Şimdi Ara

1. TEOG'da saçmaladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
9.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar 1. TEOG'da saçmaladım iyice 24 yanlışım çıktı. Neden bu kadar çok oldugunu biliyorum ben hiç ders çalışmadım nedense

Şu an puanım 415 civarı bir şey çıkıyor 2. teog'a iyi hazırlanıyorum günde 150 soru falan çözüyorum hedef -10 yapabilmek.

Siz ne kadar hazırlanıyorsunuz TEOG'a?

Ayrıca şunu belirteyim 5 yanlış yaptım 10 yanlış yaptım hayatım bitti diyenler egoist bencillerin tekidir.

• esas saçmalama benim 230 mu 228 mi ne puanım var 2.sınava bir insanın sınırlarını aşarak çalışıyorum tam puan yapsam bile hiç bir liseye giremiyorum ama olsun 0 puanla girmekten iyidir bekle beni meslek lisesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay3757

esas saçmalama benim 230 mu 228 mi ne puanım var 2.sınava bir insanın sınırlarını aşarak çalışıyorum tam puan yapsam bile hiç bir liseye giremiyorum ama olsun 0 puanla girmekten iyidir bekle beni meslek lisesi

Full yaparasn 350 falan olmaz mı?
  • ICreativee kullanıcısına yanıt
    full yapıcağıma kendimi şartlandırdım şartlandırmazsam imkanı yok yapamam full çeksem nolucak bu sene normal sınavlara giremedim Mesane (İdrar Kesesi) Kanseri diye bir hastalığım var okula gidemedim bu yıl kel kaldı kafam yani sadece teogla birlikte son sınavlara giricem onlada anca hesapladığıma göre 299 larda kalıyor bende mesleğe gidicem her liseye giderimde ilk teogda korkudan yüksek aldığımı söyledim o var
  • Aynı kaderi paylaşıyoruz.32 yanlışım var benimde Şu son 1 1buçuk hafta iyi çalışacağım olduğu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay3757

full yapıcağıma kendimi şartlandırdım şartlandırmazsam imkanı yok yapamam full çeksem nolucak bu sene normal sınavlara giremedim Mesane (İdrar Kesesi) Kanseri diye bir hastalığım var okula gidemedim bu yıl kel kaldı kafam yani sadece teogla birlikte son sınavlara giricem onlada anca hesapladığıma göre 299 larda kalıyor bende mesleğe gidicem her liseye giderimde ilk teogda korkudan yüksek aldığımı söyledim o var

geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsin inşallah

• 2013 SBS ye girseniz do?runuz olmazdy herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese teog da başarılar dilerim benim ilk teogda 33 yanlışım çıktı aslında matematik dışında bütün derslerim iyi ilk teogda meteatikte 10 yanlışım vardı 2 aydır çok çalışıyorum laptopuma format attım oyun oynamıyorum ilk dönem teog matematik sorularında şimdi 19 doğru yaptım ilk dönem 10 doğru yapmıştım umarım 2.teog da ilk dönemk gibi sorarlar tüm hocalarıma sordum hepsi fazla zor olmaz dedi

İNŞALLAH HEPİMİZ BİR ANADOLU LİSESİNE GİDERİZ GİDEMESEK BİLE ÜZÜLMEYELİM DAHA ÜNİVERSİTE SINAVLARI VAR ÖNÜMÜZDE :)

İyi Forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Crazy_12 -- 20 Nisan 2014; 14:58:51 >
  • Adam24 yanlışa üzülüyor ya.. Benim 53. Yanlış var ben napiyim ... En düşükte olsa bi Anadolu'ya gitmeyi düşünüyorum

• Hepimize Allah yardım etsin yaparız

• Guzel lise adayı kardeşlerim;
    Bende o yollardan geçtim.Hiç o güzel canınızı sıkmayın.Lisede hepiniz sapıtıcaksınız.Tabi lise çok çok iyi bir liseyse farklı...Bizim zamanımızda tavan puan 500dü ben 430 almıştım ve şimdi üniversite sınavından 300 anca alabildim.Asıl olay lisede başlar lise 1den başlayıp hergün çalışırsanız iyi bir üniversiteye girersiniz.Ben nedersem diyeyim lise 4'e kadar yatıp sonra çalışıcaksınız ve teogdan daha büyük bir hüsrana ugrayasınız ama is isten geçmiş olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedrak

Guzel lise adayı kardeşlerim;
    Bende o yollardan geçtim.Hiç o güzel canınızı sıkmayın.Lisede hepiniz sapıtıcaksınız.Tabi lise çok çok iyi bir liseyse farklı...Bizim zamanımızda tavan puan 500dü ben 430 almıştım ve şimdi üniversite sınavından 300 anca alabildim.Asıl olay lisede başlar lise 1den başlayıp hergün çalışırsanız iyi bir üniversiteye girersiniz.Ben nedersem diyeyim lise 4'e kadar yatıp sonra çalışıcaksınız ve teogdan daha büyük bir hüsrana ugrayasınız ama is isten geçmiş olacak.

aynen kasım teogdan önce kendi kendiime ''en kötü ihtimalde boyumun ölçüsünü alıp ikinciye abanırım ''dedim 448 aldım
    ama hala aynı la hiç çalışmıyorum bi türlü 10 sayfalık bir fen özetim var gidip 5.üniteyi(1 sayfa haa q:m.c.t diye bi formül var harfler nerden geliyo öğrensem yeter )

gidip bakmaya feci üşeniyorum galiba senin dediğin gibi olcam

• ilk gün mat dışında iyiydi türkçe ve din full matematik 6 veya 7 yanlış
  • Aslinda ilkokul konularina degilde lise konularina calissaniz bunlari bakarak cozersiniz. Ben mat sorularina baktim kalem oynatmadan full yptim.[sm=s17.gif
    Emin olun ileride ben bunlari nasil full cekemedim diye aglicaksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

esas saçmalama benim 230 mu 228 mi ne puanım var 2.sınava bir insanın sınırlarını aşarak çalışıyorum tam puan yapsam bile hiç bir liseye giremiyorum ama olsun 0 puanla girmekten iyidir bekle beni meslek lisesi

no no no yanlış düşünüyosun . bu sene puanlar çok düştü . benim birsürü arkadaşım 328 puanla 432 lik anadolu lisesine nakil ile geçiş yaptı 2.sinde daha yüksek yap kesin anadoluya gidersin . bende çalıştıgım halde yapamadım ama şuanda çalışıyorum 2.sinde daha yüksek puan alıcam . işallah hepimiz kazanırız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dzibeçerkes

quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

no no no yanlış düşünüyosun . bu sene puanlar çok düştü . benim birsürü arkadaşım 328 puanla 432 lik anadolu lisesine nakil ile geçiş yaptı 2.sinde daha yüksek yap kesin anadoluya gidersin . bende çalıştıgım halde yapamadım ama şuanda çalışıyorum 2.sinde daha yüksek puan alıcam . işallah hepimiz kazanırız :)

nice hort bro

• Benim 2 yanlışım vardı halime şükrettim. Neyse, ikincide düzeltirsiniz. Normal yazılıymış gibi düşünün, zaten 2. yazılıların yerine yapılıyor. Okuldaki yazılılarda iyi veya pekiyi not alırsanız TEOG'da da iyi not alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yol su elektrik

Benim 2 yanlışım vardı halime şükrettim. Neyse, ikincide düzeltirsiniz. Normal yazılıymış gibi düşünün, zaten 2. yazılıların yerine yapılıyor. Okuldaki yazılılarda iyi veya pekiyi not alırsanız TEOG'da da iyi not alırsınız.

geçen seneki konu bu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

Benim 2 yanlışım vardı halime şükrettim. Neyse, ikincide düzeltirsiniz. Normal yazılıymış gibi düşünün, zaten 2. yazılıların yerine yapılıyor. Okuldaki yazılılarda iyi veya pekiyi not alırsanız TEOG'da da iyi not alırsınız.

bende diyorum creativee liseye geçmemiş miydi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

bende diyorum creativee liseye geçmemiş miydi diye

2klı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.