Şimdi Ara

10.000-15.000 Lira Arası Laptop Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Ben üniversitede okuyorum ve mecbur olarak laptopa ihtiyacım var. Bu zamanlarda fiyatlarda bayağı arttı daha fazla artmadan hemen almak istiyorum. Ama öyle bir şey olsun ki oyun oynamak istediğim zaman yüksek ayarlarda kasmasın ama Unreal Enginde ya da kod yazarken de üzmesin istiyorum (biraz mucize bu fiyata ama).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetDenizKaya -- 9 Aralık 2021; 13:3:29 >

• Üniversite için bu tarz bir laptop alırsan rahat edersin hocam.

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a5m-022xtr-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000F2BMB

• Running Eagle kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam değerlendireceğim :)

• Oyun oynamayı düşünürseniz bu modelde hem işlemci hem de ekran kartı performansı güzel.

https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-15-b5dd-208xtr-ryzen-5-5600h-8gb-512gb-ssd-rx5500m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000UKI56

• Algerias kullanıcısına yanıt

hocam buna bakmıştım işlemci olarak çok iyi ama ekran kartı bazında -lütfen yanlışsam düzeltin- birazcık piyasanın altında değil mi ?

• MehmetDenizKaya M kullanıcısına yanıt

amd ekran kartlı laptop almayın.

newegg üzerinden 15.000 liraya 3060 ekran kartlı sistemler giriyor oradan alın. şu an türkiye satıcılarında 2xxx 1xxx nvidia serileri bulunuyor.

• U011E kullanıcısına yanıt

hocam mesela buradan aldığımda ürüne birşey olmuş halde gelirse sıkıntı yaratırlar mı ? (siteyi ilk defa sizden duydum onun için, ayrıca bu yurt dışı kargo işlerinden çok anlamam onun için sordum.)

• MehmetDenizKaya M kullanıcısına yanıt

iade şartlarını okuyup inceleyebilirsiniz. satıcı newegg ise sorun yaşamazsınız. bir yıl garanti oluyor diye biliyorum ama göndermeniz gerekiyor. her ürüne farklı garanti politikası uyguluyorlar. keyfi iade olmadığı sürece sorun olmaz. siz ürünü aldığınızda sıfır olduğunu, açılıp kullanmadığını teyit edin. yurtdışı alışverişlerinde ilk 1 ay iade hakkınız genelde olur.

ABD amazonda da şu aralar laptop bulunuyor. newegg'e göre daha rahat ve avantajlıdır genel olarak. hem satıcı hem gönderici amazon olsun ki amazon güvencesinden yararlanın

özetle yurtdışı alışverişlerinde

• 1500 euro üzeri siparişlerde vekaletname gerkelidir.
    • gümrük vergisini amazon sizden alır, devlete verir. ürün kapınıza kadar gelir siz uğraşmazsınız

amazon.com
    Acer Nitro 5 AN515-55-53E5 Gaming Laptop | Intel Core i5-10300H | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU | 15.6" FHD 144Hz IPS Display | 8GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Intel Wi-Fi 6 | Backlit Keyboard
    https://www.amazon.com/Acer-AN515-55-53E5-i5-10300H-GeForce-Keyboard/dp/B092YHJGMN
  • U011E kullanıcısına yanıt

hocam attığınız acer bilgisayar 18k olmuş artık alamam da :(

ayrıca üstte verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetDenizKaya -- 17 Aralık 2021; 20:30:5 >
  • bu amazondan almak karlımı bi avantajı varmı ?? ve kaç günde teslim ediliyo tahmini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 10 Ocak 2022; 0:58:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.