Şimdi Ara

1 yıllık bedava Babylon 8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
32.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giveaway için kaynak belirtebilir misiniz? Özel mesajla atmanızda sakınca yoktur, denetimi gerçekleştirmiş olalım.
  • teşekkürler
  • çok teşekkürler
  • teşekkürler
  • Babylon toolbar ekliyor. Program ekle kardır 'dan kaldırdım. Bilgisayarı kapattım açtım . Firefox u tekrar açtığımda yine toolbar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnarmagan

Babylon toolbar ekliyor. Program ekle kardır 'dan kaldırdım. Bilgisayarı kapattım açtım . Firefox u tekrar açtığımda yine toolbar geliyor.

Programı bilgisayarınıza yüklerken özelleştir gibi bir menü çıkıyor karşınıza bu sekmeden toolbar gibi şeyleri kurmayabilirsiniz isterseniz.

Program ekle kadırda babylon toolbar gibi bir şey olması onu kaldırdığınızda toolbar bilgisiyarınızdan kalkacaktır, programı kaldırmanıza gerek yok ;)
  • Detaylı şekilde inceleme fırsatını bulan var mı?

ne kadar başarılı bir program?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Babylon toolbar ekliyor. Program ekle kardır 'dan kaldırdım. Bilgisayarı kapattım açtım . Firefox u tekrar açtığımda yine toolbar geliyor.

Programı bilgisayarınıza yüklerken özelleştir gibi bir menü çıkıyor karşınıza bu sekmeden toolbar gibi şeyleri kurmayabilirsiniz isterseniz.

Program ekle kadırda babylon toolbar gibi bir şey olması onu kaldırdığınızda toolbar bilgisiyarınızdan kalkacaktır, programı kaldırmanıza gerek yok ;)

Program ekle kaldır dan sadece babylon toolbar ı kaldırdım ama firefox u açınca yine toolbar göründü. tekrar Program ekle kaldır a girdiğimde bu sefer de programlar arasında babylon toolbar yoktu.

Bende babylon ile ilgili ne varsa kaldırdım. Belki program kullanışlı ve faydalıdır ama ben pek tutmadım.

• merhaba,

Teşekkür ederim. Başarılı bir şekilde kayıt oldum
  • Teşekkürler ben de elimdeki babylon8 için lisans arıyordum.
    Sistemimde halihazırda kurulu olan babylon8 de çalıştı.
  • tşk.
  • çok teşekkürler kardeş
  • Çok teşekkürler bende indirdim yükledim şu anda sorun görünmüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkydansky

l Seri Lisans Kodu Babylon 8 Çeviri Yazılımı ücretsiz 1 Yıl indirmek için?

Babylon 8.0 Aylık Abonelik 9,70 $ maliyet, ama şimdi ücretsiz 1 Yıl Seri Lisans Kodu ile indirebilirsiniz.

1, Download Babylon 8 Tercüme Yazılım Burada ve kurun.

2, Yükleme tamamlandıktan sonra, aşağıdaki kullanıcı adı ve Lisans Kodu girin, ardından Yapılandır düğmesini (dişli görüntü, aşağıdaki ekran bakınız) tıklatın lisansları tıklayın, programı çalıştırın.
    Kullanıcı Adı'nı Kendiniz Seçin,kendi isminiz gibi.
    Lisans kodu: 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ

http://dl.babylon.com/site/files/Babylon8/Babylon8_setup.exe

teşekkür ederim çalışıyor...

• paylaşım için teşekkürler ama olmadı.
  • bende de oldu da, henüz bi kelime çevirttirebilmiş değilim
  • quote:

mozilla araçlar eklentilerden kaldıır sorunsuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Program ekle kaldır dan sadece babylon toolbar ı kaldırdım ama firefox u açınca yine toolbar göründü. tekrar Program ekle kaldır a girdiğimde bu sefer de programlar arasında babylon toolbar yoktu.

Bende babylon ile ilgili ne varsa kaldırdım. Belki program kullanışlı ve faydalıdır ama ben pek tutmadım.

Firefox programın içindeki eklentiler bölümünden de belki kaldırılabilirdi, neysa sanırım sorunu çözmüşsünüz hepsini kaldırarak.

Programın google çeviriciden ne artısı var onu anlamadım ben, acaba babylon dahamı iyi çeviri yapıyor ?

• Programı heyecanla indirdim ama metin çevirisi evlere şenlik. Google translate'ten daha kötü bile diyebilirim.
    Kelime sözlüğü olarak devasa Tureng.com var zaten.

Yine de paylaşan arkadaşa emeği için teşekkür ediyorum tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bende de oldu da, henüz bi kelime çevirttirebilmiş değilim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.