Şimdi Ara

1 tepsi Peynirli Köy Böreği yada 1 tepsi Patatesli Kol Böreği 35 yerine 17,5TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
16.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sık sık alırız siniden, şimdiye kadar aldıklarımızdan memnun kaldık. Ev böreği kadar olmasa dahi, yakın kalite ve tadda.

Tabi kampanya süresince aynı kalitede kalırlarmı bilemedim.
  • Aradım telefonu görüştüm. 3,5 - 4 kg geliyormuş tepsiler.
    1 Kasıma kadar direk sipariş verilebiliyor.
  • Dilimler halinde Buzluğa atabilirsin

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

4 kg böregi nasıl yiycez yaw...Börek çabuk bozulur genelde
  • sadece ankara için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

sadece ankara için mi?

Emin değilim ama öyle gözüküyor. Size tavsiyem direk Sininin sitesinden bulunduğunuz şubeyi arayarak bilgi almanız. Ankara'da böyle bir uygulama var derseniz belki kampanya olmasa bile uygulayabilirler
  • Sini nin böreğini seviyorum. Özellikle karışık kol böreği. Bir tepsi içerisinde kıymalı, peynirli, patatesli ve ıspanaklı olmak üzere her çeşit var. 35 liralık fiyat biraz fazla gibi. Yaklaşık 3 hafta önce aldığım kol böreğine 25 lira vermiştim. Malzemeside boldu böreklerinin, promosyon olduğu için malzemesini az koyacağını sanmam, neticede sattığı ürün reklamını yapacak.
  • Geçen okula gelmişti, iki dilim yedim, bayağı yağlı yalnız, dibinde biriken yapı görüyosunuz.
    Eğer İzmir'de de geçerliyse biz de alalım ama sanmıyorum, Ankara şubesiyle anlaşılmış gibi sanki.
  • Sini güzeldir...Kuponu hayata geçirdim, verdim siparişi
    Bugün 4 den sonra teslim edecekler...
  • Kuponunu satmak isteyen var mı???

Evdekilere alacağımı söyledim ancak unuttum, şimdi fırça atıyorlar nerde bizim börekler diye :) Hemen havale geçerim eğer satmak isteyen olursa kuponunu :)
  • Valla helal olsun...Adamlar teslim etmişler...
  • bugün afiyetle yedik böreği. peynirli köy böreği almıştık. peynir çok orantısız yayılmış içine, bi taraf saf peynir dolu öbür taraf sadece yufka ama tadı süperdi , az yağlı taze taze. 6 kişiyi 2 gün rahat idare eder sonrada patatesli kol böreğini deniycem bakalım o nasılmış. haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • izmir'de yaşayanlar Bizden Böreği deneyebilirler. Peynirli su böreği kilosu 6 Lira. Bir tepsi 4,5 Kg filan geliyor. Eve kalabalık misafir geleceği zaman sipariş veriyoruz. Misafirler bayılıyor.
  • kupon olmazsa inidirmli alamıyor muyuz? yoksa ben yanlış mı anladım?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.