Şimdi Ara

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL

Bunu iade etmek gerekir mi arkadaşlar? Ne diyorsunuz acaba bu hususta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 11 Mart 2010; 22:17:17 >
  • Kargo için beklemek daha mantıklı görünüyor şu an...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

çarşamba yolluycaz dedik ürünleri ve yarım saat zaman zarfında kargolama yapmak zorunda kaldık o yüzden firmadan geldiği şekilde kargolamak zorunda kaldık yoksa ürünler bir sonraki güne kalıcak ve verilen sözünde bir anlamı kalmıycaktı....

Ben böyle kargo almaktansa 1 hafta daha beklemeye razı olurdum. Üstelik havale yaptığım halde...
  • bakın degerlendırın garantılı zaten yollayınız ıstersenız fırmaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Bunu iade etmek gerekir mi arkadaşlar? Ne diyorsunuz acaba bu hususta?

windows'ta harddisk'e tam format (hızlı format değil) atmayı deneyin. o şekilde düzelebilir...
  • Bir deneyeyim bakayım @eranyumm ama ben hiç bir işlem yapmadan geri mi göndersem diye düşünmeye başladım. Sonuçta 1 günlük ürün.

Dün gece HDD regenerator ile incelemeye bıraktım, sonuç aşağıda. Ama tamir modunu uygulamadım, belki de halledebilir.

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL
  • Bir de ses var arkadaşlar. Benim bütün HDDlerim Samsung hiç birinde böyle bir ses yok, bu 1TB olduğundan mı bu kadar ses yapıyor yoksa başka bir sebebi mi var bilemedim?
  • wd 64 mb için kampanya olacak mı acaba
  • samsungun 1 tb disklerinde ses ile ilgili şikayet duymadım ben hiç
  • quote:

Bir de ses var arkadaşlar. Benim bütün HDDlerim Samsung hiç birinde böyle bir ses yok, bu 1TB olduğundan mı bu kadar ses yapıyor yoksa başka bir sebebi mi var bilemedim?

Terabaylık samsunglar sessizdir ki bende 1.5TB samsung diski, packard bell usb kutusu ile kullanıyorum. O kadar sessiz ki açtığım zaman çalıştığını bile çoğunlukla unutuyorum. Umarım, sende bulunan ses bu linkte ki seslerden birisi değildir.
  • samsung un bu modelinden " hd103sj " çok memnunum, ilk çıktığında almıştım

performans
    sessizlik
    düşük sıcaklık değerleri

TB lik diskler arasında Samsung F3 serisi açık ara lider,

satıcıyı bilemem ama disk tam anlamıyla mükemmel
  • Bu da bardağı taşıran son damla oldu. Windows'ta normal format deneyince mesele açıklığa kavuştu, Ahmet Bey diski direk olarak size yollamayı düşünüyorum, umarım yenisini sorunsuzca ulaştırabilirsiniz. 1 günlük diski garantiye göndermemi istemeyin lütfen.

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL
  • bizde toptancımıza göndericez ve izleyeceği adımlara gore sizi bilgilendiricem bana faturasıyle yollayınız ben buradan takip ederim
  • Aynı şey benim vatandan aldığım 1.5 TB Samsung'un başına geldi. Ertesi günü Vatan bilgisayar'a iade ettim. Alt kattaki teknik servis 10 dak. sonra yeni 1-1 açılmamış ambalajlı bir ürün için onay verdi. Bazen bu tip durumlar olabilir. Ürünler binlerce Km'den geliyor. Birde kargodaki hırpalanma payı var. Özellikle HDD'lerin baloncuklu poşetlerle iyicene paketlenip o şekilde yollanmalı. Kargoda daha önce başka bir diskim bozulmuştu. Ofisin yanında Aras kargo ve MNG kargo var. Sabahları paketleri dağıtım aracına yüklerken görseniz bir daha kırılcak ve hassas eşyalarınızı kesinlikle kargoya vermezdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

bizde toptancımıza göndericez ve izleyeceği adımlara gore sizi bilgilendiricem bana faturasıyle yollayınız ben buradan takip ederim

Ben yarın aynı adrese ürünün faturasını da fotokopileyip gönderiyorum ürünü, siz şimdiden iletişim kurarsanız yenisini anında gönderirler diye umuyorum.

Umarım kısa süre içinde sorunsuzca yeni HDD'ye kavuşurum. Ayrıca bugün(Cuma) size telefonunuzdan hiç ulaşamadım...
  • kargo elıme ulasınca geregını yaparım saygılar...
  • Merhaba arkadaşlar,bende sizler gibi ahmet beyden alışveriş yaptim.kendisi sagolsun ilgili bir satıcı ürün stokta kalmayinca telefon etti güzel bir dille acikladi ama ürün dün elime geçti bir adet kargo poşetinin icine koyup gönderilmiş şekilde.dün aksam hdd de yaptigim bad sector taramasinda tam 112 tane bad sector cıktı.şimdi 1 günlük harddisk icin servislerlemi ugraşayim yoksa bilinmedik bir yerden alışveriş yaptigim icin kafamı duvarlaramı vurayım bilemiyorum.harddisk gibi bir ürünün bu şekilde poşete konup gönderilmesi hiç olmadı...Kendisine cep telefonundanda ulaşamiyorum,mesaj attim "ahmet bey bana ulaşın" diye umarim arar..
  • benim hdd'i de yeni aldım. şu anda hddtune ile quick errorscanden geçti. şimdi de yvaş taramadan geçiriyorum. ama bu şekilde hdd göndermek yanlış... benimki de poşetten korumasız çıktı. garantili olduğundan sorunlu olanların hdd'i en azından değişecek ama zaman kaybı...
  • Sevgili @erdemb sanırım siz de benim gibi ürünü geri yollayacaksınız. Umarım kısa sürede sorunumuz halledilir. Ama telefonlar kapalı olunca insan tereddüte düşüyor.
  • Ahmet Bey sanırım gece çalışıyor. ben de gündüz aramıştım, ulaşamamıştım. öğleden sonrayı hatta bence akşamı bekleyin...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.