Şimdi Ara

1 TB Disk Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımda 120 gb ocz vertex 3 disk + wd 500 gb*2 harddisk var. 500 gb olan harddisklerden birinde bad sector oluştu ve tam %50 civarında anladığım kadarıyla. Kısaca harddisk pek kullanılamaz hale geldi.

Gördüğüm kadarıyla 1tb Harddiskler 150-160 tl civarında. Bana bu fiyat civarında 1-1,5 tb hangi harddiski önerirsiniz? Sata 3 hızlı ve sağlam olmasını tercih ederim herkes gibi

• 1 tb alma iki tane 500 lük al raid yap panpa daha çok performans alırsın
  • ne için kullanıcaksınız onu belirtmemişsiniz ben depolama olarak kabul ediyorum WD 1,5 TB Cav.Green işinizi görür herelde

http://www.exa.com.tr/wd/sabit_diskler/wd_15-327-14668.html
  • SSD harddisk olduğu için bilgisayar yeterince hızlı çalışıyor ben ekstra harddiski depolama için kullanacağım. Bu şekilde raid vs yapmaya da gerek yok bence.

Benim bad sector oluşan harddisk de wd green caviar olduğu için o modele pek sıcak bakmıyorum gerçi

edit: iki adet 500 gb fiyatı çok yüksek oluyor, 1 tb 200 lira civarına geliyor, 150 ye 1.5 tb varken ve ssd varken gerek yok diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norepinefrin -- 17 Ekim 2011; 17:52:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.