Şimdi Ara

. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
50.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
214 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yapacak bir şey yok. ABD'nin uydu devletçiği için bizi yaktılar. Ensar, kardeşlik masalları beyinsiz sığırları kandırmak için söyleniyor o kadar. Sağı böyle kandırıyorlar. Solu da Pkk eleği olmuş kansızlar faşist misin la sen xd söylemleriyle susturuyorlar. Her şey PKK devletçiğinin kurulması ve Türk Ulus Devleti'nin zarar görmesi için yapılıyor. İhanet sürecinin son ama en etkili halkası başarıya ulaştı ne yazık ki. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni nesilin allah doğarken belasını vermiş :D çilesi bize , herkes varolanı kalanı yaşar, hayırlı birşey kalırsa ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Yanlış bir şey söylememiş ki niye zoruna gidiyor her fırsatta Türk lere ihanetten geri durmayan her gittigi yerde toplum düzeni ve huzurunu bozan toplu yaşama kurallarından bir haber olan kuralları bilsede sallamayan bir kitle bunlar. Gelişmekte olan ülke konumundayız bizi geri götürecek şeylere hic gerek yok , son derece gelişmiş ve ekonomisi kat ve kat iyi durumda olan almanya gibi ulkeler bile yüzüne bakmıyor bunların, bizim neremiz kaşınıyorda uğraşıyoruz bunlarla? Yoksa dert başka mı ortada bir plan mı var hic mi sorgulamiyorsun. 90lı yıllarda Özal sayesinde büyük bir darbe aldık şimdide bu...
    Ne darbesi yapmış Özal anlat bakalım

• enja kullanıcısına yanıt
    Almaması gerekenleri aldı, ülke aleyhine çalıştı. Hiç mi farkında değilsiniz yaşananların?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Almaması gerekenleri aldı, ülke aleyhine çalıştı. Hiç mi farkında değilsiniz yaşananların?
    almaması gereken kimlerdi peki şifreli konuşmayın açın konuyu
    Elin ayağın yok mu araştır bul...

• Kitabı yazanın da Türkçe’den bir haber olduğunu anladım. “Türkçeyi yazmış” Türkçe özel isimdir yanına gelen ekler ayrılır.

• O sınıfta suriyeli bir cocukda vardir. Ve o cocugun hicbir şekilde suçu olamaz. Babasinin olabilir. Bizim bile olabilir ama cpcugun olamaz. Sizin cpcugunuzun o cocugu anlamasi kadar gerekli birseyde olamaz.

• Mesele kitap ise egitimcilerin konusmasi gereken bir konudur.

• quote:

Elin ayağın yok mu araştır bul...
    elim ayağım var suçlama yapan siziniz sin açıklıycaksınız yada boş yapmıycan
    Paşa gönlüm boş yapıp dolu koymak istedi yapcak birşey yok...

Kimsenin boş yaptığı yok açıklanmayacak birseyde yok neyini büyüttün bunun anlamadım... zamaninda savaştan kaçan kürtleri almak ile büyük hata yapıldı şu anda suriyeliler alınarak bu işin ikinci perdesi sahneleniyor.

Açıklayında bilelim diye ortalarda dolaştığın ve herkesin bildiği şeyi tekrar yazdım sabaha kadar tekrar tekrar oku belki tekrardan sormazsın hadi iyi akşamlar...

Biraz düşünün bulursunuz. Bugün ne yaşanıyorsa altında onun imzası vardır, Güneydoğu Anadolu neden bir yola giremiyor düşündünüz mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Paşa gönlüm boş yapıp dolu koymak istedi yapcak birşey yok...

Kimsenin boş yaptığı yok açıklanmayacak birseyde yok neyini büyüttün bunun anlamadım... zamaninda savaştan kaçan kürtleri almak ile büyük hata yapıldı şu anda suriyeliler alınarak bu işin ikinci perdesi sahneleniyor.

Açıklayında bilelim diye ortalarda dolaştığın ve herkesin bildiği şeyi tekrar yazdım sabaha kadar tekrar tekrar oku belki tekrardan sormazsın hadi iyi akşamlar...
    hani türk kürt kardeşti ayrım yapan kaleşti
    Ona bakarsan tüm müslümanlar kardeş...

Dediğimiz dönemden öncede ülkemizde kurtler vardi mevzu bu değil ki anlamak istemeyene bende oturmuş anlatmaya çalışıyorum...

Kal sağlıcakla iyi akşamlar...

• Dilenen ve eli silah tutan gençleri sür sür çatışsınlar "çocuklar ve anneler" kalsın ama bu suriye genç tayfasını süreceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ona bakarsan tüm müslümanlar kardeş...

Dediğimiz dönemden öncede ülkemizde kurtler vardi mevzu bu değil ki anlamak istemeyene bende oturmuş anlatmaya çalışıyorum...

Kal sağlıcakla iyi akşamlar...
    Anlatma ozaman zorlayanmı oldu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.