Şimdi Ara

1. ULUSAL DONANIMHABER DENEME ETKİNLİĞİ [Mart'ta başlıyoruz] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
28
Favori
6.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilir.bu hafta baslicaksak ona göre alıcam.belki yoktur.siparis veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • net bir şekilde üçdörtbeş olmalı tyt denemesi. herkeste olan veya olacak bir deneme
  • 3 4 5 geçen yılki var bende yeni basımda sorular farklı mı ki

• Bence martta erken olur 345 için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt cumartesi ayt pazar yapıcam.
    Tytde ilk olarak 345 çözmeyelim.kitap gizli kutuda satılıyor.ayip olur.
    İlk olarak sarmal depar,hg daha cazip .
    Ayt konusunda bir fikrim yok.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    herkeste olacak bir deneme lazım hocam, atıyorum hgnin denemesi desen illa ki birinde olmayacak o yüzden hemen hemen herkeste olacak bir deneme seçmemiz lazım ki katılım fazla olsun.
  • Ben de katılıyorum

• Bu sürekli bir etkinlik olacaksa bulabildiğimiz kadar deneme cozucez.ilk başta depar ,hg çözülmeli .sonlara doğru 345 e gecilmeli.
    345 in kutusu bile ÖSYM havası veriyor.
    Ayrıca ayt de deneme eksiği var gibi piyasada.aytde bildiğiniz güzel deneme varsa onu da çözelim.

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    345 bir fikirdi hocam sonra da çözülür benim için farketmez. neyi çözeceğimizi kararlaştıralım krallar karması falan olabilir. ayt denemesi olarak yargı lemma sayısal-eşitağırlık denemelerini çıkartmış geçen senenin denemeleri güzeldi bir şans verip alacağım gibi.
  • Hocam yaz benide pm at istersen wp grubu kuralım çok seri bi şekilde başlayalım

• ÜçDörtBeş olursa katılmak isterim.
    Ayrıca iyi denemeleri sona saklamak pek bir anlam ifade etmeyecek geçen sene aynısını yaptım sonlara doğru daha çok bayıyor.

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    Telegramla iletişim kurucaz sanırım.

• Arkadaşlar önce bence Mart için her hafta 1 deneme ortak olacak şekilde belirleyelim, nispeten daha piyasadan uzak olsun ama iyi de olsun şimdi çoğu kişi Altın Karma-Krallar Karması felan cozdu ben de 345'i Nisan'da çözmeyi tercih ederim daha iyi olur. Bence nispeten daha az cozulen ama iyi olan bir yayın seçelim, Bilgi Sarmal olabilir, Çözüm 3D olabilir HG olabilir. Her hafta maksimum toplu olarak çözebileceğimiz deneme 1 olur 5'li felan deneme iyi olur. Nisan'da 345 alir onu da cozeriz. O zaman kurslar felan hafufler haftada 2'ye çıkarız. Ayt için su an erken genel deneme iyi bulamayiz ama iyi varsa onu da yapalım tabi.

Bilgi Sarmal frekans alalım diyorum 4 tane. Her hafta bir tane atarız Nisan'da da Ucdortbes ikişer tane. Hallederiz bu işi çok tatlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravitist -- 14 Şubat 2019; 16:56:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gravitist kullanıcısına yanıt
    Krallar karması,altın karma,çözüm cozmedim.sarmal deparı çözdüm.
    Evde hg ve 345 var.
    Bunları kararlaştırmak gerekiyor ama önce telegram veya whatsaptan iletişime geçmek lazım.forumdan yazınca pek etkili olmuyor.

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda Krallar Karması ve Altın Karma çözen çok kişi var. 345 zaten çözeceğiz toplu herkes bekletiyordur eminim. Bilgi Sarmal Frekans, Çözüm , HG'den birini alırız sanırım. Telegram organizasyonu yapılınca daha sağlıklı konuşulur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telegram yerine WhatsApp kullansak daha iyi sanki ya

• Scippo S kullanıcısına yanıt
    Bana fark etmez.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.