Şimdi Ara

1 Yıllık Amazon Bulut Depolama (Limitsiz Depolama) 5 Dolar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
16
Favori
9.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ladylove

arkadaslar free trial bittikten sonrada dosyalara erisebiliyormuyuz??

evet erişebilirsin
  • bende aldım bakalım 1 sene sonra dosyaların silinirse fena küfrederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    cevap icin tesekkurler.

• Supersiniz daha gecen gun ariyordum cok pahali geliyordu 1 tb bulutlar bu sinirsiz hemde 14 tl hemen aldim

• 4-5 yıllık WD my book diskiniz varsa hemen yedekleyin. 1Tb dosyam gitti aklımı zor muhafaza ettim.
    seagate, toshiba, samsung, hitachi diskler var ve hepsi çok eski onlarda çok şükür hiç bir sorun yok. WD den yediğim darbeyi hiç kimseden yemedim.
    gerçi dosyalar gittikten sonra hdd'den çok buluta güvenmeye başladım orası ayrı konu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldu O zaman

Supersiniz daha gecen gun ariyordum cok pahali geliyordu 1 tb bulutlar bu sinirsiz hemde 14 tl hemen aldim

Odrive programini yukle, dropbox ezip gecer. Hizlar sahane

• quote:

Orijinalden alıntı: k35

quote:

What happens to my content and storage after 90 days if I don’t pay for a subscription?

If your trial has ended and you did not pay for a subscription, you have 90 days after the last day of the free trial, during which you can pay for your plan and access the full benefits of Cloud Drive. During this 90-day period, you cannot upload new content, but you can view and download your existing stored content.

If you choose not to pay for a subscription, after 90 days your Cloud Drive account will be disabled and your content will be permanently deleted from Cloud Drive storage. This will NOT affect any other Amazon accounts that you may have.

burda benmi yanlış çeviriyorum hesap silinir diyor.

Bu sadece trial için mi? 1 senelikte de aynı ihtimal söz konusu mu?

• Arkadaşlar AmazonCloudDrive programını bir türlü çalıştıramadım. "Program bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor uyarısı" alıyorum sürekli. Ne yapmak lazım? yardımcı olabilecek var mı?
  • benmki hala aktif olmadı, mail adresine ticket da attım ama bir gelişme yok
  • Ulan alıp alıp kullanmıyorum yeter artık bu CYBER MONDAY batıracak beni. Bunu ALMAYACAĞIMMMMM (aldı)
  • 1 yılın sonunda ne olacak sorusuna farklı bir cevap geldi
    quote:

This email is regarding your concern about Cloud drive service. Please allow me to explain the situation.

This promotion was for US based customers only, but you were able to purchase it by accident. As you are able to place the order, we are giving you a year Cloud drive unlimited plan and note that you will not be able to renew normally.

********** After the Cloud drive service get expired, the account will be considered "over quota," which means that you can still access your photos, videos, and files to view, download, and delete for 30 days, but cannot upload any new files. After 30 days, your content may be removed from your Cloud Drive account and, eventually, deleted.

You need to back up the files with in 30 days.

I understand that this might be disappointing but I hope you understand our limitations in this regard.

• quote:

Orijinalden alıntı: DIGIL

Arkadaşlar AmazonCloudDrive programını bir türlü çalıştıramadım. "Program bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor uyarısı" alıyorum sürekli. Ne yapmak lazım? yardımcı olabilecek var mı?

Odrive yukle kur

• Hakkını vererek kullanamayacaksın. Boşuna alma.

(Sen kendini bilirsin. Evet, sen)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsatlar iş başında. İlk mesajlar efsane

• 200 gb lik ücretsiz yandex kullanıyorum, suanda kadar henüz 14 gb lik yükleme yapmışım. Sizce para verip almaya değer mi ?

• Bu upload hızlarıyla değil 5$, 1$ bile olsa almam. Bende zaten 50 GB'lık Box var. Yandex mandex derken çok işime yarıyor ama arşiv için kullanılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Bu upload hızlarıyla değil 5$, 1$ bile olsa almam. Bende zaten 50 GB'lık Box var. Yandex mandex derken çok işime yarıyor ama arşiv için kullanılmaz.

valla ben otixo üzerinden amazona upload yapıyorum. Netten ftp toplayıp otixo üzerinden amazona atiyorum. illa upload hızının iyi olmasına gerek yok. Aklını kullanırsan istediğini yaparsın
  • 1 mbps upload hizimiz var. Bedava verse ne olur
  • Cloud.mail.ru 1TB vermişti süresiz, o kampanyayı da dh'de görmüştüm. Hala o 1 TB'ı kullanırım ve bir sürü video, fotoğraf yükledim hatta bir dizinin tüm bölümlerini yükledim ancak %10unu bile dolduramadım ve dosyalarımın tamamı hala duruyor. Android uygulaması wi-fi açıkken çektiğin fotoğraf ve videoları yedekliyor isteğe bağlı olarak. 2 gb/ dosya kısıtlaması var, yıllık 500 ruble(22 tl filan) karşılığında dosya başına 32 gb a kadar yükleme yapabiliyorsun. Ben 500 rubleyi verip almayı düşünüyorum bu paketi de, zira hakediyor. Bu kampanya sıcak gelmedi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZippoCH

Cloud.mail.ru 1TB vermişti süresiz, o kampanyayı da dh'de görmüştüm. Hala o 1 TB'ı kullanırım ve bir sürü video, fotoğraf yükledim hatta bir dizinin tüm bölümlerini yükledim ancak %10unu bile dolduramadım ve dosyalarımın tamamı hala duruyor. Android uygulaması wi-fi açıkken çektiğin fotoğraf ve videoları yedekliyor isteğe bağlı olarak. 2 gb/ dosya kısıtlaması var, yıllık 500 ruble(22 tl filan) karşılığında dosya başına 32 gb a kadar yükleme yapabiliyorsun. Ben 500 rubleyi verip almayı düşünüyorum bu paketi de, zira hakediyor. Bu kampanya sıcak gelmedi bana.

Odrive araciligiyla amazon cloudu dropbox gibi kullanabiliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.