2015; 14:49:13 >
  • Androi uygulamalarından biri veya birden fazlasında sorun var sanırım. Benim de PIM servileri kafayı yiyor arada. SMS'leri sildiğim zaman uzun süre çözülmüştü ancak bu aralar tekrar başladı telefondan soğutuyor özellikle de şarjım zaten azken zorlamaya başlayıp iyice bitirince. Yedek aldıktan sonra wipe edip tekrar geri yükleyin.
  • Android uygulamalarında problem var sanırım, hepsini kaldırıp öyle bir dene dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android oynatıcının o kadar pil harcaması sıkıntı var demektir bence. Ben şahsen 10.2.1 sürümüne geri döndüm. Telefon bozulana kadar 10.2.1 kullansam niye güncelleme gelmedi demem:) Bende de bir kaç sorun meydana gelmişti zira. q10 da.
  • Bence asıl sorun beklemede o kadar pil harcaması :)

sonunda kafayı yedirtti ve format attım cihaza. şimdi tekrar kaymak gibi kullanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Echo54 E kullanıcısına yanıt
    ben de bekleme yazacaktım yanlışlıkla android yazmışım. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.