Şimdi Ara

1 yıllık kol değişimi (SS'li) EDİT geldi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
25
Favori
8.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

Günde kaç gram toz aldın?

Hiç almadım hatta beslenme düzenim bile yok hocam

Evde ne varsa onu yiyorum

senin yaş kaç merak ettim ?
  • Bunları yapmak boy uzamasına etki eder mi? 18 e yeni girdim 176 boyum var böyle kalmayayım sonra?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam yakışıklı kapışalım mı ? şu anda kollarım daha büyük, güncel eklerim bi ara. Tebrikler bu arada, ben 1.90 boya 64 kilo başladım, şu anda 87 kiloyum. 43 cm gördüm en fazla kolda.

2 aydır spor yapamıyorum ameliyat oldum, inanılmaz özledim. Doktor 2 haftaya başlayabilirsin diyor ama bakalım.

1 yıllık kol değişimi (SS'li) EDİT geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 8 Şubat 2017; 21:55:15 >
  • Olcu alman iyi bir sey gelisim konusunda onemli bir sey goruntunun merakidir olcu.

Gogusu en genis yerinden olceksin meme uclarinin oldugu yer diyebiliriz tek basina alabilirsin ama omuzu hazir ol pozisyonunda olcak kollar baskasina olcturebilirsin o da omuz basinin yarisi ortasindan alincak benim bildigim bu.

Goz bu goz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

selam yakışıklı kapışalım mı ? şu anda kollarım daha büyük, güncel eklerim bi ara. Tebrikler bu arada, ben 1.90 boya 64 kilo başladım, şu anda 87 kiloyum. 43 cm gördüm en fazla kolda.

2 aydır spor yapamıyorum ameliyat oldum, inanılmaz özledim. Doktor 2 haftaya başlayabilirsin diyor ama bakalım.

Size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. 1,5 sene önce benim çok zayıfım diyerek açtığım konuya eski ve yeni resimlerinizi koyarak beni çok motive etmiştiniz. Biraz sohbet etmiştik. Bana yardımcı olmuştunuz , Belki hatırlarsınız belki hatırlamassınız ama ben hatırlıyorum. Konuyu bulursam linkte atacağım size.

Elimdeki imkanlar bu kadar yapmamı sağladı. Salona filan gidemedim. İnşallah spora geri dönersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Yaş kaç?

23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 8 Şubat 2017; 22:18:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Olcu alman iyi bir sey gelisim konusunda onemli bir sey goruntunun merakidir olcu.

Gogusu en genis yerinden olceksin meme uclarinin oldugu yer diyebiliriz tek basina alabilirsin ama omuzu hazir ol pozisyonunda olcak kollar baskasina olcturebilirsin o da omuz basinin yarisi ortasindan alincak benim bildigim bu.

Goz bu goz.

Saol hocam yarın deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

33 liralık protein mi kullandın hocam

Yok hocam kullanmadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Yaş kaç?

23

Benim 20 acaba çok mu geç kaldım diye soracaktım meğerse benden daha yasliymissiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Aoe-Bulletz

Bunları yapmak boy uzamasına etki eder mi? 18 e yeni girdim 176 boyum var böyle kalmayayım sonra?

Ben şuan 23 yaşındayım. 22 de başladım. Boya etki edermi bilemem ama uzamayı yavaşlatıyor diyenler var dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 8 Şubat 2017; 22:24:39 >
  • Başlığı görünce Bozulan xbox veya ps4 kolunun garantiden değişimi sandım 😃

• quote:

quote:

selam yakışıklı kapışalım mı ? şu anda kollarım daha büyük, güncel eklerim bi ara. Tebrikler bu arada, ben 1.90 boya 64 kilo başladım, şu anda 87 kiloyum. 43 cm gördüm en fazla kolda.

Size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. 1,5 sene önce benim çok zayıfım diyerek açtığım konuya eski ve yeni resimlerinizi koyarak beni çok motive etmiştiniz. Biraz sohbet etmiştik. Bana yardımcı olmuştunuz , Belki hatırlarsınız belki hatırlamassınız ama ben hatırlıyorum. Konuyu bulursam linkte atacağım size.

Elimdeki imkanlar bu kadar yapmamı sağladı. Salona filan gidemedim. İnşallah spora geri dönersiniz

Aaa gerçekten çok mutlu ettin dostum beni, sevindim senin adına. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• 23 yaşındayım her gün sen yemek yemiyonmu diyenlerden bö geldi hayattan soğuttular beni. Artık başlıyıcam spora yarın gidip kaydoluyorum. Bu arada 1.83 63 kiloyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 13men13

23 yaşındayım her gün sen yemek yemiyonmu diyenlerden bö geldi hayattan soğuttular beni. Artık başlıyıcam spora yarın gidip kaydoluyorum. Bu arada 1.83 63 kiloyum.

Hocam kayıt olmadan biraz hareketler , beslenme üzerine araştırma yapın derim ben. En azından bilgili gidersiniz spora. Youtube de bir sürü kanal var. Brn genelde Savaş cebeci yi izliyorum

• Benimde başlayalı 6 ay oldu gerçi önceden 2,5 senelik geçmişimiz var yine ama eski haline donuyor cabucak . kol 43 cm kilo 91 boy 1.84 kolay yaglanan vucut yapım var. Yerinde olsam en az yağlı şekilde kilo alarak hacim kasmanı tavsiye ederim

• dambıllar kaç kiloluk?
  • quote:

Ohaaaaa yeni bir organ çıkarmıssin gardas kac ayda benimde boyle olur

• Al kardeşim bunlar da benden maksat motive olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DragonLive -- 9 Şubat 2017; 0:31:58 >
  • Ben de el büyüklüğünden şikayetçiyim, 22 cm uzunluğu var ve parmak kalınlığı da 10 cm. :D Ayaklarım da çok büyük ama akromegali yokmuş, en azından buna sevindim. Hiçbir yerde ayakkabı bulamıyoruz. Yağsız ağırlığım şu anda 90.5 kg ama 45 kg da yağ var. İdeal yağ miktarı bence 5 kg, tabii kişisine göre değişir. Hoş, 40 kg verince 5 kg yağ kalacak diye bir şey yok. Yağsız ağırlığımdan da gidecektir, yine de hedef 90 kg. Kemiklerimin ağırlığı ortalama insanın 2.5 katı. :) 17.5 kg kemik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.