Şimdi Ara

1 Yıllık Amazon Bulut Depolama (Limitsiz Depolama) 5 Dolar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
16
Favori
9.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni hesap açtım tr adresi kabul etmiyor sanırım, deneyen oldu mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bu hizmeti 1 yıllığına bedava verdiler ama kulanmadım.
    Dropbox ve onedrive'e alıştım.
    Ondan buna geç vs. zor iş.
    Zaten bu yüzden bedava veriyorlar.
    1 yıl kullanınca alışıp 2. yıl parası ile kullanırsınız.
  • dropbox vs cloud sistemlerini kullananlar ogrendigim kadariyla amazon cloud drive kullanmaya başlamış.

son kullanıcı, hadi iyisin gene, herkes sana çalışıyor. şahane bir kampanya fiyatı var. diyelim 2. yıl geldi, kampanya bitti 59 $/yıl oldu, o da olumlu. pazarın hali ortada:

-dropbox'da sınırsız alan 15 $/ay - 1tb 9,99$/ay
    -google gdrive'da 1tb 9,99$/ay
    -yandex drive'da 1tb 10$/ay
    -microsoft onedrive'da (office ile bütünleşik geliyor) 1tb 6,99 $/ay

onedrive'in bireysel tüketiciye sunduğu office'li onedrive teklifine amazon cephesinden böyle bir cevap geliyor.
    dünyanın en büyük iki public cloud sağlayıcısı amazon (aws) ve microsoft'un (azure) kurumsal pazardaki rekabeti, bireysel tüketicilere bu şekilde yansıyor. ıbm, softlayer satınalması ile ben de varım demeye başlıyor.

yaşasın rekabet!

https://eksisozluk.com/amazonun-5-dolara-sinirsiz-bulut-alani-satmasi--4979309

• Dün 2. ticketı da attım. Bugün baktığımda düzelmişti
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanfb -- 5 Ocak 2019; 15:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanfb

sizinkinde de boyle mi yaziyor?

http://prntscr.com/9a9nsq

Sadece üstteki 367'lik kısım yazıyor hocam. Prime kısmı yok bende
  • Eksisozluk kullanicilarin cogu bu kampanyadan yararlandi, belki cloud kullanan birilerinin isine yarar diye paylastim.

• .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanfb -- 5 Ocak 2019; 15:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Eksisozluk kullanicilarin cogu bu kampanyadan yararlandi, belki cloud kullanan birilerinin isine yarar diye paylastim.

Teşekkür ederiz ben $12 olanı almayı zaten düşünüyordum, bu süper oldu

• Mükemmel fırsat. Teşekkürler.

1.99$ olan Google Drive 100 GB kullanıyordum.
    1 Sene bunla idare ederim. Memnun kalırsam sonra yine bunla devam ederim. GDrive entegrasyonu çok çok iyi mobil ve masaüstünde ama Amazon da iyidir heralde.

edit:1.99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilm-i yorum -- 4 Aralık 2015; 21:41:28 >
  • Crucial ssd ve logitech g930 kulaklık aldığım için ayrı ayrı 1'er yıl bedava vermişlerdi. Konuyu görünce bir bakayım dedim mail hala duruyordu. Aktifleştirdim. Pek kullanacağımı sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 4 Aralık 2015; 22:00:20 >
  • Sadece foto atarım diyene yıllık 1 $ bu da benden olsun

• sinanfb S kullanıcısına yanıt
    Bende de free yazıyor hocam.
  • Yıllık yenileme ücreti ne kadar? Bazı firmalar alış fiyatı neyse yenileme ücretini de aynısı yapıyor. 5 dolar yenileme ücreti ise kaçırılmaz fırsat ancak 1 sene sonra 60 dolar derse dosyaları upload etmeye bile değmez bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu5uf37 -- 5 Aralık 2015; 3:01:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

Yıllık yenileme ücreti ne kadar? Bazı firmalar alış fiyatı neyse yenileme ücretini de aynısı yapıyor. 5 dolar yenileme ücreti ise kaçırılmaz fırsat ancak 1 sene sonra 60 dolar derse dosyaları upload etmeye bile değmez bence..

black friday seneye gene indirim verirler
  • Beyle ben de aldım ama kod falan gelmedi. Aktivasyon kodu mu geliyor. Aldığım gün amazona yazdım kod gönderin dedim ama üzgünüz sorun var çözcez falan dediler ama ne gelen var ne giden...
    Nasıl kullanacağız
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    bendede durum aynı hocam. siparişiniz henüz işleme alınmadı diye mesaj attılar.
    teknik sorun varmış onu çözünce bilgi vereceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Teşekkür ederim

Umarim sorun en kisa surede hallolur

• Zaten heryerde bedava bulut depolama var. Amazon'a neden 5 dolar verip kazıklanalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.