Şimdi Ara

1 yıl daha hazırlanamam diye ömrünüzü yakmayın

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> 1 yıl daha hazırlanamam diye ömrünüzü yakmayın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1946 Mesaj
    evet arkadaşlar gerçekten hayaliniz varsa gerçekten bir bölümü istiyorsanız o bölümde mutlu olcam ben onu yapabilirim diyorsanız ve en önemlisi daha iyisini yapabileceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle sevmediğiniz bölümü yazmayın bu yazıyı parası var ataması var diye düşünenlere değil gerçekten bir bölümü isteyenlere karşı yazıyorum 35 yaşında para kazanan birçok insanda bile o ukteyi görüyorum yapmayın eğer daha iyisini yapabileceksiniz çalışın
    yoksa ömrünüz pişmanlıkla geçer

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sınav öncesinde 60k olsa yeter diyordum. Hedefim ve hayalim 75.000'lik bir bölümdü. Deneme netlerim 60k ya rahat yettiği için 1 senedir haftada 2-3 gün çalıştım. Toplam 1000 soru falan çözmüşümdür en fazla.

Ama sınavda bir şeyler oldu. TYT çok iyi geçti normalde 80 yaparken 95 civarı beklemeye başladım.

AYT ise çok çok daha iyi geçti. Son hafta tamamen Fen konularını çalıştım yalayıp yuttum. Sene boyunca geometri-trigonometri zerre bakmadım (sınavda 2 soru yaptım) Matematik konularının ise konu anlatım olarak çalıştım ve okulda dinledim. Soru çözmedim.

AYT denemelerinde en fazla 40-45 gelirken 60 civarında net yaptım. (25 Mat, 35 Fen) Sınavdan çıktığımda sınavın aşırı kolay olduğunu ve herkesin fullediğini düşündüm.

Sonra sonuçlara baktığımda ilk 25k gelir gibi geliyor. Acaba 75k lık bölümü mü seçsem yoksa 1 sene potansiyelimin farkına vararak matemetik-geo. de çalışsam ilk 15.000'e girebilir miyim yoksa bu netler tamamen şans eseri mi geldi ? Gerçek netlerim 80'e 40 iken sınav netlerim 95'e 60 çünkü.

• Hocam yanlis anlamayinda pek inandirici gelmedi bana

|
    |
    erenbulbul3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen üniversiteyi değil üniversite seni kazanacak gibi

|
    |
    erenbulbul3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.