Şimdi Ara

1 yildir Body yapiyorum.Karni gelistiremedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Goğus baya belli
    Sirtta belli oluyor
    Bacaktada kas var
    Ama karnim sertlesti ama hala baklava yok.İsik vurunca belli oluyor ama o baklava dilimi gibi yok yag var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• genetik olarak yoktur, herkeste olmuyor
  • karın kasların gayet var, yok değil. yapman gereken şey kalori açığı bırakıp yağ oranını düşürmek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevertouchme

karın kasların gayet var, yok değil. yapman gereken şey kalori açığı bırakıp yağ oranını düşürmek...

Hocam o acigi nasil hesaplarim ?

• ağırsağlam'ın bu konuda oldukça açıklayıcı bir makalesi vardı onu okursan net şekilde anlayabilirsin. ağırsağlam beslenme hakkında her şey yazarsan google a görürsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevertouchme kullanıcısına yanıt
    ağırsağlam ı dinlemez çoğu kişi. sebebini sorunca 30 cm kolu var, bir şey bilse kendi öyle olmazdı diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: whocaresb

ağırsağlam ı dinlemez çoğu kişi. sebebini sorunca 30 cm kolu var, bir şey bilse kendi öyle olmazdı diyorlar

38

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum 38 olduğunu. çok yapılı olmadığından çoğu kişi bir şey bilmediğini sanıyor furkanın. salon brolarına göre kol ne kadar büyükse o kadar şey biliyorsun :D
  • quote:

biliyorum 38 olduğunu. çok yapılı olmadığından çoğu kişi bir şey bilmediğini sanıyor furkanın. salon brolarına göre kol ne kadar büyükse o kadar şey biliyorsun :D

Hocam bu Agirsaglam Natural.Digerleri kur yapmis bence yoksa yarismalarda nasil derece yapacaklar ?

• Kolun 30 dan 36 çıktığı arada sadece kas almadın elbet su ve yağ da aldın. Fazla yağı atmadan karın kaslarını asla göremezsin. Bunun için diyet ve gerekirse kardiyo lazım.

Mevcut yediklerinden günde 300 kalori kadar kısmaya başla. Daha sonra kardiyo ekle.
    Çok fazla kalori kısarsan kas kaybı yaşama ihtimali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust06 -- 5 Kasım 2017; 15:6:13 >
  • quote:

biliyorum 38 olduğunu. çok yapılı olmadığından çoğu kişi bir şey bilmediğini sanıyor furkanın. salon brolarına göre kol ne kadar büyükse o kadar şey biliyorsun :D

38 natural biri icin cok iyi bir kol scoot hermannda da 39 cm beyin yoksunlari 40- kolu basarisizlik sayiyorlar, define ve 40+ kol anca steroid bundan haberleri yok tabi

Benim kollar 37.5 ve define de degilim(%17 falan) buna ragmen insanlarin cok dikkatini cekiyor 38 cm kolu kucumseyenleri anlayamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 5 Kasım 2017; 20:17:9 >
  • kolunu görünce direkt kucağına atlayanlar oldu mu hocam? :D şaka olduğunu belirteyim de sonra gerçek sananlar oluyor, sen sporu kız için mi yapıyon yağğvv diyolar
  • quote:

kolunu görünce direkt kucağına atlayanlar oldu mu hocam? :D şaka olduğunu belirteyim de sonra gerçek sananlar oluyor, sen sporu kız için mi yapıyon yağğvv diyolar

olmadi suana kadar zaten sevgilim var hocam atlayan olursa keser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 6 Kasım 2017; 21:14:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabı kendin vermişsin aslında dostum karında yağ var diyerek. Mümkün olduğunca kas kütleni koruyup yağ yakman lazım. Gerçekten disiplin isteyen bir iş kendine hakim olman lazım. Bende pek başarılı değilim bu konuda. Tek yapman gereken ortalama 500 kalori acik oluşturup antrenmanlara aynı şekilde devam etmek. Beslenme de başarılı olursan kardiyo yapmana bile gerek yok atarsın o yağları. Sadece biraz sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Cevabı kendin vermişsin aslında dostum karında yağ var diyerek. Mümkün olduğunca kas kütleni koruyup yağ yakman lazım. Gerçekten disiplin isteyen bir iş kendine hakim olman lazım. Bende pek başarılı değilim bu konuda. Tek yapman gereken ortalama 500 kalori acik oluşturup antrenmanlara aynı şekilde devam etmek. Beslenme de başarılı olursan kardiyo yapmana bile gerek yok atarsın o yağları. Sadece biraz sabır.

Hcam hesaplamayi bilmiyorum bilgi verirmisiniz ?

Salondaki hocam gerek yok sana normla beslen diyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.