Şimdi Ara

1 YILLIK ALLDEBRİD ÜYELİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 1 YILLIK ALLDEBRİD ÜYELİĞİ

1 Yıllık ortak kullanım üyeliği satışıdır, ücreti 150TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir,Balçova Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Ortak kullanım şartı nedir acaba.

• yuyazar Y kullanıcısına yanıt

Başkasıyla paylaşmamanız yeterli, başka şart yok hocam, bir de vpn ile kullanmayın, yurtdışı ipden bağlanınca 2 saatlik falan ban atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tadanyz kullanıcısına yanıt

Nasıl satın alabilirim.

• yuyazar Y kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Size geçen gün mesaj atmıştım ama görmediniz galiba. Hala ortak arıyorsaniz. Mesaj atarsanız sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben bir grup oluşturup satın aldım, grup kurması biraz sıkıntılı, ama telegrsm grubumuzda 2-3 grup çıktı öyle kurulan, biraz adam toplamak için uğraşmak gerekiyor maalesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tadanyz kullanıcısına yanıt

Satıştan vaz mı geçtiniz? Grubunuz mu doldu tam anlayamadım. Telegram grubunun linkini alabilir miyim?

• bende almak isterim

• ortak alldebrid realdebrid telegram hesabına yazın hocam, biz 4 arkadaş ortaklaşa aldık, ben daha fazla ortak aramıyorum, fakat grupta arayan arkadaşlar çıkıyor vbe yeni gruplar kuruluyor, oradan siz de ortak bulabilirsiniz.

• arkdaşlar alldebrid ortak üyelik için kişi arayan ya da katılabileceğim telegram linki bilen var mı?

• protomaster P kullanıcısına yanıt

ben de uzun süredir arıyorum kimseleri bulamadım

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.