Şimdi Ara

1 senedir muayene ve sigortasız geziyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: froster2006

quote:

Orijinalden alıntı: çağlar2323

nasil bi duygu tavsiye edermisiniz ?

Marifetmi bu da burada anlatiyorsunuz.

Kusura bakmayin.Yanlis alinti , pardon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla inşallah yakalanırsınız ne diyeyim...
  • Oldu da senin hatalı olmadığın kazaya karıştın, ama sigortan olmadığı için bütün kaza sana patlayacak

Türk milleti olarak cahil cesaretini çok severiz. tavan fiyat uygulaması da geldi sigortasız gezmek çılgınlık, cahil/deli cesareti. Olur da yaptığın bir kazada sen suçlu olmadığın halde biri yaralanır vayy haline... Ömür boyu çalışıp onun borcunu öderim diye uğraşırsın...

Akıl mı, Türkiyede pek kullanılmayan, kullanılmadığı için de övünç kaynağı olarak görülen bir cisimcik.
  • Arkadaşlar alpin r 12 bas bobinleri yanık sizce tamir ettirsem performansi nasıl olur değer mi yardimci olursanız sevinirim

1 senedir muayene ve sigortasız geziyorum

• Arkadaşlar alpin r 12 bas bobinleri yanık sizce tamir ettirsem performansi nasıl olur değer mi yardimci olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muayene ye gitmezsen ilk seferde uyarırlar git yaptır diye unutkan biriyim muayeneyi unutmadım fakat sigorta yaptırmayı unutmuşum geçen sene temmuzda çevirmede durdurdular ehliyet istediler ruhsatı sormadılar sonra kendi sorgularında sigorta olmadığı ortaya çıktı. Unutmuşum

Telefon ile internet üzerinden sigorta yaptırdım 5 ay geçtiği için o 5 ay da ücrete geçti. Cezası ile birlikte sigortayı yaptırmasaydım çekici çağrılıyordu.

Muayene bir yere kadar da sigortayı eninde sonunda hediyesi ile yaptıracaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Oldu da senin hatalı olmadığın kazaya karıştın, ama sigortan olmadığı için bütün kaza sana patlayacak

Türk milleti olarak cahil cesaretini çok severiz. tavan fiyat uygulaması da geldi sigortasız gezmek çılgınlık, cahil/deli cesareti. Olur da yaptığın bir kazada sen suçlu olmadığın halde biri yaralanır vayy haline... Ömür boyu çalışıp onun borcunu öderim diye uğraşırsın...

Akıl mı, Türkiyede pek kullanılmayan, kullanılmadığı için de övünç kaynağı olarak görülen bir cisimcik.

Güzel bir hayat yaşamıyoruz zaten ne olursa olsun çok da tın

• Adam napsin aslinda 10 bin tllik arabaya 30 bin veriyor olmasi gereken sigorta pirimine 700 tl daha fazla veriyor,tamam kardesde hirsizin hic mi sucu yok

• Plaka neydi kardeş .)
  • Motosiklet ile çevirmeye girdim. Polis hepsine baktı tek tek her sey tam.

En son muayene baktı bitmiş .polisin sevincini gormeliydiniz.

• 3 senedir çevirmeye girmeyen biri olarak olabilecek önerme.

sigortasız bilmemkaç milyon araçtan biri işte şaşırtmadı.
  • Başarılarının devamını diliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen polis bir arabayla beni çevirmeye aldı benim evrakları vs. kontrol ederken , trafikçilerden biri gelip diğer arabanın trafikten men durumda olduğunu belirtti , hemen ardından adam bastı kaçtı o esnada sevgili kom. yrd. bey hala benim aracın muayenesi olup olmadığını anlamaya çalışıyordu
  • jdm_kei J kullanıcısına yanıt
    Geçmiş Olsun Derken ? Kasko karşı tarafın Kaskosu yoksa İcraya veriyor, Ev araba ne varsa alır. Ya da Karşı taraf çarptığı arabayı kazazedeyle anlaştıkları fiyattan satın alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Adam napsin aslinda 10 bin tllik arabaya 30 bin veriyor olmasi gereken sigorta pirimine 700 tl daha fazla veriyor,tamam kardesde hirsizin hic mi sucu yok

Azina sağlık kardeşim çok doğru söyledin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.