Şimdi Ara

1 Senelik Kullanmak İçin Motosiklet Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar. Motosiklet alma düşüncesindeyim yalnız uzun süre kullanmayacağım. 1 sene sonra satma şartıyla ne önerirsiniz Yamaha 125 Ybr Esd ile Honda Cbf 150 arasında kararsız kaldım acaba sıfır mı almalıyım ikinci el mi almalıyım? Motosiklet deneyimim var kullanmada problem yok fakat ehliyetim yok ehliyet alacağım eldiven kask bagaj çantası korumalıklar yağmurluk vs. bunlar da olması gerekir. Tavsiyeleriniz benim için önemlidir lütfen boş ağız yapmayın ciddi tavsiyelere ihtiyacım var. Bir de son olarak benim için önemli olan satarken zarar ettirmeyecek elimden çabuk çıkarabileceğim bişey olsun istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ehliyet hicmi yok b sinifi varsa ucuz yollu 50 cc bir motor alirsin ehliyet de alamadan biner masarfin az olur satarkende 1 bin lira asagi verir gecersin .

• asig kullanıcısına yanıt
    B sınıfı ehliyetim var hocam yalnız motoru düz alandan çok yokuş alanda kullanacağım onun için öyle yazdım 50 cc küçük gelebilir

• 2. el temiz bir cbf 150 alınır, çok zarar yapmadan 1 sene sonra satılır. Piyasası hızlıdır, sağlam motordur her yere gelir.
    Birde bütçenize uygun en iyi ekipmanlarınızı alıp güzelce kullanırsınız.

Sıfır alırsanız her türlü satarken zarar ettirir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkinci ele nasıl güvenipte alabilirim oto ekspertiz gibi motora da yapılan bişey var mı bunun gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: haliban

İkinci ele nasıl güvenipte alabilirim oto ekspertiz gibi motora da yapılan bişey var mı bunun gibi ?

Servisine gösterebilirsiniz. Tanıdık bildik bir usta varsa ona da baktırabilirsiniz. Sıfır alırsanız en az 2 yıl kullanmanız lazım ki değsin. Bir de ehliyetiniz tecrübeniz yok. Sıfır alıp düşüreceksiniz sonra üzülürsünüz. Eğitim de çok önemli.
  • Motosiklet tecrübem var ehliyetim yok hocam köyde memleketimde o kadar kullandım hiç yan yatırma düşürme yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haliban H kullanıcısına yanıt
    2. el ybr veya cbf size uygun, satarken de hızlıca elden çıkarabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.