Şimdi Ara

1 maç seyircisiz oynama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok basit şekilde seyircisiz oynama cezaları gelmeye başlıyor. İnsanların hepsini susturamazsın ki. Olan kombine alan taraftara oluyor,ben onlara üzülüyorum.
  • Deplasmandaki taraftarı nasıl kontrol edeceksin ?

Gerçi biz seyircisiz maçtan bile ceza almış takımız normal geliyor artık
  • 2 maç sonra 3-5 kişinin ettiği 2 saniyelik küfürle seyircisiz oynama cezası yersek. Burda ceza normal diyen renktaşların tepkilerini merak ediyorum. Bir he diyinde gönderelim şu Demirören'i.
  • Deplasmanda 40 50 tane şerefsiz küfür edecek sonra o şerefsizler yüzünden yıllık 2000 3000 tl kombine parası veren insanlar kendi sahasında maçları izleyemeyecek.Bu kararı çıkaranın da uygulayanın da aklından zoru var.Hangi takıma olursa olsun saçmalığın daniskası.O küfür edip bağıran şerefsizleri toplayıp şu kombine sahibi olanların önüne bir koysalar da bir izlesek neler oluyor.
  • 40 yılın başı İstanbul'a geldim, maça gideyim diye niyetlenmiştim, çok istekliydim, seyircisiz cezası aldı takım. Bu kadar baht olur bende.
  • Ya ilgili ilgisiz çoğu maçta Aziz Yıldırıma küfür edilmeyen stad yok. Küfürden cezayı sürekli biz yiyoruz. Birileri açık açık yapılan bu uygulamalara alkış tutuyor. Günler geçtikce daha beter hale geliyoruz. Sonumuz iyi olur inş.
  • tahkimi de bağlayabilseler her seyircili maçta seyircisiz cezası alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Galatasaray evinde 15.000 TL para cezasına çarptırılırken biz deplasmandan 80.000 TL ceza yiyoruz. İronik.

4. kez olduğu için olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

neye itiraz ediyor neyi beğenmiyorsunuz anlamadım.

Küfür edersen sahan kapanır. 4 kere tekrarlanmış.

Buna bile nasıl itiraz edebiliyorsunuz hayret birşey.

Yav arkadaş deplasmandaki adamı nasıl kontrol edeceksin? Bizim statta olsa tamam. Saçma sapan işler çıkartıyorlar.

Haklısın hocam.Bu her takım için geçerli.Deplasmanlarda tribün kültürü olmayan insanlar küfür ediyor diye İstanbul'da tonla para verip kombine alan taraftar mağdur edilecek.Yani öyle garip bir durum ki .. Küfürü statlardan kaldırmak için insanları eğitmeyi seçmek yerine,küfür edersen arkadaşların maça gidemez diyoruz.Onlarında çok umrundaydı sanki.Adam zaten sene de bir kez gidiyor maça.Bugün sizin canınız yandı yarın bizim canımız yanacak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.