Şimdi Ara

10.000 TL civarı telefon tavsiyesi (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut telefonum (iPhone 6) iyice eskidiğinden en kısa sürede 10.000 TL civarı bütçe ile telefon yenileyeceğim. Önerilerinizi alabilir miyim?

Uzun yıllardan beri iPhone 6 kullandığım için yine iPhone almak istiyorum fakat bütçeme uygun düzgün iPhone yok gibi. Belki iPhone 11 olabilir. Onun da 128 GB olanı internet ve mağazalarda 12-13 bin TL arası.

iPhone'dan sonra Android'e geçmek istemesem de bütçe uygunluğu bakımından gözüme çarpan Samsung Galaxy S21 FE 128 GB var. İnternet ve mağazalarda 9-10 bin TL arası fakat Teknosa'da eskisini getir yenisini götür kampanyasıyla eski telefonun değerine göre 2.000 ile 3.100 TL arası indirim yapıyorlar. Minimum 2.000 TL indirim yapacaklarını düşünürsek telefon en kötü ihtimalle 7.600 TL gibi uygun bir fiyata denk geliyor. Fiyat performans olarak iPhone 11'e 5 bin TL civarı daha fazla vermektense bu daha mantıklı gibi ama emin de olamıyorum.

Tecrübe, deneyim ve fikirlerinize ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

• S20FE alınır kardeşim bende ondan Almayı planıyorum baya iyi telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S21

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone’den android e geçilmez kardeşim biraz daha ekleyip İPhone 11 i al derim sana baya iyi bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.