Şimdi Ara

1.Sınıf Kalite Replika Saatler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
10
Favori
73.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rootdanger

Brawoo tebrik ederim, çok doğru tespit.. Malesef günümüz de A+ / A++ / A+++ / A+++ Plus diye sınıflandırılıyor replika ürünler. İnanın böyle bir sınıflandırma yok, siz de zaten belirtmişsiniz. Bu sınıfladırma replika ürün satıcıları tarafından tüketicileri bilinçlendirmek adına yapılan ince bir laftır. Normal de iyi kalite ve diğerleri vardır. Bunu tarif edebilmek için de A+ gibi işaretler ile göstermeye çalışılmıştır.

Aslında bunun nedeni de şöyledir ;

A sınıfı bilinen zenci kardeşlerimizin sattığı ürünler
    A+ sınıfı görsel aynı, lakin çelik olmayan ürünler
    A++ sınıfı görsel birebir aynı lakin fonksiyonel özellikler aktif olmayan ürünler
    A+++ sınıfı görsel olarak kopya, mekanizma kalitesi ve tüm fonksiyonları aktif olan ürünler
    A+++ Plus (ETA) sınıfı görsel ve mekanizma olarak en üst seviye ürünler.

Bunu tüketiciye internet üzerinden ancak bu şekilde açıklayabiliyor internet siteciler.

(Sohbetiniz anlayışınız ve açıklamalarınız için teşekkürederim)
    hocam yurt disinda en kalitelileri noobfactory diye bir kurulus uretiyormus, bunlardan franken build yapmak da mumkunmus (gercek rolex/ap parcalari kullanip ETA movement kullanmak). sizde acaba var midir bunlardan?

• Türkiyede eta mekanizma saat piyasada bulmak mümkün degildir yıllardır bu saatlerden alırım küçük bi koleksiyonum var bu eta diye sattikları saatler eta mekanizmanın klonudur sapmaları düşüktür.satıcılar bunu bilir buna güvenerek saatlere eta diyerek absürt rakamlara satarlar.350 450 tl arası sapması düşük iyi kalite replika saat alınabilir. etadır diye 1500 2000 lira vermek mantikli degildir .yaziktir .tek yapmaniz gereken saati aldiktan sonra iyi bi ustaya götürüp su geçirmez yaptırın .küçük bi bakımla uzun yıllar kullanilabilir.bu saatler ben kullaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guneyone

Türkiyede eta mekanizma saat piyasada bulmak mümkün degildir yıllardır bu saatlerden alırım küçük bi koleksiyonum var bu eta diye sattikları saatler eta mekanizmanın klonudur sapmaları düşüktür.satıcılar bunu bilir buna güvenerek saatlere eta diyerek absürt rakamlara satarlar.350 450 tl arası sapması düşük iyi kalite replika saat alınabilir. etadır diye 1500 2000 lira vermek mantikli degildir .yaziktir .tek yapmaniz gereken saati aldiktan sonra iyi bi ustaya götürüp su geçirmez yaptırın .küçük bi bakımla uzun yıllar kullanilabilir.bu saatler ben kullaniyorum.
     1.Sınıf Kalite Replika Saatler
    Bu saat 350 tl alınmış safir camlı iyi kalite bi saattir 6 aydır kullaniyorum 1 dakika bile sapma yapmadı 30 35 saatlik bi rezervi var.yani anlatmak istedigim şu alacagınız saatin ilk önce orjinalini inceleyin küçük ayrintilara dikkat edin.

• quote:

Bu saat 350 tl alınmış safir camlı iyi kalite bi saattir 6 aydır kullaniyorum 1 dakika bile sapma yapmadı 30 35 saatlik bi rezervi var.yani anlatmak istedigim şu alacagınız saatin ilk önce orjinalini inceleyin küçük ayrintilara dikkat edin.

Alıntıları Göster
    Diesel marka kahverengi kordunlu 46-47 çaplarında ETA saat arıyorum. Elinde bulunan varsa ilgilenebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Audemars Piguet başlangıç replika fiyat 419-499 arasında.

İçinde 10 dolar dahi etmeyen Çin malı tel maşa mekanizmalı çakma saate 419-499 TL istemek de ayrı bir şey sanırım.

Gerçek ETA mekanizmalı Replica yani in house diye tabir edilen saati 400 veya 500 TL civarında bir fiyata bulmak imkansız. En uygunu bile 1000 TL civarında bir paradan başlıyor. Azıcık Türk Saat Forumu'nu karıştırırsanız ETA mekanizma hangi saatte bulunur, in-house watch kavramı nedir öğrenilebilir.

Bu saat maksimum 50 TL eder o da sırf Audemars Piguet yazmasından. İnsanları kandırmayın...

Arkadaşın dediklerine katılıyorum.
    http://forum.saatforumu.com/index.php#axzz4H2Ix87CU

• quote:

Merhaba ;
    Replika saat almak isteyipte ETA isteyen kullanıcılar her zaman işi bilen kişilerdir. Tebrikler öncelikle..
    PM den görüşebiliriz, en iyi kalite eta rolex modelleri mevcuttur.

Üstad elinde olan ürünlerin görseli ile beraber fiyatlarını belirtebileceğin bir site yada buradan iletibilirmisin....tabiki eta olanların..kolay gelsin hayırlı işler........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Audemars Piguet başlangıç replika fiyat 419-499 arasında.

İçinde 10 dolar dahi etmeyen Çin malı tel maşa mekanizmalı çakma saate 419-499 TL istemek de ayrı bir şey sanırım.

Gerçek ETA mekanizmalı Replica yani in house diye tabir edilen saati 400 veya 500 TL civarında bir fiyata bulmak imkansız. En uygunu bile 1000 TL civarında bir paradan başlıyor. Azıcık Türk Saat Forumu'nu karıştırırsanız ETA mekanizma hangi saatte bulunur, in-house watch kavramı nedir öğrenilebilir.

Bu saat maksimum 50 TL eder o da sırf Audemars Piguet yazmasından. İnsanları kandırmayın...

Konudaki en dogru yorum. 1. Sinif replika adi altinda 450/500'e satilan, on metreden cakma diye kendini belli eden, 25/30 dolarlık saatleri 450 tl civarı fiyat ile almayin, paraniza yazik.
    Biraz ingilizceniz var ise yabancı replika saat forumlarina bakın, Türkiyede satılan 1. Sinif adı altında atılan saatlerin nasıl alay konusu olduğunu görün.

• quote:

Brawoo tebrik ederim, çok doğru tespit.. Malesef günümüz de A+ / A++ / A+++ / A+++ Plus diye sınıflandırılıyor replika ürünler. İnanın böyle bir sınıflandırma yok, siz de zaten belirtmişsiniz. Bu sınıfladırma replika ürün satıcıları tarafından tüketicileri bilinçlendirmek adına yapılan ince bir laftır. Normal de iyi kalite ve diğerleri vardır. Bunu tarif edebilmek için de A+ gibi işaretler ile göstermeye çalışılmıştır.

A++ sınıfı görsel birebir aynı lakin fonksiyonel özellikler aktif olmayan ürünler
    A+++ sınıfı görsel olarak kopya, mekanizma kalitesi ve tüm fonksiyonları aktif olan ürünler

Bunu tüketiciye internet üzerinden ancak bu şekilde açıklayabiliyor internet siteciler.

merhaba hocam bu saatin replicasini nerden bulabilirim birde fiyat nekadrdır acaba ? Tissot T035.614.36.051.00

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

quote:

merhaba hocam bu saatin replicasini nerden bulabilirim birde fiyat nekadrdır acaba ? Tissot T035.614.36.051.00

Alıntıları Göster
    bu saatin replıkası yok boşuna aramayın tıssot gibi saatlerin replıkaları çok kötü oluyor. belli eder kendini.400 tl replıkaya verinceye kadar 1000 tl ye güzel bi tissot orjinal saat alabilirsin eminönü tahtakalede bu saatleri satan bayiler var iyide indirim yapıyorlar.

• quote:

bu saatin replıkası yok boşuna aramayın tıssot gibi saatlerin replıkaları çok kötü oluyor. belli eder kendini.400 tl replıkaya verinceye kadar 1000 tl ye güzel bi tissot orjinal saat alabilirsin eminönü tahtakalede bu saatleri satan bayiler var iyide indirim yapıyorlar.

hocam onclikle tesekurler saat hosuma gitti fiyatı 4 bın lira oyzden sormusdm

• Replika hiçbirşey alınmaz alacaksanız adam gibi birşey akın saçma sapan mekanizmalara o kadar para vereceğinize 2-3 katını verin . En azından güven verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Replika hiçbirşey alınmaz alacaksanız adam gibi birşey akın saçma sapan mekanizmalara o kadar para vereceğinize 2-3 katını verin . En azından güven verir

Yorum budur acik ve net. Sahte saat nedir ya. Gucun neye yetiyorsa onu alacaksin
  • Hublot saphire şeffaf içi beyaz bir model arıyorum ama... ?
  • Replika veya çakma saatler almayınız ancak kendinizi kandırırsıniz... Hele hele sırf ünlü markalara benziyor diye içinde ne idiği belirsiz Çin mekanizmalari olan saatlere 100 TL (15$) dan fazla para vermeyiniz. Gidin ucuz bir casio veya ikinci el seiko 5, orient veya Vostok alın çok daha iyi. Forumun saat bölümünün çakma saatlerin kakalandığı bir yer olmasına da izin vermeyin lütfen... Replika veya çakma saat tavsiyesi veren de saatden anlamıyordur, uzak durun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekbey -- 5 Ekim 2018; 18:30:56 >
  • Sahte ürün promosyonu yapılan, seviyesi malum bir konu olmuş.

Arkadaşlar sahte ürün, fikir hakkı hırsızlığı, kaçakçılık, mafya, suç, rüşvet, vergi kaybı, garantisiz ürün... Bu kelimeler hiç mi bir şey ifade etmiyor?

Forum da her türlü yasa dışı ürün pazarlamasına güzel alet olmuş. Alt alta replika saat konuları...
    Tebrik ediyorum.

Bu ürünleri alanları da ayrıca tebrik ediyorum. Orjinali 20 bin dolar olan saatin çakmasını koluna takıp ortalıkta dolanınca insan kendini nasıl görüyor çok merak ediyorum.

Hani çok meraklısınızdır saatlere, para biriktirirsin, araştırırsın, forumlara girersin, her türlü modeli öğrenirsin, ikinci el güzel temiz ORİJİNAL bir saat alırsın, onlarca yıl kullanırsın, çocuğuna bırakırsın. Pahalı olmak zorunda değil ama değerli bir ürün kullanırsın.
    Yok mu böyle bir kafa bu forumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schavelle -- 9 Ekim 2018; 16:8:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: schavelle

Sahte ürün promosyonu yapılan, seviyesi malum bir konu olmuş.

Arkadaşlar sahte ürün, fikir hakkı hırsızlığı, kaçakçılık, mafya, suç, rüşvet, vergi kaybı, garantisiz ürün... Bu kelimeler hiç mi bir şey ifade etmiyor?

Forum da her türlü yasa dışı ürün pazarlamasına güzel alet olmuş. Alt alta replika saat konuları...
    Tebrik ediyorum.

Bu ürünleri alanları da ayrıca tebrik ediyorum. Orjinali 20 bin dolar olan saatin çakmasını koluna takıp ortalıkta dolanınca insan kendini nasıl görüyor çok merak ediyorum.

Hani çok meraklısınızdır saatlere, para biriktirirsin, araştırırsın, forumlara girersin, her türlü modeli öğrenirsin, ikinci el güzel temiz ORİJİNAL bir saat alırsın, onlarca yıl kullanırsın, çocuğuna bırakırsın. Pahalı olmak zorunda değil ama değerli bir ürün kullanırsın.
    Yok mu böyle bir kafa bu forumda?
    ben varim kurmali vostok komandirski kullaniyorum. vostok amfibi de kullandim. bu cakma cin mali cop saatlerden daha orjinal ve kaliteli yeni uretimlerde kalite kontrol bir miktar dusuk olsa da cin malindan kalitelidir ve sovyet uretimler daha da saglamdir hem de vostoklarin hepsi farkli parcalarla ozellestirilebiliyor. bir de yeni uretim degil ama eski sovyet uretimi zakaz mo cccp yazan yani gercek sovyet askerinden kalma temiz bir tane vintage bulursam hemen onu da alacagim

buradaki saatlere gelince cogu su gecirir ve hatta eta meta diye sallarlar ama cin makine vardir cogunun icinde. ha makinesi birebir isvicre olsa yine alip koluma takmam bunlari cunku cakma.

seiko ve orient otomatikleri de severim onlar da guzel ve kaliteli saatlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 10 Ekim 2018; 18:14:1 >

• HACl kullanıcısına yanıt
    İşte zaten normalde verilmesi gereken cevap. :)

Hani birileri sorsa dese ki benim saatlere merakım var, şunları seviyorum ama çok param yok, ne önerirsiniz?.. Tamam düzgün bir forum konusu çıkar yazılır çizilir.

Ama gelmişler burada "benim replikam en birinci sınıf", "plus plus", "bravo güzel sorular çakmaların sınıflandırmasını anlatayım"
    Ben cevabı vereyim hemen:

1. Çakmaların hepsi SIFIRINCI sınıfdır.
    2. Çakmayı görenler her tarafıyla güler. Zannettiğinizden daha çok kişi anlıyor.
    3. +10 bin dolar'lık saatin her türlü çakmasını alacak arkadaş o saate vereceği paraya psikiyatriste gitsin. Daha faydalı olacaktır. Hangi psikoz veya nevroz sebebiyle bunu yapıyor, neyi bastırıyor hiç olmazsa bunu çözmüş olur. Bu hayatta bir faydası dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schavelle -- 14 Ekim 2018; 12:25:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schavelle

İşte zaten normalde verilmesi gereken cevap. :)

Hani birileri sorsa dese ki benim saatlere merakım var, şunları seviyorum ama çok param yok, ne önerirsiniz?.. Tamam düzgün bir forum konusu çıkar yazılır çizilir.

Ama gelmişler burada "benim replikam en birinci sınıf", "plus plus", "bravo güzel sorular çakmaların sınıflandırmasını anlatayım"
    Ben cevabı vereyim hemen:

1. Çakmaların hepsi SIFIRINCI sınıfdır.
    2. Çakmayı görenler her tarafıyla güler. Zannettiğinizden daha çok kişi anlıyor.
    3. +10 bin dolar'lık saatin her türlü çakmasını alacak arkadaş o saate vereceği paraya psikiyatriste gitsin. Daha faydalı olacaktır. Hangi psikoz veya nevroz sebebiyle bunu yapıyor, neyi bastırıyor hiç olmazsa bunu çözmüş olur. Bu hayatta bir faydası dokunur.
    zengin gorunme isteginden kaynaklaniyor ama yalancinin mumu yatsiya kadar yanar. replika saat, bankadan kredi cekerek iphone belki kiralik araba ornekleri cogaltabiliriz. bir nevi dolandiricilik iste. olmadigi biri gibi gorunme, ne bileyim insanlari belki karsi cinsi aldatabilecegini ve bundan yarar saglayabilecegini sanma durumlari vs vs

sonuc olarak motivasyon ne olursa olsun, mekanik saat hobisiyle ilgili olmadigi kesin gibi. bu tarz copleri satanlarin amaci zaten belli ona deginmedim.

gercekten dusuncesi temiz olan sirf begendigi icin almak kurcalamak koluna takmak isteyen varsa da tavsiyem kesinlikle almasinlar uc gunde bozulur degmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 18 Ekim 2018; 10:29:7 >

• Merhaba,

Elinizde bulunan ETA ürünlerin fotoğraf ve fiyatlarını paylaşabilir misiniz?
  • Kaliteli replikaymış. Totomun replikası. O saatlerde 10 dolarlık mekanizmalar kullanılıyor. Size de ETA diye yutturuluyor. ETA kaliteymiş hadi oradan. Kanmayın böylelerine.

Gidin mis Seiko 5 alın, Orient alın. Gerçek in-house mekanizma ve bu sahte adi Çin malı mekanizmalardan fersah fersah üstündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 9 Temmuz 2019; 14:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.