Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6E8D1DD4 -- 2 Mart 2018; 23:25:48 >

• Dayagin "D" si, omur boyu unutmazBizde az dayak yemedik ogrenciyken...
  • Şu üstte yorum yazan iki şahıs sorunlu galiba yada videoyu izlemediler. Normal değil. Meslekten men edilsin mümkünse sınır dışı. Benim çocuğuma böyle davranan olsa hayatını bitiririm. Sizin çocuğunuz olmadığından böyle rahat konuşmuşsunuz bence. Belki çocuk disleksi ne biliyor, öğretmen dediğin böyle mi olur. Rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öğretmenlik kutsaldır bilmem ne! bunu da dövseler diyeceği laf o...

• Millet seviniyor , çocuğum okulda bir şeyler öğreniyor diye..

Çocuk ise hayatının travmasını yaşıyor okulda , sorunlu bir yaratık tarafından şiddet görerek !
  • besle büyüt gözünden sakın koru ondan sonra bi tane ............... gelsin dövsün böyle düzeninde ................

önüne geleni kasten öğretmenden yaptılar sonuç ortada...

he bu arada konu harf yazmak ise bunların başbakanları Ğ yazmayı bilmiyor bu da videosu inanmayanlar için...evet o hocayı piste alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Ekim 2017; 11:36:41 >

• Vallaha böyle hocaları görünce içim acıyor. Bu hocayı derhal görevden almalılar yoksa daha büyük travma olabilir.

• D yazamayan dayak yiyorsa
    Ğ mi G mi acaba diye düşünen de sağlam dayak yemeli
    diye düşündüm bir an..
  • ileride çocuğum olursa vermeyecem okula kendim eğitecem.
  • Benim bir tanidigima yapsalar yikarim o okulu. Zaten yeterince can sıkıyor bu memur kafasi...

• Şahsen benim çocuğum,kardeşim veya yakın bir akrabam olsaydı.Derste içeri dalar hocasının suratına tokatı çakardım.Bir Allahın kuluda o adamı elimden alamazdı.
  • Her gün çocuğunuza sorun bugün ne yaptınız diye.
  • öğretmenler genel olarak maldır istisnası elbette var
    ama bu videodaki başka boyut
  • Dengesizce bir davranis. Elbet bir sonucu olmali.

Ama olay tipik bir sosyal medya patlamasi. Isi gucu olmayan bir suru insanin abartarak paylasmasi sonucu iyice dramatik bir hal almis.

Baska zaman sorsaniz O da " harfi yazamayan cocuga kizmak yanlis" der. Ama nasil olmussa kayis atmis.

Bu olayin savunulacak bir tarafi yok tabi. Ama millet olayi cocuga kizmanin da yanlis olmasina goturuyor.

Burada ogretmene dalanlar da cok buyuk konusuyorlar.

Ogretmen ogrenciye kisisel sebeplerden dolayi kizmaz. Benim cocuguma kizsa bilirim ki cocuk, kendini toplasin, daha basarili olsun vs. diye kizar. Olayi ogretmen-ogrenci arasindaki bir kavgaymis gibi kisisellestirmek yanlis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

öğretmenler genel olarak maldır istisnası elbette var
    ama bu videodaki başka boyut

tam dayaklık öğrenci
  • Videodaki öğretmenin sorunları var ,çok agresif .

Bu arada abartılmadığı sürecek ve yerinde olduğu sürece dayağa öyle öcü gibi bakmıyorum. Biz de dayak yedik. Dayak yemeyi hakeden öğrenciler gördük. Hatta bizim dönemimizde öğretmen döverdi veliyi çağırırdı, yaramazlık yaptı diye birde veli döverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 20 Ekim 2017; 19:9:20 >
  • O cocugu nasil gotureceksin bir daha okula ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocukları erken yaşta okula vermeyin. akp çıkarmış olduğu yasaya göre 5.5 yaşındaki çocukları okula alıyorlar.
    erken yaşta okula verilen çocuklarda genelde bu tür okuma ve yazma zorluğu oluyor. valla ben çocuğumu 7 yaşına kadar okula yazdırmam. beni de okula erken yazdırmışlardı çektiğim zorluğu ben bilirdim.
  • Neden bu kadar gündem olmuş ki ? Ben ilkokuldayken burnu kanatanlar oluyordu dayaktan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.