Şimdi Ara

1 Ocak 2020'ye Mesaj Bırak! (3 Senelik Dev Hort) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
33
Favori
27.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite ne alemde alttan ders falan? İlişkin devam ediyor mu? Araba durumları nasıl? İnşallah sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol paralısındır 2020'deki ben.
  • Tamo aro-high and low tstcls- february march april 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sikörtıl_ -- 4 Nisan 2017; 6:57:26 >
  • Bu mesajı okuduğunda umarım hayalini gerçekleştirmiş bir şekilde okursun.
  • Allahım nolur üniversiteyi bitirmiş ol ve askerlikten önce bir iş tecrübesine sahip ol. Staj yerlerin umarım iyi olmuştur. Bugün ilk mülakat tecrübeni yaşamıştın hatırlatayım. Aynı zaman da ilk kız işlerine bulaştın. Hala aynı kızla devam ettiriyosan ve de ilerleme katettiysen tarihin tozlu sayfalarından çıkıp alnından öpüyorum karşim imkansız aşkı gerçekleştirmişsin...

Ha yok değilse de umarım gönlüne göre birileri karşına çıkmıştır. Halen de birileri yoksa üzme kendini karşim elbet çıkar karşına birisi.

Bak bugün sınavlara nalet okuyodun ama hepsi geçti bitti gitti. Di mi lan 😬 Ha bir de şu hayallerindeki arabaya da sahip ol artık be koçum hiç olmadı götünün altında bir motor olsun.

Bu arada umarım kardeşinle birlikte ayrı ev tutmuşsundur da çekip çıkmışsındır şu hayattan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Sahm -- 4 Nisan 2017; 7:49:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yükseğe başla !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük hedefe 3 sene kaldı hadi gene iyisin , bizim zamanımızda daha 6 sene vardı...

• sen hala elizabeth

• https://www.youtube.com/watch?v=J7drvhZwPcs

Bu şarkıyı dinleyeli 20 Sene oldu yaşlanıyoruz
  • Şuan otobusle ise gidiyorum kasiyer oldugumun 4.gunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba aldın mı ?
    Cocuk varmı ?
    İşe nasıl gidip geliyorsun?
    Yurtdışına çıktın mı ?
    Ne kadar maaş alıyorsun ?
  • naber lan 1 ocak 2020?
  • Üni nasıl gidiyor

• şuan çalıştığın enerji işinden ayrılıp, senior pozisyonları reddederek girdiğin ai/ml ile camera işlerinde başarılı olmuşundur umarım.
    4/4/2017 Ankara
  • Şu an eşimin karnında henüz üç aylık olan küçük bebeğime selamlar. Henüz bir şeftali kadarsın ve hayatımızın tam ortasındasın. En büyük merak konum sensin. Neye benzeyeceksin? Adın ne olacak? Henüz hepsi soru işareti. Hayat çok hızlı.Göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Umarım o gün geldiğinde sağlıklı ve hayal ettiğimiz gibi mutlu ve az ağlayan bir bebek olursun. :)

Hiç böyle konulara mesaj bırakmazdım. Çocuk sahibi olma fikri insanı değiştiriyor sanırım.
  • Ben de kendime yazayım bu konu zaman kapsülü görevi görsün.

-Nasıl hissediyorsun,hayatın nasıl?

-İstediğin bölümde misin?

-Yeni tanıştığın insanlar nasıl ve onlarla aran nasıl?

-Yeni girdiğin ortamlara alışabildin mi?

Eğer ki moralin bozuksa hiçbir şey için üzülme,su akar yolunu bulur.Sevdiğin insanların yanında ol,illa muhabbet etmek zorunda değilsin.Seni huzursuz eden insanlardan uzak dur.Kitap okuyorsan daha da oku.Şu an bunu teneffüste yazıyorum okulda.Bunu gördüğün zaman neler hissettiğini rahatlamak adına kağıda dök.Umarım sağlıklı,kıvanç içinde bir hayat yaşıyorsundur.Kendine iyi bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingkidd1234 -- 4 Nisan 2017; 11:58:52 >
  • ALLAHIM İNŞALLAH AKK KALKAR
  • Gelme tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor
  • Teogu kazandın mı? 2019da hangi dersaneye gittin? Fen öğretmeninle aran nasıl

• referanduma hayır deselerdi bu halde mi olurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Editlerim üşenmezsem

Suan 4 nisan 2017. Uniden sinavdan yeni cktim. Okul umarim bitmistir. Ve 2 yil daha uzatabilmisimdir. Is hayatin nasil. Yine ayni yerdemi calisiyrsun. Hayatinda ne degisti

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.