Şimdi Ara

10/10 Tertemiz Meizu MX4 400 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cihazı zaten bilen bilir. Kozmetik olarak kılcal çizik dahi bulunmamaktadır fakat telefonun bataryası %30'dan sonra şarjı hızlıca bitiyor ve cihaz kapanıyor. Şarj ederken değişik bir ses çıkıyor nedense. Galiba batarya değişimi şart. Bir de şu an da telefonu İngilizce olarak kullanmaktayım Türkçe dil desteği güncelleme sonrası gitti. Fiyatı uygun tutmamın sebepleri bunlardır (alacak kişinin bunları göz önünde bulundurmasını rica ederim) ve tam bir f/p ürünüdür. Android 5.1, Flyme 6.1.0.1A yazılımı mevcuttur. Yanında bir slikon bir de plastik kap verilecektir. Kutusu bulunmamaktadır, cihaz yurtdışı olup 16 GB Gold modeldir. İhtiyaçtan satmaktayım az da olsa pazarlık payı vardır.

Fiyat: 500 ₺ --- 475₺ --- 450₺--- 400₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gemeo -- 26 Kasım 2017; 22:3:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renk

Aksesuar

Kutu

Kaç.aylık

Yazılım sürümü

Kaç GB hafıza ve RAM e sahip.

• Hocam kaç zamandır aktif bu ilan bataryayı değiştirip öyle satışa koysanız daha iyi gibi. Alacak kişi emin olamaz çünkü böyle belki başka bir sorun var gibisinden.
  • Pek vaktim yok hocam ondan dolayı fiyatı bayağı uygun tuttum yani.
  • Peki hocam Türkçe dil desteği yuklenirmi acaba

• ramco0303 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam, yazılımsal olduğundan yüklenebilir sanırsam.
  • Fabrika yazılımına dönme şansınız yokmudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.