Şimdi Ara

1 YILLIK SPOTİFY PREMİUM / GARANTİLİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
10
Favori
6.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu guncelse bende 1 yillik aileye katilabilirmiyimm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesaplarim yeni bir aile hesabina eklenerek sorun cozulmustur. Hizli aksiyon icin tesekkur ediyorum.

3 adet premium hesabi almistim. Bugun aile premiumdan cikarildigima dair bir mail aldim. 1 yillik aile hesabina katilali max 40 gun oldu. Farkli bir aile hesabina aktaramiyormusuz hesabimizi. Konu sahibi arkadasimizin cozum bulmasini beklemekteyiz.

1 YILLIK SPOTİFY PREMİUM / GARANTİLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugay Y. -- 30 Eylül 2020; 17:53:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Edit 1: Tarafıma yarım saat içinde dönüş yaptı, gün içerisinde halledeceğini söyledi.

Edit 2: Sorunum yeni bir hesapla çözüldü. Spotify güncellemw yapmış sanırım artık aile hesaplarına yılda 1 kez girebiliyorsunuz.

Kendilerinden aldığım 2 kişilik Spotify Premium aynı süre zarfında ne yazık ki üyelikten çıkartıldı. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmamıştı. Ancak bu tarz şeyler aile gruplarında olabiliyor. Bu yüzden kendilerine mesaj attım umarım geri dönüş olur. Konu hakkında bilgilendirme yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlmostFly -- 11 Ocak 2021; 20:30:7 >
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Hocam ben almayacağım fakat sanırım bilgilendirme yapmayı unutmuşsunuz yani alacak arkadaşlar için daha iyi olur
    Rahatsız ettiysem çok özür dilerim
  • ugandalı tüccar U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam dikkatimden kaçmış tamamiyle. Düzenledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam teşekkürler ayrıca anlayışınız için
    İyi günler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.