Şimdi Ara

1 SSene TYT 1 sene AYT yapan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene derece için tek tyt yapıyım diye düşündüm martta tek tytye yöneldim netler uzun süre artmadı mayısın sonu 95 100 arasına geldim haziranın ilk 2 haftasında 100 105 arası bazen 108 109 getirdim ama bu hafta artık sonuna gelmişken bana bir şey oldu bir anda hızlı yükselen tyt yüzünden kafamda zaten ayt için seneye gireceğim seneye neden dönüştürülmüş puanım geriye atsınki diye düşünmeye başladım 4 5 gündür boşum hiç bir şey yapasım yok benim gibi yapan var mı forumda yapan varsada bu düşünceler size de geliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 21 Haziran 2021; 22:50:58 >

• Ortalama anadolu liselerinde bunu yapan 1 yıldır sadece tyt çalışanlar var .
    ben bi ara yapmayı düşündüm mayıs sonu gibi herşey birbirine karıştı. hepsi birbirine girecek diye hatta sadece tyt denemesi çözeyim dedim . abim kafama vura vura ikisini beraber götür dedi ben de aytyle götürmeye çalıştım aytde bi bok olamadım. 4 gün kalmış sadece tyt çöz diyor. şimdi 1 aydır bunu anlatıyorum sallamadı beni devam et aytye diye şimdi tyt kas günde 3 tane tyt çöz diyor. Tyt kassam bu netlerle gelse gelse 20k tyt gelir ayt kötü say yerleştirme sıralama 200 bin falan anca. Şu saatten sonra ayt kassam hiçbir halt olmaz ,kurtaracak sıralamaya mümkünü yok giremem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jean-Paul Sartre kullanıcısına yanıt

başkan senin hedefin ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 21 Haziran 2021; 22:8:30 >
  • ula kimse yok mu

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

10--20k sayisal bolumlerine kadar yazarim,sonrasi mezun . Olmaz bu sene bu siralamalar buyuk ihtimal de bakalim tyt koruma isinde de hafif geriye atma falan varmis sanirim eski konularda. sinavda birseyler olmazsa en yuksek net olarak tytde 103-105 gelir o da yigilma olmazsa :d ise yarar. sahsen tyt korusam da tyt calismayi birakmayi dusunmuyorum, tabi oran cok degisecek %20 tyt denemesi cozerken %80 sayisal calisacagim.

aynen başkan bende bu sene tek denmelerle nisana kadaar götürmeyi eğer nisanda aytden çok iyi yapmaya başlarsam tytden her gün denme atmayı planlıyorum bu arada 103 105 netle 20k değil ilk 10k ya girersin hocam seneye derece yaparız inşallah hocam

• Dönüştürülmüş puanın çok fazla geri atma ihtimali az geçen sene bile 2019 da 100 net yapan birinin sıralaması 600 kişi atmış sadece 2020 de 165 dakika olmasına rağmen barajı geçen kişi sayısında ciddi bi oynama olmazsa sorun olmaz

Ama şu var seneye çıkıp bunu iptal edebilirler sınav sistemi değişebilir

• Daneres kullanıcısına yanıt

aynen başkan ama zaten seneye kalacağım 400 kişi de olsa neden geri gideyim ki diye düşünmeye başladım tyt nin çok büyük oranda denmeyle yükselebileceğini gördüm meğer yanlış çalışıyormuşum seneye belki 3k bile deneyebilirim hedefim o yani bu yüzden bir kaç gündür araftayım anlayacağın senin hedef ne

• Tıp kazanmaya çalışıyorum geçen seneden 12k tyt var onu kullanacağım ayt de 75-80 arası hedefliyorum

• Daneres kullanıcısına yanıt

inşallah başarırsın başkan sınavdan sonra muştulu haberini beklyorumm

• Sağolunn ben de aynı şekilde

Umarım istediğiniz olur

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Tam kapasite odak çözersem 103-105 geliyo hocam kafa dağınıksa deneme de zorsa 88 falan geliyodu şimdi 95 oldu o dip net, sınav anına kurban gitmezsem iyi gelir. Netleri forumdakiler gibi sabitleyemedim işin açıkcası o yüzden tyt de sakat geliyo ama aytde daha da kötü olur yok gibi bakalım temmuzda her halükarda tyt ayt arası uçurum gelecek , tyt salmamak mantıklı çünkü hafif hızlanmayı sağlayan ve analitik zekayı geliştiren bir sınav.

Bu netlerden sonra oturup da seneye tytden konu çalışmam sizin gibi tüm yıl sürekli branş çözmeyi düşünüyorum, ha tyt-ayt ortak konu olduğu için pkob ve analitik çalışırım orası ayrı. sene içinde aytden mat denemesi çözmeyi de düşünüyorum şahsen çok çok geç başladım konular bitmediği için konuları da iyi bitiremedim zaten biraz pişmanım.

Umarım iyi sıralamar yapabiliriz, şimdilik elimizden geleni yapalım hocam.

eyvallah başkan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.