Şimdi Ara

1 MB YETERLIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
7.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar 4 mb kablonet baglantım var onlıne da hıc bır sorun yasamıyorum. ancak baglantımı 1 mb e dusurmek ıstıyorum. acaba psn ıcın yeterlımı oyunları 1 mb ıle lagsız oynayabılırmıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seskes

selamlar 4 mb kablonet baglantım var onlıne da hıc bır sorun yasamıyorum. ancak baglantımı 1 mb e dusurmek ıstıyorum. acaba psn ıcın yeterlımı oyunları 1 mb ıle lagsız oynayabılırmıyım ?

Bildiğim kadarıyla 1 megabit bağlantı ile online oyun rahatlıkla oynayabilirsin.
  • Yeterli. Ben 1 mb TTnet kullanıyorum ve hiçbir problem ile karşılaşmıyorum. Keşke PS3'üm arızalanmasaydıda oynayabilseydim.
  • problem cikacagini sanmiyorum bence sorunsuz oynarsin.
  • tsker 4 den 1 e dusureyım ılk fırsatta :)
  • sakın düşürme. ben 1mbit uydunet kullanıyorum. head to head maçlarda sıkıntı olmuyor. ama 10 vs 10 pro club maçlarında canım cıkıyor lagdan. ben de 2 mb e geçmeyi planlıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannavaro1903 -- 19 Ocak 2010; 0:37:12 >
  • Normal şartlarda online oyun için bağlantı hızı olarak gördüğümüz download hızının, bağlantı kalitesine çok büyük artıları olmaz.4 ten 1 geçmek senin için farkedilir bir değişiklik yaratmayacaktır, cüzdanın dışında.
  • 1 mb yeterli aslinda,daha hizli olsan bile pek farketmiyor oyun oynarken yine yabancilara gore lagli baglantimiz, ulke olarak baglanti alt yapimiz kotu zaten.
  • türkiye şartlarında 30 mb olsa bile lag olacaktır altyapılar çok kalitesis 1mb e geç download yapacaksan 4 kalsın
  • 512 Uydu Net kullanıyorum, şu ana kadarki en kalabalık oyun olan Resistance 2'de bile lag yaşamadım
  • 512 k uydu net kullanıcısıyım. call of duty, fifa vb. hiç sorun yaşamadım.
  • 1 MB e sakın düşürme napacaksınki 1 MB ı ayrıca lag olmyor değil Resistance 2 competitive de lag oluyordu bende genelde sadece 2 TL fark ödeyerek 8 MB e geçtim.Hem süper bir hızda demolar iniyor hemde hiçbir lag olmuyor
  • 1 mbit oynuyorum lag oluyor ama rahatsız edici düzeyde değil..
  • Upload hızında önemli eğer oda 1 Mbps ise bencede hiçbir sorun yaşamazsın.
  • düşürme sakın 8 mbps geç keyfine bak
  • 4 Mbt Down 1 Mbt up tan, 1 Mbt Down 256 Kbps a geciceksin. Adam gibi lagsiz oyun oynamak icin upload inin da duzgun olmasi lazim. Bazi oyunlarda sorun yasayabilirsin haberin olsun.
  • 1mb internetim var mag 256 kisilik betasini oynadim lagden eser yok su ana kadar hicbir oyunda lag yasamadim
    ha evet 1-2 olmustur oda abim laptopdan internete girmistir diye
  • Ttnet'te lag olabilir ama uydu nette hiçbir şekilde olmaz. Uydu net'te upload te download başka hatlar üzerinden yapılır, ttnet'te ise ikisi aynı hattan olduğu için daha verimsiz olur.
  • 1 mbit limitsiz kullanıyorum hatta 512k ile bir yandan download yaparken mw2'de online oynamayı denedim ve hiç sorun yaşamadım., lag filan da yok.
  • İnterneti paylaşmadığın sürece sıkntı olmaz..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.