Şimdi Ara

10.1' Ainol Novo 10 Hero Dual Core A9 1.5GHz Android 4.1 Tablet PC 16GB WIFI IPS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
23
Favori
86.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten öyle şaka yapmıyorum resimde gösteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://i885.photobucket.com/albums/ac59/94158886/Cheese/AinolHero5.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: burrock

quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

quote:

bende lacivertini beğendim ama 18 dolar bile pahali ya kılıf için
    mıknatısla mı yapışıyor ki alete

Stickerla

şakacı

Doğru söylüyor arkadaş, stikerla yapışıyor :) İlanda resimlerde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

Gerçekten öyle şaka yapmıyorum resimde gösteriyor

valla öyleymiş ya :) şaşırdım videoyu izleyince
    arkasında iz fln bırakmıyor da
  • quote:

arkadaşlar hero'ya düzgün bir kılıf bulabilen var mi?

http://www.buyincoins.com/new_en/details/soft-sleeve-cloth-cover-case-pouch-bag-for-10-tablet-pc-mid-laptop-ebook-reader-product-16703.html
    kılıf olarak bu var ben de hero siparişi verdim az önce bunu 2 tane kılıf aldım biri üstteki biri de bu;
    http://www.buyincoins.com/new_en/details/leather-case-jacket-skin-usb-keyboard-for-10-apad-epad-product-2482.html

• CheeseSmart almaya karar verdim, en iyi o sanirim. Aliexpress'ten alacagim ama china post ile yolluyormus. Gec gelir buyuk ihtimal.

• bu klavyeli kılıfları kapatınca tabletin ekranı klavyeye dokunmuyor mu? zarar vermez mi acaba
    ben de en cok cheesesmart'i begendim, bu arada tableti buyincoins'den aldiysaniz tablet de china post ile gelecek sanirim
  • Ainol Novo 10 Hero tabletten sipariş vericem ama herkes gibi kendimi garantiye almak istiyorum. Önce paypall hesabı almam gerekiyor sanırım. İlk mesajda bir link verilmiş, buyincoins 'den almak istesek paypal ile ödeme alıyor mu?

Çok sorulan bu sorudan bende sorucam sanırım. Tecrübe edenlerden nasıl sipariş etmem gerektiğini söyleyecek, aşamaları belirtecek birilerinin yardımına ihtiyacım var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Ainol Novo 10 Hero tabletten sipariş vericem ama herkes gibi kendimi garantiye almak istiyorum. Önce paypall hesabı almam gerekiyor sanırım. İlk mesajda bir link verilmiş, buyincoins 'den almak istesek paypal ile ödeme alıyor mu?

Çok sorulan bu sorudan bende sorucam sanırım. Tecrübe edenlerden nasıl sipariş etmem gerektiğini söyleyecek, aşamaları belirtecek birilerinin yardımına ihtiyacım var ...

1) Paypal hesabi acacaksin. Paypal hesabina adres ve sanal kredi kartini ekleyeceksin.
    2) Hesabini aktif edeceksin.
    3) Buyincoins'den paypal hesabin ile alisveris yapacaksin. %10 indirim kodunu kullanmayi unutma.
  • quote:

quote:

Ainol Novo 10 Hero tabletten sipariş vericem ama herkes gibi kendimi garantiye almak istiyorum. Önce paypall hesabı almam gerekiyor sanırım. İlk mesajda bir link verilmiş, buyincoins 'den almak istesek paypal ile ödeme alıyor mu?

1) Paypal hesabi acacaksin. Paypal hesabina adres ve sanal kredi kartini ekleyeceksin.
    3) Buyincoins'den paypal hesabin ile alisveris yapacaksin. %10 indirim kodunu kullanmayi unutma.

%10 şuan geçerlimi? performans olarka bu aleti tavsiye edermisiniz? (internet,sunum dosyalarını görüntüleme vb...)
    + Türkçe dil desteği varmı?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 22 Kasım 2012; 20:20:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: amon35

quote:

quote:

%10 şuan geçerlimi? performans olarka bu aleti tavsiye edermisiniz? (internet,sunum dosyalarını görüntüleme vb...)

Teşekkürler...

%10 şu an geçerli son 2 gunu. Kod: XMASTCRAZYEN
    performans olarak gayet iyi bir cihaz, işinizi fazlasıyla görür.
    türkçe dil desteği olmayabilir, emin değilim açıkçası.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler...

Olmasa bile ilerde eklenme durumu olur sanırım...

bu arada kod için teşekkürler..

• Arkadaşlar 10'' ler arasında en mantıklı olan tablet bu galiba ama gps olmaması kötü olmuş acaba şu yeni çıkacak olan modeli beklesem mi? Hazır %10 indirim varken de beklemek istemiyorum pff napsam ki?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler...

Olmasa bile ilerde eklenme durumu olur sanırım...

bu arada kod için teşekkürler..

anasayfasında kod yazıyor ztn.
    dil eklenebilir, aurora, fire'da falan var sanırım.
    ben birkaç gün önce sipariş verdim cihazı ama kılıf bakıyorum şimdi de
    kılıf öneriniz olursa yazarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Arkadaşlar 10'' ler arasında en mantıklı olan tablet bu galiba ama gps olmaması kötü olmuş acaba şu yeni çıkacak olan modeli beklesem mi? Hazır %10 indirim varken de beklemek istemiyorum pff napsam ki?

ben de hero2'yi bekleyecektim ama açıkçası işlemci ve gpu'suna güvenemedim
  • Arkadaşlar Cheese Smart kılıf için ebay'deki elemanla pazarlık yaptım ama ebay üzerinden daha ucuza veremem diyor. Ebay'in kesintisi Aliexpress'ten daha yüksekmiş. Dilerseniz aliexpress'ten ilan açabilirim dedi. Aliexpress linki gönderdi. Fiyat 18$. Satıcının ebay profili oldukça güvenli.

Satıcının ebay profili:http://myworld.ebay.com/morefun_digi/&_trksid=p3984.m1423.l2754
    Satıcının aliexpress ilan linki: http://www.aliexpress.com/item/Cheese-10-1-Inch-Ainol-Novo-10-Hero-Tablet-PC-Ultra-Slim-Smart-Case-Cover-Stand/693761561.html

• quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Arkadaşlar Cheese Smart kılıf için ebay'deki elemanla pazarlık yaptım ama ebay üzerinden daha ucuza veremem diyor. Ebay'in kesintisi Aliexpress'ten daha yüksekmiş. Dilerseniz aliexpress'ten ilan açabilirim dedi. Aliexpress linki gönderdi. Fiyat 18$. Satıcının ebay profili oldukça güvenli.

Satıcının ebay profili:http://myworld.ebay.com/morefun_digi/&_trksid=p3984.m1423.l2754
    Satıcının aliexpress ilan linki: http://www.aliexpress.com/item/Cheese-10-1-Inch-Ainol-Novo-10-Hero-Tablet-PC-Ultra-Slim-Smart-Case-Cover-Stand/693761561.html

ben beğendim aslında sticker mevzu kafa karıştırıcı
    bu kılıfı alete takınca bir daha çıkarabiliyor muyuz, çıkarınca arka kısım yapış yapış kalır mı gibi sorular var aklimda
    bi da fiyat 35 lirayi fln buluyor

• Arkadaşlar bu cihazı bic den sipariş verirken sadece kendisinimi almamız gerekiyor? Almak istediğim 2 parça şey var (8 dolar tutuyo) geç geldiği için yanına eklesem olur mu?

Ayrıca aksesuar olarak ne tavsiye edersiniz? (hdmi kablo priz usb çevirici fln almam gereklimi?)
  • HDMI kablo, SD hafiza karti gibi urunler istege bagli seyler. Ama priz donusturucu alin o mutlaka lazimmis. Almasaniz bile piyasada cok rahat bulursunuz. Onun disinda kilif alabilirsiniz. Ben yukarida paylastigim cheese smart'ta karar kildim. Hero icin su anda en iyi ve en kaliteli kilif.

@burrock
    Hocam arkasindaki sticker o kadar dandik bir sey olacaginu sanmiyorum. Ben bunu almaya karar verdim, lacivert olanindan alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

HDMI kablo, SD hafiza karti gibi urunler istege bagli seyler. Ama priz donusturucu alin o mutlaka lazimmis. Almasaniz bile piyasada cok rahat bulursunuz. Onun disinda kilif alabilirsiniz. Ben yukarida paylastigim cheese smart'ta karar kildim. Hero icin su anda en iyi ve en kaliteli kilif.

@burrock
    Hocam arkasindaki sticker o kadar dandik bir sey olacaginu sanmiyorum. Ben bunu almaya karar verdim, lacivert olanindan alacagim.

ben kılıf için biraz daha bakacagim,
    bu arada cihazda mini hdmi girisi mi var, yoksa normal hdmi mi?
    evdeki tv icin kullandigim hdmi olur mu acaba?
    bu arada priz donusturucu ztn elektrikcilerde 1 liraya satilan birsey =)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.