Şimdi Ara

1TB WD BLUE 7200RPM**********HGST Travelstar 7K1000 2.5-Inch 1TB 7200 RPM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
4
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 1TB WD BLUE 7200RPM**********HGST Travelstar 7K1000 2.5-Inch 1TB 7200 RPM
    Ambalajı dahi açılmamiş Wd Blue 1Tb 7200 Rpm harddisk.Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

FİYAT 165TL

Ambalajında sıfır HGST Travelstar 7K1000 2.5-Inch 1TB 7200 RPM SATA III 32MB Cache.

Fiyat 260TL

1TB WD BLUE 7200RPM**********HGST Travelstar 7K1000 2.5-Inch 1TB 7200 RPM

Fiyat : 165 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana,Çukurova Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Geçen 216 Liraya vatandan aldım. garantiside varsa 40 lira uyguna almış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Geçen 216 Liraya vatandan aldım. garantiside varsa 40 lira uyguna almış olursunuz.

Sağolasın hocam güzel yorumun için
  • garanti varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

garanti varmı

Cevaplandı
  • pm alabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pm atıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti var mı sorusunu niye pm ile cevapladığınızı anlamadım. İlanda ZATEN YAZMANIZ GEREKEN bir DETAY bu. yoksa 1000 sene güncellersiniz bu fiyata. 165 lira garantili olmadıkça sıfır da olsa pahalı
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Soran arkadaş pmde atmıştı o yüzden o şekilde cevapladım.Ürünü Amerika dönüşümde amazondan almıştım yani RMA garantili.155/160 lira teklif eden oldu usluplarından dolayı satmadım.Kimsenin parasına ihtiyacım yok Allaha şükür.210 liralık ürünü 165 liraya sıfır olarak satıyorum, isteyen arkadaş alır hayrını görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoiWoo -- 28 Mart 2018; 10:59:10 >
  • Merhaba..hocam ürünün arkasında kartın üzerinde revizyon no sunun yazdığı kısım var..mümkünse fotosunu PM den atabilir misiniz??benim yanan HDD yi kurtamam lazım da..:)

EDİT:Revizyon numarası uyuyorsa alacağım yazmayı unutmuşum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanchelebi -- 9 Mayıs 2018; 20:7:31 >
  • hakanchelebi kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.