Şimdi Ara

10.000$ Yatırımım Hedef 15 BTC (Hergün Güncellenecek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
5.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Beyler 0,25 Btcyle başladığım bu yolda 3 haftada 0,76 Btc yaptım. Ama bu benim için tabiki az bir miktar. Hedeflerime ulaşa bilmem için en az 15 Btc gerek.Yatırımım nezaman hedefine varırsa ozaman bozucam ve sizlerede günlük olarak güncelleyip buradan bilgilendiricem.Yaptığım yatırım özenle araştırılıp geleceği olan coinlerdir.Hayırlısı diyip bugün işe başlıyorum.Yorumlarınızı bekliyorum..
    10.000$ Yatırımım Hedef 15 BTC  (Hergün Güncellenecek)

Alım Tarihi : 15.01.2018

Adet Alış Fiyat(Btc-$)

ENJ 5.052 = 0.00002155 - 0,28$

KMD 221 = 0.00058690 - 8,05$ (SATILDI)

STRAT 89.91 = 0.00148500 - 20,02$

ETC 44.95 = 0.00298900 - 41,01$ (44$ SATILDI)

BNB 29,44 = 0.00142150 - 19,74$

NEO 6 = 0.01336000 - 184,06$

ETH 1.44 = 0.09400100 - 1.289$ (SATILDI)

GAS 25 = 0.00420600 - 48.70$

ICX 250 = 0.00040720 - 4.73$

EDİT(20.02.2018); ETC zarar kapatıp kara geçtikten sonra satıp daha uygun fiyatta olan GAS satın almış bulunmaktayım.ETH ve KMD satılıp güvenli liman BTC geçilmiştir.Bir miktarda ICX satın alınmıştır.
    - 18.01.2018-->>> 0.74033212
    - 19.01.2018-->>> 0.72274938
    - 20.01.2018-->>> 0.72112038
    - 21.01.2018-->>> 0.68277270
    - 22.01.2018-->>> 0.67469487 (Düşüş Devam Ediyor Maalesef)
    - 23.01.2018-->>> 0.68381827
    - 24.01.2018-->>> 0.70321551
    - 25.01.2018-->>> 0.72137211 (BTC Stabilleşmeye başladı)
    -
    -
    -
    - 20.02.2018-->>> 0.63275711 (Trade bana göre deyilmiş bunu anladım :) )
    -
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 20 Şubat 2018; 10:54:15 >

• Bol kazançlar takipteyiz
  • hocam sadece bu coinlerle mi yaptınız 0,76 btc'yi?
  • Sene sonuna olur 15, ethereum classic yerine cok daha guzel opsiyonlar var ama, raiblocks olsun vechain olsun enigma olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

hocam sadece bu coinlerle mi yaptınız 0,76 btc'yi?

Evet sadece bu 7 coin projeleri ve arastırmalarım sonucu ilerisi için değerleneceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

Sene sonuna olur 15, ethereum classic yerine cok daha guzel opsiyonlar var ama, raiblocks olsun vechain olsun enigma olsun

Etc almamın sebebi uzun süredir durgun patlama bekliyorum..Aslında enigma almayı düşünüyodum fakat bir kaç finansçının övmesiyle pumplanmış coin olduğunu gördüğümden uzak durdum.Belkide yanılmışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 16 Ocak 2018; 10:43:56 >
  • Bugünkü düşüşler size nasıl yansıdı merak ettim sadece. Bol kazançlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer25

Bugünkü düşüşler size nasıl yansıdı merak ettim sadece. Bol kazançlar

Durumlar suan kötü :) Ama biliyorumki yeniden eski yerine gelecektir.Piyasada toplu düşüş hakim.Akşama güncelliycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 16 Ocak 2018; 20:9:8 >
  • Geçmiş olsun umarım beklentinizden daha fazla kazanırsınız. İyi günler
  • Bugünkü BTC ve Alt Coin düşüşleri maalesef cok sert şekilde etkiledi.Fakat bu düşüş her sene aynı ay içerisinde görülen olağan bir durum.Geçmiş yıllara baktıgınızda nedemek istediğimi anlayacaksınızdır.Tavsiyem kesinlikle panik olmayın ve satış yapmayın her düşüşün bir cıkışı varki btcnin cıkışını bilen bilir.

16.01.2018 İtibariyle Portföyüm.Panik yok hedef sonuna kadar hodl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 16 Ocak 2018; 20:38:9 >
  • Ripple hakkında ne dusunuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlione59

Ripple hakkında ne dusunuyorsunuz?

Ripple benim yatırım olarak en cok cekindiğim coindir.Niye derseniz piyasada olan supply miktarı ilki bu.İkincisi ise merkeziyetci bir coin.Nekadar projeleri başarılı olursa olsun merkeziyetci sisteme karsıyım coin dünyasında.Şuan fiyatı diplerde geziyor.Bitcoin düşmesi bir bakıma iyidir.Niye derseniz değerini koruyamıyann altcoinler yok olacak ve bu sayede önem arz eden coinlerin önü açılacak.Riplede arz eden coinlerden.Şimdi alınıp 2.5$ , 3.00$ dolarları gördüğü an satıla bilir.Dahada yükseleceğini düşünmüyorum.YTD.Zaten 4-5$ oldumu bitcoinide marketcapta gecmiş olur ki bu bence imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 16 Ocak 2018; 22:53:18 >
  • Felaket günün ardından portföyümün son hali.Panik satış yapmadan sabırla beklemenizi öneririm.Kayıbım cok ama eminimki hedefime ulaşıcağım.Sonuna kadar hodl :)
    17.01.2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 17 Ocak 2018; 23:18:24 >
  • altları dusmeye basladıgı an satıp dusus sonu alsaydın suan 15000 dolarlarda gezıyordun. hodl hodl eyw da fırsatları tepmemek lazım. btc dusunce butun altcoınlerın dusecegını herkes bılıyor hala hodl yapmanın mantıgı yok. alım fırsatı herkes ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

altları dusmeye basladıgı an satıp dusus sonu alsaydın suan 15000 dolarlarda gezıyordun. hodl hodl eyw da fırsatları tepmemek lazım. btc dusunce butun altcoınlerın dusecegını herkes bılıyor hala hodl yapmanın mantıgı yok. alım fırsatı herkes ıcın

Hodl anlamıda bu işte trade yapmadan uzun vadede risksiz şekilde beklemek. O dediğinizi satış yapıp tekrardan alamayan çok tanıdığım var.
  • Hocam bunu 15 BTC yapmanız mevcut yatırımınızı 20 ye katlamak demek. Eminim diyorsunuz ama o kadar garanti olduğuna inanmıyorum Bu piyasada insanlar gerçekten çok büyük umut besliyor elinde X coin olan adam yıl sonunda 20 katına katlayacak diyor herkes birbirini gazlamış durumda. Tamam olabilir ama bu kadar da kolay değil. Şimdi bu yatırımlarınızın 20ye katlama ihtimali tabiki var , bunların ortalama 20 katına çıkması lazım ya da içlerinden biri 30 kat çıkarsa diğeri 10 katına çıkmalı vs.

Mesela ben de 20$'dan BNB almıştım 20 katına çıkmasını beklemek sene sonunda 400$ olması demek. Olabilir mi tabiki olabilir ama kolay değil. İnşallah olur da kazanırız. En güvendiğiniz 2 coin hangisi ? Uzun vade için NEO alasım var benim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fermess

Hocam bunu 15 BTC yapmanız mevcut yatırımınızı 20 ye katlamak demek. Eminim diyorsunuz ama o kadar garanti olduğuna inanmıyorum Bu piyasada insanlar gerçekten çok büyük umut besliyor elinde X coin olan adam yıl sonunda 20 katına katlayacak diyor herkes birbirini gazlamış durumda. Tamam olabilir ama bu kadar da kolay değil. Şimdi bu yatırımlarınızın 20ye katlama ihtimali tabiki var , bunların ortalama 20 katına çıkması lazım ya da içlerinden biri 30 kat çıkarsa diğeri 10 katına çıkmalı vs.

Mesela ben de 20$'dan BNB almıştım 20 katına çıkmasını beklemek sene sonunda 400$ olması demek. Olabilir mi tabiki olabilir ama kolay değil. İnşallah olur da kazanırız. En güvendiğiniz 2 coin hangisi ? Uzun vade için NEO alasım var benim de.

Artmaz dediğimiz ne coinler nerelere geldiler şimdi :) Önemli olan projeleri ve gelecek vaad etmeleri.Bunları göz önüne alarak yatırım yaptım..
    Mesela BNB den bahsedeyim.Bu piyasayla her yeni tanısan 10 kişiden 5'i kanımca binancede işlem görecektir.Buda binancenin hacmini dahada büyütecek BNB talebi dahada artacaktır.Yıl sonu tahminim BNB'de en az 250$ olarak görüyorum.

ENJ coin oyun sektörüne hitap ediyor.60 milyona yakın kayıtlı oyuncuları var.Dünyaca bilinen minecraft oyunu bunların elinde.Mine craft harici bircok oyunuda bünyelerinde barındırıyolar.2018 2.ceyrekte item alış satış,oyun parası,özellikler gibi oyunlarla alakalı alım satım hepsi enji coinle gercekleşecek.Yol haritasında hepsi belirtilmiş.Yıl sonu beklentim en az 2,5$.

NEO Çin'in ethereumu olarak görülüyor.Gerek teknolojisi olsun gerek transfer süreleri olsun benim vazgeçilmezlerimdendir.Uzun vadede iş yapacaktır.Ayrıyetten elinde NEO bulunduranlara bulundurdukları NEO kadarıyla belli miktarda aylık olarak Gas token veriyolar.Bir nevi teşvik gibi düşünün.Yıl sonu beklentim en az 600$...

Benim en cok güvendiğim 3 coin bunlar.Kararınızı kendiniz verin.Tavsiyem arastırmadan yatırım yapmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 18 Ocak 2018; 15:52:2 >
  • 18.01.2018 An itibari ile portföyüm BTC dolar bazında düştüğü için zarardayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metse26 -- 18 Ocak 2018; 19:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metse26

quote:

Hocam bunu 15 BTC yapmanız mevcut yatırımınızı 20 ye katlamak demek. Eminim diyorsunuz ama o kadar garanti olduğuna inanmıyorum Bu piyasada insanlar gerçekten çok büyük umut besliyor elinde X coin olan adam yıl sonunda 20 katına katlayacak diyor herkes birbirini gazlamış durumda. Tamam olabilir ama bu kadar da kolay değil. Şimdi bu yatırımlarınızın 20ye katlama ihtimali tabiki var , bunların ortalama 20 katına çıkması lazım ya da içlerinden biri 30 kat çıkarsa diğeri 10 katına çıkmalı vs.

Artmaz dediğimiz ne coinler nerelere geldiler şimdi :) Önemli olan projeleri ve gelecek vaad etmeleri.Bunları göz önüne alarak yatırım yaptım..
    Mesela BNB den bahsedeyim.Bu piyasayla her yeni tanısan 10 kişiden 5'i kanımca binancede işlem görecektir.Buda binancenin hacmini dahada büyütecek BNB talebi dahada artacaktır.Yıl sonu tahminim BNB'de en az 250$ olarak görüyorum.

ENJ coin oyun sektörüne hitap ediyor.60 milyona yakın kayıtlı oyuncuları var.Dünyaca bilinen minecraft oyunu bunların elinde.Mine craft harici bircok oyunuda bünyelerinde barındırıyolar.2018 2.ceyrekte item alış satış,oyun parası,özellikler gibi oyunlarla alakalı alım satım hepsi enji coinle gercekleşecek.Yol haritasında hepsi belirtilmiş.Yıl sonu beklentim en az 2,5$.

NEO Çin'in ethereumu olarak görülüyor.Gerek teknolojisi olsun gerek transfer süreleri olsun benim vazgeçilmezlerimdendir.Uzun vadede iş yapacaktır.Ayrıyetten elinde NEO bulunduranlara bulundurdukları NEO kadarıyla belli miktarda aylık olarak Gas token veriyolar.Bir nevi teşvik gibi düşünün.Yıl sonu beklentim en az 600$...

Benim en cok güvendiğim 3 coin bunlar.Kararınızı kendiniz verin.Tavsiyem arastırmadan yatırım yapmayın :)

Bnb artmaz hocam borsaların kendilerine ait paraları o borsa kapatıldığında yalan olucağını 2 gün önce gördük o yüzden herhangi bir borsanın parasına asla para yatırmayın kaçışı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: metse26

quote:

Bnb artmaz hocam borsaların kendilerine ait paraları o borsa kapatıldığında yalan olucağını 2 gün önce gördük o yüzden herhangi bir borsanın parasına asla para yatırmayın kaçışı yok

Böyle düşünürseniz borsalarda alım satım için BTC tutanlarında kacışı yok ve kimse borsalara bulaşmasın.Cümlenizden bunu cıkarıyorum.BNB ise en çok kullanılan 2 borsadan birinin coini.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.