Şimdi Ara

1 LT MARMARA LIMON KOLONYASI 29 TL + KARGO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tanıdık varsa ayırtmak lazım bizim buradaki marketlere her sevkiyatta 1 koli geliyor tanıdık yoksada ya denk gelmeli yada forumdaki bazı arkadaşların yaptığı gibi bim genel merkeze şu şubelerinize kolonya bulamıyoruz sürekli yok diyorlar vs... diye şikayette bulunup temin edebilirsiinz, kolonya maske ana konusunda bu şekilde aldığını yazan bir sürü insan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyüp Sabri kendi sitesinde 1 lt 24 TL + kargo, orjinal mi değil mi derdi yok en azından. Kargo ücreti 10 TL.

Marmara kullanmadığım için kaliteleri konusunda kıyaslama yapamam ama fiyatı daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 24 Nisan 2020; 7:21:46 >
  • Talebin tavan yaptığı bu dönemde, güvenilir kaynaktan alım yapmak önemlidir..
    Online da Est var, Duru var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 24 Nisan 2020; 14:15:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EST'de 24 + kargo
    5 litresi de 119 + kargo. ben 5 litrelik çeşme limonu aldım, kokusu harika
  • EST nin alkolu dusuk bilginiz olsun.Tras sonrasi kullaniyorum kolonyayi bogazici yakiyor est yakmiyor cildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    niye o kadar aldın ki ? bir tane alsan bizde alabiliriz .. gerçi asıl duç bir taneden daha fazla satanda

• quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

niye o kadar aldın ki ? bir tane alsan bizde alabiliriz .. gerçi asıl duç bir taneden daha fazla satanda
    O kadar dediğin altı üstü 1,6 lt. İnternette kısıtlama yapan satıcılar bile 1lt+400ml kısıtsız satıyor hatta 5 ltye kadar izin bile veriyorlar çoğu zaman. Ben kendi aile ihtiyacıma göre alıyorum ki ben koronadan öncede sürekli kolonya alıyordum zaten kolonya tutkunuyum. Şuan bulayım yine gidip alırım bol bol. Başkaları gibi sadece virüs için değil evde zaten hergün sprey şişeye doldurup kullanıyorum sürekli.
  • Bimden 2 lt sini 25 tl ye aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bimden 400ml 6,95 tlye aldım. Ara ara bime geliyor. Alkolü iş görür ama esansı biraz acı. Pereja ve est gibi koklayınca insanın içine yaşama sevinci veren enfes aroması yok. Ama dezenfekte amacıyla iş görür. Normalde fiyatı 12-13 tl ama malum durumlar yüzünden 30 tlye kitlemeye başlamışlar.
    bizim buralarda bim de yok hocam.her gidişimde soruyom.kasiyer abi gelmiyor dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

bizim buralarda bim de yok hocam.her gidişimde soruyom.kasiyer abi gelmiyor dedi.

Alıntıları Göster
    Her salı ve cuma aktüel ürün satışı oluyor o yüzden her pazartesi ve perşembe olarak haftada 2 defa bile mal geliyor. Salı ve cuma sabahları açılış saatinde git bulma ihtimalin yüksek.
  • Dün bimden 80 derece Selin 400ml limon kolonyası nı 8,95'e aldım. Daha önce de 12 TL ye litrelik karayel almıştım. Yer Tokat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 25 Nisan 2020; 16:8:6 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    1 hafta gelmez öbür hafta gelir veya varsa farklı şubelere bakın.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    kaçta açılıyor

• 30 liralık kolonya fırsat oluyor, etil, alkol (kolonya ana maddesi) ihracatı serbest bırakılıyor. küfür var, edem mi?

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/son-dakika-etil-alkol-ihracati-serbest-birakildi-5788226/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Mayıs 2020; 16:32:8 >
  • Kargo kırmızı çizgimizdir.

• Bu demek oluyor ki kolonya pahalanacak.

• normal litre fiyatı 12-13 liraydı zaten şimdi bulabilirsen 29-50 lira arası git-gel halinde, 1 lt kolonya. ben hergün sövüyorum, rahatlıyorum, bizi bu hale getirenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 3 Mayıs 2020; 0:1:32 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.