Şimdi Ara

1. ya§ hediyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dün 15kadar legendary düştü hepsi çöptü. bugün şansım biraz daha azdı. yarına bakalım
  • Ben çok memnunum, meaşşallah. Roll her zaman güzel olmasa da düşüyor bir şeyler. Arkadaşa düşenlerin hep muazzam roll olduğunu gördüm hep.
    Neyse ki bu gece bana güzellik yaptı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Sonra neden hardcore oynuyosun? İşte bu yüzden, üzerimdekinden çok daha sağlamı düşüyor ve beni daha da bağlıyor oyuna.
    Şaka gibi 6k Hp verdi, 1k yakın dps verdi. HP 80k geçti, meaşşallah.
     1. ya§ hediyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

dün 15kadar legendary düştü hepsi çöptü. bugün şansım biraz daha azdı. yarına bakalım

Merhaba, dün bana da güzel eşyalar düştü :) Zunimassa bot ve yüzük ile 1210 dps bir silah düştü, silah ah'da anında 870 milyona satıldı.
  • Exp bonusu farkediyor mu baya?

Şu yoğunluktan bir türlü giremedim oyuna, tam da zamanına denk geldi bonus...
  • 90 m aldıgım vileward ı 8.5m e sattım.Bendede solo kasınca daha fazla dusuyor item özellikle set.Bilmiyorum neden.normalde party de mf arttıgı ıcın daha ıı olması lazım aslında.ama sans sanırım herhalde bellı bır nedeni yok.
  • 2 katına çıkıyor
  • bence hikaye 1 . yıl anısına dıye drop arttırımı koymuslar tam 4 saat mp10 4 kişilik party yaptım bırakın unık almayı dişe dokunur sarı item bıle dusmedi o sinirle diabloyu bıraktım newerwinter a basladım böyle sacmalık gormedım yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: vethakan

bence hikaye 1 . yıl anısına dıye drop arttırımı koymuslar tam 4 saat mp10 4 kişilik party yaptım bırakın unık almayı dişe dokunur sarı item bıle dusmedi o sinirle diabloyu bıraktım newerwinter a basladım böyle sacmalık gormedım yahu

Vah yazık 4 satte 4 mempo, 8 IK chest, 5 natalya, 3 tal rasha chest, 7 lacuni düşmesi lazımdı, MP10'muş yanlış okumuşum, o zaman bu rakamları 5'le çarpıp 3'e bölmek lazım. Bence de saçmalık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.