Şimdi Ara

1 TB 3.5 inç Western Digital Harici HDD (SIFIR KUTUSUNDA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> 1 TB 3.5 inç Western Digital Harici HDD (SIFIR KUTUSUNDA)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    206 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı
    18 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

Bugün İngiltere'den gelen bir arkadaşım siparişim üzerine 2 adet Western Digital marka 1 TB harddisk getirmişti fakat bir konuda beni anlamamış ve 3.5 inç'lik ürün getirmiş. 20 gün sonra İngilteree dönünce harddiskleri de geri götürüp iade edecek. Ama yine de tekrar uğraştırmamak için burdan bi ilan açayım dedim. Belki ihtiyacı olan bir arkadaş varsa diye düşündüm.

Western digital 1 TB 3.5 inç harici harddisk için istediğim fiyat: 125 TL
    Üründen elimde 2 adet mevcuttur SIFIR'dır ve KUTUSUNDA'dır HİÇ AÇILMAMIŞTIR...

Ürünü alış fiyatına satıyorum yani 5 kuruş bile kar koymuyorum. Bu nedenle fiyat pazarlıksızdır lütfen pazarlık teklif etmeyiniz..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

Ürün Sattıklarım:
    cavemanturk (iPhone 5 Sıfır), metin (Galaxy Note-2.el), Chosen (Galaxy Note-Sıfır), mariphosa (iPhone 4-2.el), Ahmet© (iPhone 4S-sıfır), sezerbaris (iPhone 3GS-2.el), ToGaN35 (iPhone 4-sıfır), Rayquaza (Nintendo DSi-2.el), aytug25 (Samsung 32GB microsd kart)
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    Referanslar: 48

Katılım Zamanı
    25 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1118152

Kesinlikle ticari faaliyet yapmıyorum. Zaten Öyle bir yeteneğim olduğuna da inanmıyorum :)
  • Teğmen
    206 Mesaj

Katılım Zamanı
    18 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

pm cevaplandı
    |
    |

Ürün Sattıklarım:
    cavemanturk (iPhone 5 Sıfır), metin (Galaxy Note-2.el), Chosen (Galaxy Note-Sıfır), mariphosa (iPhone 4-2.el), Ahmet© (iPhone 4S-sıfır), sezerbaris (iPhone 3GS-2.el), ToGaN35 (iPhone 4-sıfır), Rayquaza (Nintendo DSi-2.el), aytug25 (Samsung 32GB microsd kart)
  • Teğmen
    206 Mesaj

Katılım Zamanı
    18 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

ürünü arkadaşa geri verdim ingiltereye götürüp iade etmesi için. satış kapanmıştır..
    |
    |

Ürün Sattıklarım:
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.