Şimdi Ara

1 maç seyircisiz oynama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neye itiraz ediyor neyi beğenmiyorsunuz anlamadım.

Küfür edersen sahan kapanır. 4 kere tekrarlanmış.

Buna bile nasıl itiraz edebiliyorsunuz hayret birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

O maçta ne kotu tezahürat vardi ne de taraftar taskinlik yapmisti. Bu karar Tahkim'den döner. Çünkü hicbir mantikli tarafi yok.

dönmez, kasımpaşa maçında dönmüştü..
  • Aziz Yıldırım: "Raporda Mustafa Kemal'in Askerleriyiz sloganı atıldı yazıyor bu Cumhuriyet'te 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' demek suç mu?"
  • Yazık cidden.

Şampiyonluk arkamızdaki takımlara altın tepside sunuldu hadi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Sizin gibi federasyonun ben

Memnun değilseniz bir el atın da hep beraber değiştirek
  • Fenerbahçeliler bile fenerasyona laf etmeye başlamış. İlginç gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Bir dakika bu ceza neden geldi size şimdi seyircisiz oynama?

Baroni'nin cezasıda tartışılır ben kartı doğru bulmuyordum zaten birde cezamı yedi adam

Inanamıyorum sen kartı doğru bulmadığın halde ceza mı vermişler!!

• seyirciyle 3 puanı zor alıyorduk bakalım şimdi nolacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Sizin gibi federasyonun ben

Memnun değilseniz bir el atın da hep beraber değiştirek

Saldırın,durmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Aziz Yıldırım: "Raporda Mustafa Kemal'in Askerleriyiz sloganı atıldı yazıyor bu Cumhuriyet'te 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' demek suç mu?"

Aziz tutuştuğu zzaman direk Cumhuriyet ya da Mustafa Kemal üzerinden 'siyaset' yapıyor artık. Hoş nerde olursa olsun bunlar hep prim yapar zaten. İşi çözmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Skjellum

quote:

Baroni'nin cezasıda tartışılır ben kartı doğru bulmuyordum zaten birde cezamı yedi adam

Aynı şeyin Melo'nun başına geldiğini düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın o karar tam bir fiyaskodur ben doğru karar gelir düzelir diye bekliyordum.

Tabi amacın başka olduğu için seni kale alıp cevap veren bende hata.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ted Skjellum

quote:

Aynı şeyin Melo'nun başına geldiğini düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın o karar tam bir fiyaskodur ben doğru karar gelir düzelir diye bekliyordum.

Tabi amacın başka olduğu için seni kale alıp cevap veren bende hata.

Fenerliler kendileri bu iş savaşmış gibi davranıyor, biz de öyle davranıyoruz, savaşta her şey mübahtır, sahada Emre, Volkan gibi adamlar ölse üzülmem. Ne de olsa onlara göre bu bir savaş ve savaşta adalet olmaz.

• Ted Skjellum kullanıcısına yanıt
    Futbol bu oyun yani zevk almaya bacağız o kişileri saymayın bizdede var öyleleri ben savunmam Sabri gibi bir adamı resmen yüz karasıdır.

Sen seviyeni koruyacaksın ki farkın olsun..

Zaten Emre,Volkan gibi futbolcuları savunmayan FB taraftarıda çok fazla ama bölüme yorum yazmıyorlar genelde işte onlar savaş olarak değil futbolun güzelliğiyle bakıyorlar.
  • Bu federasyon kafayi yitirmis kufur edildi diye saha kapanirmi para cezasi versinler futbol seyircisiz zevksiz acilen bu yonetim anlayisi degismeli

• Hangi maçta çekilecek ceza ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Futbol bu oyun yani zevk almaya bacağız o kişileri saymayın bizdede var öyleleri ben savunmam Sabri gibi bir adamı resmen yüz karasıdır.

Sen seviyeni koruyacaksın ki farkın olsun..

Zaten Emre,Volkan gibi futbolcuları savunmayan FB taraftarıda çok fazla ama bölüme yorum yazmıyorlar genelde işte onlar savaş olarak değil futbolun güzelliğiyle bakıyorlar.

Ben öyle görmüyorum, yönetimiyle, futbolcusuyla, taraftarının çok büyük bir bölümüyle paranoyak olmuşlar her şeyin altında Galatasaray'ı arayıp bunu bir de milyonların önünde söylüyorlar. Bugün baktığınız zaman başkanları silahlı suç örgütü lideri olmaktan hapis cezası aldı, bazı futbolcuları hakaretten hapis cezası istemiyle yargılanıyor, tribün liderlerinin otopark mafyası olduğunu bilmeyen yok, bazı futbolcuları her maç milyonlar önünde ana Avrat sövecek kadar psikolojik olarak rahatsız, maşallah spor kulübü değil, adamlar suç örgütü olmuş, bence adliye yakınlarından arazi alıp tesis yapsınlar ulaşım sıkıntısı olmaz en azından, malum başkanından futbolcusuna adliyelik, işin garibi bunları kurtarmak için bir de yasa çıkarıyoruz, bunlara da mı bi çözüm süreci ayarlasak?

• Hocam ne yaptın sen ya verecek cevabım yok konuyu saptırmayalım boşver
  • Sporundan siyasetine pisliğe batmış bu ülke. Bu ceza hükümet aleyhine sloganlar nedeniyle verilmediyse ben de bir şey bilmiyorum.
  • doğru karar. kötü tezahürat her yerde kötü tezahürattır.
  • Kasımpaşaya niyet gençlere kısmet.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.