Şimdi Ara

1 Mayıs iş güzarlığı başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bundan 2 ay önce 24 mb vdsl kullanıyordum ve aradığımda maksimum alabiceğim hız 56 olarak bildiriyorlardı. Bugün tekrar başvuru yaptım bana döndüklerinde hattınız vdsl desteklemiyor 8 megabit adsl alabileceğim söylendi bende 2 ay önce 24 alıyordum şimdi ne olduda desteklemez oldu 1 mayıs dolayısıylamı dedim satış elemanıda evet olabilir diye yanıt verdi. vodofone sitesindende 56 gözüküyordu şimdi ordada 0 olarak gözüküyor yani demekki şuanki planları vdsl de olmayıpta vdsl destekleyenleri adsl de tutmaya çalısacaklar geçmek isteyenleride geçirmeyecekler ve 1 mayıs sonrası çoğunluğu adsl de bırakacaklar tavsiyem vdsl kullanan varsa iptal etmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterix_58 -- 23 Şubat 2017; 18:20:21 >

• port kalmamıştır.
  • Sanmıyorum çünkü zaten şuan kullandığım hattımı aktarmak istedim hattım 35mb hipernet.
  • iyi de 35 mbps kullanıyon boş ver hiç karıştırma en güzeli
  • Öylede hocam her akşam bazen 2 günde bir günde bir acayip yavaşlama hatta 144p de video donuyor izlenmiyor 35 mbda bunları yaşamak emin olun çok sinir bozucu.
  • Vodafone fiber sorgulamada daha 2 gün önceye kadar 72 mbite kadar VDSL gözüküyordu , şuan bende gözükmüyor ve daha dün TürkNet VDSL için başvuru yaptım eğer VDSL bağlanmazsa çok pis küfür edicem Türk Telekoma
  • 1 Mayıs diyince bende İşçi Bayramı ile ne alakası var diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterix_58

Öylede hocam her akşam bazen 2 günde bir günde bir acayip yavaşlama hatta 144p de video donuyor izlenmiyor 35 mbda bunları yaşamak emin olun çok sinir bozucu.

24 mb ile yavaşlama bu dediğiniz 144p de vs imkansız izlediğiniz site yavaş veya akk dolayısıyla hızınız düşmüş olabilir
  • Akk'ye takılmadığına emin misin?

Bir de adsl'i bitiriyorlar diye biliyorum. Artık vdsl'e geçiliyor yavaş yavaş.

Hatta adsl sinyalimi kesip vdsl sinyali vermeye başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 24 Şubat 2017; 14:6:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Aşk'ye takılmadığına emin misin?

Bir de adsl'i bitiriyorlar diye biliyorum. Artık vdsl'e geçiliyor yavaş yavaş.

Hatta adsl sinyalimi kesip vdsl sinyali vermeye başladılar.

Türk telekom mu kullanıyorsunuz siz yoksa bu olay superonline da mı yaşandı ve nerede oturuyorsunuz acaba ?
  • Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom hocam İstanbul kartal.

Şuan hat değerlerim benim için mükemmel seviyede 100 mb down 50 mb up alabilecek durumdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Türk Telekom hocam İstanbul kartal.

Şuan hat değerlerim benim için mükemmel seviyede 100 mb down 50 mb up alabilecek durumdayım.

Hayırlı olsun , ben superonline adsl kullanıyorum muhtemelen bu geçişler sadece Türk Telekom üyelerine özel ^^
  • Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Tt ye özel olduğunu pek sanmıyorum adsl'i kaldıracaklarsa eğer herkesin kalkar zamanla.

Forumda başka arkadaşların da aynısı başına gelmiş sinyali vdsl'e geçmiş.

• Lxde kullanıcısına yanıt
    Tek ümidim o yönde umarım bize de ucundan dokunur da VDSL geçeriz bakarsınız :)
  • Hocam superonline ve vodofone 56 mb çıkarken şimdi 0 gösteriyor aradığımda VDSL desteğiniz yok dediler 144p olayına gelince sizde olmadığna sevindim eminin bunu yaşayan çok vardır bende dahil kotam 20 kaldı.
  • Belli ki portakal yok şu an hocam. Bu kadar ayrıntıyı düşünmene gerek yok

• Bu akilli telefonlar boyle.Port yazarsin klavye portakala cevirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunhan -- 24 Şubat 2017; 20:57:34 >
  • gunhan G kullanıcısına yanıt
    profesyonel kullanıcılar o ayarı kapatabiliyor sadece yukarıda öneriye geliyor tıklarsan koyuyor tıklamazsan senin yazdığın geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterix_58

Sanmıyorum çünkü zaten şuan kullandığım hattımı aktarmak istedim hattım 35mb hipernet.

bağlı olduğun port vdsl ise sıkıntı olmaz.
    aynı olay başıma geldi yazın.
    ttnet vdsl kullanıyordum. turknete geçtim (başvurumu adsl olarak almışlar.) adsl olarak açıldı.
    daha sonra bağlı olduğum santralde vdsl yok gözüküyordu (turk telekom bile sadece adsl var diyordu)

daha sonra turkente mail attım.mevcut portum vdsl di zaten diye.incelediler. 75mbps hız verdiler.
    geçişlerde port değişmiyor yani.
  • Ben daha sonraki aramalarımda port mu yok dediğimde hayır altyapınız hiç bir şekilde vdsl desteklemiyor dediler başvurunuzu adsl olarak alalım ondan sonra destekliyorsa geçersiniz dediler ama riske almadım sözleşmeden sonra yine yok derlerse sıkıntı oluyor kapatamayızda.telekom 35 devam ediyorum şuan. Ama asıl demek istediğim şey yüksek hız vermemeye çalısıyorlar 1 mayıstan sonra kota düşse bile iyi hızlar alınabilecek sıkıntı olacak bu yüzden yaptılar demek istedim mesela yukardaki arkadaşda aynısını yaşamış vdsl destekleyen yerler şimdi desteklemiyor gösteriyor adsl de olan ve önceden destekli olarak gören kişilerdede desteksiz çıkacak eminim. adsl kullanan arkadaşlar ve bölgesinde vdsl desteğini bilenler arayıp sorarlarsa daha net ortaya çıkar eminim destek yok diyecekler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.