Şimdi Ara

10.1' Ainol Novo 10 Hero Dual Core A9 1.5GHz Android 4.1 Tablet PC 16GB WIFI IPS (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
23
Favori
86.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tecman

Arkadaşlar daha önce de belirttiğim gibi benim tablet wifi donanım problemi var.Elimde EDUP marka usb wifi dongle var ama bunu Heroya nasıl tanıtırım çözemedim.Bilgisi olan var mı ? veya kaynak konusunda yardımcı olacak.Şimdiden teşekkürler.

otg ile takınca görmüyor mu? yazılımı android için destekleniyorsa işe yarar ancak diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakterli

HİÇ AKLIMIZA GETİRMEK İSTEMİYORUZ AMA BU CİHAZ BOZULURSA YADA KIRILIRSA TÜRKİYEDE NASIL YAPTIRACAĞIZ. BİLGİSİ VEYA FİKRİ OLAN PAYLAŞIRMI.???? TABLET TAMİRİ İLE UĞRAŞAN YERLER VARMI, BİLGİSAYARLAR TELEFONLAR ÇOK YAYGIN TAMİRCİLER VAR.

SONUNDA DÖNDÜM DOLAŞTIM ÇİN PİYASALARINI ATLAYIP, YİNE ÜLKEME DÖNDÜM. AİNOL HERO10 U ALACAM DİYE HAKKETEN UĞRAŞTIM AMA BAŞARAMADIK NEYAZIKKİ, FORUMDAKİ BİR ARKADAŞTA FAZLADAN VARMIŞ ONU BİLE ALMAK İSTEDİM OLMADI. KISMETİMİZDE YOKMUŞ HERO SAHİBİ OLMAK.

HER İŞTE BİR HAYIR VARDIR DEDİK. GİTTİM CUBE U30GT Yİ 490TL YE 12 TAKSİTLE 2YIL GARANTİLİ OLARAK GİTTİGİDİYORDAN ALDIM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakterli -- 15 Mart 2013; 19:18:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

quote:

Orijinalden alıntı: tecman

Arkadaşlar daha önce de belirttiğim gibi benim tablet wifi donanım problemi var.Elimde EDUP marka usb wifi dongle var ama bunu Heroya nasıl tanıtırım çözemedim.Bilgisi olan var mı ? veya kaynak konusunda yardımcı olacak.Şimdiden teşekkürler.

otg ile takınca görmüyor mu? yazılımı android için destekleniyorsa işe yarar ancak diye biliyorum

Evet otg kablosuyla taktım ama işe yaramıyor.Romu editlesek hangi dosyadadır acep wifi çalışma ayarları editlememiz lazım.
  • Fiyatı uygundu ancak ben vazgeçtim. Gene Ainol alıcam ama başka model. Sırf ekran kartından dolayı vazgeçtim. Birde o güzelim dört çekirdekli işlemciye 1Gb ram yakışmamış.
  • En sonunda WINN i tanitmayi basardim. Cok tesekkurler. Bir yardima daha ihtiyacim var.google playdan uygulama oyun indirmeye calisiyorum ama 10 taneden belki 1 tanesini indirebiliyorum. Sent to kismi MID Novo10 Hero gozukuyor ama inaktif durumda. Ninja Fruit bile yuklenmedi . Problem nedir ki???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm 10.1 kurdum g sensor çalışmıyor bütün wipe vs. hepsini yaptım yardım edebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemşi

Cm 10.1 kurdum g sensor çalışmıyor bütün wipe vs. hepsini yaptım yardım edebilecek var mı?

http://www.dosya.tc/server3/LUCgHN/BMACalibration.rar.html
    Rar'dan çıkan apk'yı kurun. Programı açtıktan sonra sağ üst köşedeki ilk iki seçeneğe tıklayın. Muhtemelen sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadnezar

quote:

Orijinalden alıntı: cemşi

Cm 10.1 kurdum g sensor çalışmıyor bütün wipe vs. hepsini yaptım yardım edebilecek var mı?

http://www.dosya.tc/server3/LUCgHN/BMACalibration.rar.html
    Rar'dan çıkan apk'yı kurun. Programı açtıktan sonra sağ üst köşedeki ilk iki seçeneğe tıklayın. Muhtemelen sorun çözülecektir.

olmadı kardeş baska önerilerin var mı ?

• Arkadaşlar elimde 2 adet arızalı Hero tablet var.

http://forum.donanimhaber.com/m_72688353/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72688353
  • CM10.1 uyumluluk zip dosyası yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mersinli52

En sonunda WINN i tanitmayi basardim. Cok tesekkurler. Bir yardima daha ihtiyacim var.google playdan uygulama oyun indirmeye calisiyorum ama 10 taneden belki 1 tanesini indirebiliyorum. Sent to kismi MID Novo10 Hero gozukuyor ama inaktif durumda. Ninja Fruit bile yuklenmedi . Problem nedir ki???

orjinal rom kullandığınızdandır bence, custom rom kurun düzelir. custom romlar tableti nexus olarak tanıyor google play e.
  • quote:

quote:

HİÇ AKLIMIZA GETİRMEK İSTEMİYORUZ AMA BU CİHAZ BOZULURSA YADA KIRILIRSA TÜRKİYEDE NASIL YAPTIRACAĞIZ. BİLGİSİ VEYA FİKRİ OLAN PAYLAŞIRMI.???? TABLET TAMİRİ İLE UĞRAŞAN YERLER VARMI, BİLGİSAYARLAR TELEFONLAR ÇOK YAYGIN TAMİRCİLER VAR.

SONUNDA DÖNDÜM DOLAŞTIM ÇİN PİYASALARINI ATLAYIP, YİNE ÜLKEME DÖNDÜM. AİNOL HERO10 U ALACAM DİYE HAKKETEN UĞRAŞTIM AMA BAŞARAMADIK NEYAZIKKİ, FORUMDAKİ BİR ARKADAŞTA FAZLADAN VARMIŞ ONU BİLE ALMAK İSTEDİM OLMADI. KISMETİMİZDE YOKMUŞ HERO SAHİBİ OLMAK.

HER İŞTE BİR HAYIR VARDIR DEDİK. GİTTİM CUBE U30GT Yİ 490TL YE 12 TAKSİTLE 2YIL GARANTİLİ OLARAK GİTTİGİDİYORDAN ALDIM..

Arkadaşım yanlışlıkla iyi birşey yapmışsın çünkü Hero 1 de son çıkan oyunları oynarken kasmalar ve donmalar oluyormuş Ekran kartı Mali 400 olmasına karşın maalesef MP2 yani iki çekirdek. Hero 2 yi de iyi ki almamışsın çünkü onda da Mali 400 den daha aşağı performans sergileyen uyduruk bir ekran kartı var zaten Hero 2 dört çekirdekli olmasına karşın 1gb ram olmasıda fiyasko sayılabilir. Cube iyi bir seçim olmuş oyunlarda hiç bir problem yaşamazsın ancak cube de wifi nin çekim gücünün pek iyi olmadığı söyleniyordu.

• 10.1" Ainol Novo 10 Hero Dual Core A9 1.5GHz Android 4.1 tableti 4 aydır kulanıyorum izlenimlerimi aktarıyım alacak arkadaşlara bir fikir olur heralde hiç bir room felan yüklemedim çünkü room yükleyenlerin daha büyük sorunlar yaşıyor genelde orjinal roomunu bozmanın manası yok bence .

Ben buycoins.com dan aksesuarlarıyla beraber 400 liraya mal ettim bu sitede aksesuarları arayanlar bulabilirler ucuza tavsiye ederim.

Yaşadığım Problemler:
    1.Tablette işlemciyi çok zorlayınca tablet donuyor. (çözüm : Pili bitmesini bekliyosunuz pili bitince ekran kapanıyor yeniden şarz edip kulanıyorsunuz.
    2.wi-fi problemi var sürekli kopuyor . (Çözüm: Bunun Room la çözülceğini zanetmiyorum donanımsal bir problem bence)
    3.Tablet'in arka kasa yapısı dandik sağlam değil çok dikatli kulanmak lazım bir tarafından tutarken öbür taraf esniyor ses geiiyor kırılcak gibi bir ipad gibi düşünmeyin.
    4.Android'te tabletler için uygulama yok

İyi yanları :
    1.Bu özellikte tabletlerin fiyatı1600 lira ucuz olması tabiki artısı
    2.İps ekran çok iyi en kaliteli tabletlerin ekranları kadar iyi .

Yaşadığım problemleri net bir şekilde çözebilen varsa ayrıca mesaj atarsa sevinirim.

Sonuç: Tableti tavsiye etmiyorum illa tablet alcaksanız paranızda yoksa eski model olsun farketmez İpad alın .

• quote:

Orijinalden alıntı: seyru

10.1" Ainol Novo 10 Hero Dual Core A9 1.5GHz Android 4.1 tableti 4 aydır kulanıyorum izlenimlerimi aktarıyım alacak arkadaşlara bir fikir olur heralde hiç bir room felan yüklemedim çünkü room yükleyenlerin daha büyük sorunlar yaşıyor genelde orjinal roomunu bozmanın manası yok bence .

Ben buycoins.com dan aksesuarlarıyla beraber 400 liraya mal ettim bu sitede aksesuarları arayanlar bulabilirler ucuza tavsiye ederim.

Yaşadığım Problemler:
    1.Tablette işlemciyi çok zorlayınca tablet donuyor. (çözüm : Pili bitmesini bekliyosunuz pili bitince ekran kapanıyor yeniden şarz edip kulanıyorsunuz.
    2.wi-fi problemi var sürekli kopuyor . (Çözüm: Bunun Room la çözülceğini zanetmiyorum donanımsal bir problem bence)
    3.Tablet'in arka kasa yapısı dandik sağlam değil çok dikatli kulanmak lazım bir tarafından tutarken öbür taraf esniyor ses geiiyor kırılcak gibi bir ipad gibi düşünmeyin.

İyi yanları :

Yaşadığım problemleri net bir şekilde çözebilen varsa ayrıca mesaj atarsa sevinirim.

Sonuç: Tableti tavsiye etmiyorum illa tablet alcaksanız paranızda yoksa eski model olsun farketmez İpad alın .

Donduğu zaman sol yanındaki reset deliğine iğne sokun. Bataryayı bitirene kadar beklemeyin. Wifi için ise çift antenli güzel bir modem tavsiye ederim. Bende wifi sorunu yok çünkü.

Esneme kırılma olayı çok sinir bozucu. Dokunmatik paneli kırılanların sayısı çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

10.1" Ainol Novo 10 Hero Dual Core A9 1.5GHz Android 4.1 tableti 4 aydır kulanıyorum izlenimlerimi aktarıyım alacak arkadaşlara bir fikir olur heralde hiç bir room felan yüklemedim çünkü room yükleyenlerin daha büyük sorunlar yaşıyor genelde orjinal roomunu bozmanın manası yok bence .

Yaşadığım Problemler:

İyi yanları :

Donduğu zaman sol yanındaki reset deliğine iğne sokun. Bataryayı bitirene kadar beklemeyin. Wifi için ise çift antenli güzel bir modem tavsiye ederim. Bende wifi sorunu yok çünkü.

Esneme kırılma olayı çok sinir bozucu. Dokunmatik paneli kırılanların sayısı çok fazla.

Reset bilgisi için teşekürler .

Birde tableti kapatıyorum kapalı haldeyken şarzı bitiyor başkasında bu oluyor mu bu ? (Stand by konumu değil normal kapatıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyru -- 24 Mart 2013; 17:54:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Yaşadığım Problemler:

İyi yanları :

Reset bilgisi için teşekürler .

Birde tableti kapatıyorum kapalı haldeyken şarzı bitiyor başkasında bu oluyor mu bu ? (Stand by konumu değil normal kapatıyorum )

Bende öyle bir sorun yok. Öyle olmaması lazım. Ayrıca donma sorunları falan sıkça oluyorsa başka bir rom kurmanızı öneririm.

• Ainol Novo 10 ile pc arasında video görüşme nasıl yapabiliriz. Google talk veya skype ile
    denedim ama tabletten pc ye ses cok kotu gidiyor, pc den tablete gelen ses iyi.
    Tabletin mikrofonunu denedim ses kaydı iyi.
  • Bende küçükoğlum için almıştım. Öyle her defasında bozulma gibibir sorun olmuyor olursada küçükdelikten bir iğne darbesiyle çözüme kavuşuyor. Şu anda 4.1.2 yükledim şahane oldu. Kendi androidinde çok çince kelimeler yer aılyordu. Oğlum çok defa yere fırlattı sadece arka kapak ayrılır gibi bir hal alıyor o kadar başka bir sorun olmuyor. Altyazılı film olsun hertürlü oyunu oynatıyor. Çin mallarının arasında fark edilebilir bir cihaz.
  • selamlar...benim buycoinsten aldiğim cihazın sarz girişinde problem oluştu..temassızlık yapıyor..istanbulda tamir ettiebileceğim bir yer bilen varmı acaba??
  • arkadaslar dokunmatik panel kirildi benimde malesef... daha once basina gelen ve olayi nasil cozdugunu aciklayip yrdimci olursa sevinirim....
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.