Şimdi Ara

1.Sınıf Android İphone 4S - Galaxy S3 - İphone 5 Replikası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
10.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam orijina telefona 700 vermek çöp diyor ama çakma telefona 550 vermeye razı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem de ne oha for

iphone'nu bilmem ama one x ve s3 manyak olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTX58

hem de ne oha for

Link alabilir miyim?Eğer donanımsal ve yazılımsal olarak güçlü ve iyiyse alınabilir.Ayrıyetten sar değeride önemli tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

ayranı yok içmeye, artistik yapacak güya telefonla. bir de bir havalar bir şey, yok tüm maddeler olmak zorundaymış, gönderene geri gönderirimler bilmem neler. sen kendini ne sanıyorsun? ayrıca bütün replikalar replika olduğunu belli eder, merak etme, rezil olursun eğer bu orijinal diye millete yedirmeye kalkarsan.

Seviyesizliğini herkese göstermek gibi bir hevesin var anlaşılan. Seni ilgilendirir mi benim replika telefon kullanmam kendini ne sanıyorsun da değişik değişik havalarda saçma sapan yazılar yazıyorsun. Yaşın kaç senin 12 felan mı? Ergenliktesin anlaşılan bu trip niye...

seni ilgilendirmez ne yorum yaptığım. replika telefon kullanan adam özentidir, eziktir. başka bir şey değil. 22 yaşındayım ayrıca. pahalı sayılan telefonlara özenip çakmasını almaya çalışan adam bana gelmiş ergen diyor... kişiliğinizi yanlış şeyler üstüne kuruyorsunuz. 100 tllik telefon kullan saygı gör, 500 tllik çakma telefonla rezil rüsva ol.

• Arkadaşlar,
    Bu kadar tepki, birbirinize sarf ettiğiniz kırıcı laflar çok gereksiz değil mi?
    Değer mi?
    Belki hava atmak için alıyordur, belki tasarımını kanıtlamış bir marka modelin telefonuna çok para verip alamayacağı için replikalarını alıyordur, belki...
    Uzar gider bu liste.
    Birbirimize bu kadar tahammülsüz olmayalım lütfen. Konu başlığı ile alakasız o kadar yorum var ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rastlantisal

Arkadaşlar,
    Bu kadar tepki, birbirinize sarf ettiğiniz kırıcı laflar çok gereksiz değil mi?
    Değer mi?
    Belki hava atmak için alıyordur, belki tasarımını kanıtlamış bir marka modelin telefonuna çok para verip alamayacağı için replikalarını alıyordur, belki...
    Uzar gider bu liste.
    Birbirimize bu kadar tahammülsüz olmayalım lütfen. Konu başlığı ile alakasız o kadar yorum var ki...

değer. ilk mesajdan belli ne yapacağı. insanlara yalan söyleyecek, güya hava atacak. parası olmayan adam olmayan parasıyla hava atmaya çalışacak. bu adama laf söylenmez mi? ben bu adama yorum yapmışım çok mu? rezil olacak zaten ileride eğer bu dediklerini yaparsa. bir de ilk mesajda bir havalar, bir şovlar. sonuna kadar laf söylenmeyi hakeden bir arkadaş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

quote:

ayranı yok içmeye, artistik yapacak güya telefonla. bir de bir havalar bir şey, yok tüm maddeler olmak zorundaymış, gönderene geri gönderirimler bilmem neler. sen kendini ne sanıyorsun? ayrıca bütün replikalar replika olduğunu belli eder, merak etme, rezil olursun eğer bu orijinal diye millete yedirmeye kalkarsan.

Seviyesizliğini herkese göstermek gibi bir hevesin var anlaşılan. Seni ilgilendirir mi benim replika telefon kullanmam kendini ne sanıyorsun da değişik değişik havalarda saçma sapan yazılar yazıyorsun. Yaşın kaç senin 12 felan mı? Ergenliktesin anlaşılan bu trip niye...

seni ilgilendirmez ne yorum yaptığım. replika telefon kullanan adam özentidir, eziktir. başka bir şey değil. 22 yaşındayım ayrıca. pahalı sayılan telefonlara özenip çakmasını almaya çalışan adam bana gelmiş ergen diyor... kişiliğinizi yanlış şeyler üstüne kuruyorsunuz. 100 tllik telefon kullan saygı gör, 500 tllik çakma telefonla rezil rüsva ol.

Yahu sanane seni neden bu kadar ilgilendiriyor benim alacagim telefon. Rezil olacaksam ben rezil olacagim derdi tasasi sana mi düstü? Bi git işine!

• arkadaştan cevap bekliyorum üstte resimlerini atmış olduğum s3 te anlaşma aşamasındayız :) gerçekten arkadaşa ucuza veriyoru mama burda aynı özelliklerdeki onex 525 lira isteyenler var ben arkadaşa 430 a bırakıyorum
  • telefon olan arkadaş küçük bi inceleme konusu açabilir mi ya da konuya yazsa direk acayip merak ettim ?

• ya bırakın adam parasını çöpe atmak istiyor gitsin atsın.niye geriliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

arkadaştan cevap bekliyorum üstte resimlerini atmış olduğum s3 te anlaşma aşamasındayız :) gerçekten arkadaşa ucuza veriyoru mama burda aynı özelliklerdeki onex 525 lira isteyenler var ben arkadaşa 430 a bırakıyorum

hocam küçük bi inceleme yapma imkanınız var mı daha detaylı resimler kamera kalitesi artıları eksileri dokunmatiği vs ?
  • 500 tl ye git lg optimus black al mis gibi telefon hem 0 hem orjinal

çin malı çakma telefona 500 tl veirlirmi yahu ne yapıyorsunuz..forumda 2. el tertemiz 600-700 tl lere galaxy s2 satanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: FTX58

hem de ne oha for

Link alabilir miyim?Eğer donanımsal ve yazılımsal olarak güçlü ve iyiyse alınabilir.Ayrıyetten sar değeride önemli tabi

genelde sar değerleri yüksek oluyor
  • En kalite replika 1:1 iPhone 4S test etmistim, wifi donanımı çok zayıftı..
    N79 8-9 kablosuz ağ görürken, replika iPhone 4S ancak 3-4 tanesini görebildi.. Bu telefonlar kaliteli ekrana sahip oluyor ama, iç donanımları oldukça kalitesiz oluyor.. bir; arkadaşım telefon tamircisi, bu replika, telefonlardan oldukça çok tamire geliyor.. bir çoğunu da yedek parça yokluğundanbtamir edemiyor.. donanımlarının çok kalitesiz olduğunu söylüyor..

• Bugün bir arkadaşla beraber doğubankta kendine ve eşine replika iphone5 aldık.. ben bu kadar kaliteli ve sağlam replika görmedim birebir aynısı ekran olsun kasa olsun ama bizim aldığımız kore yapımı çin yapımı olan vardı o kalitesini 2 dk da belli etti,ama kore olanını ancak iphone profesörü çakma olduğunu anlar
  • s3 duruyormu dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esersahin1

s3 duruyormu dostum ?

malesef dostum
  • Selamlar,

Bende replika bakıyorum, telefona pek değer vermem, 2 yıl içinde orjinallerde çöp oluyor yazılımsal olarak.

Bu akıllı android telefonlar telefon maksadıyla değil, daha çok cep bilgisayarı maksadı ile kullanılıyor.

Ayrıca Android market harika programlar sunuyor, cebinizde dünyanın bilgisine ulaşma fırsatı oluyor.

Bulut mantıklı okuyucu programlar cabası, ofis programları, Autocad vs... inanılmaz kullanım ortamı oluşturuyor.

Telefon artık görsellikten uzaklaşmaya başladı.

Android dünyası cep bilgisayarı yapıyor telefonu, bu sebeple telefonun özellikleri orjinal olup olmadığının ötesinde.

Burada adı geçen siteleri inceledim, ancak hiç biri gerçekçi detay bilgi vermiyor, airbartılı bilgiler var.

Bende bir site ekleyeyim madem, verdiği telefon bilgileri gerçekçi.

Ayrıca servis ve yedek parça desteği de var.

www.istanbuleticaret.net.

Hayırlı işler herkese.. @asosyal genç

• Almayın pişman olursunuz ekranları dandik hemen kırılır paraya yazık .

• Arkadaşımda sahibinden bulup aldı
    Birebir aynı menüler ekran parlaklığı çok iyi
    Appstoreye girmeyen anlayamaz nerdeyse

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.