Şimdi Ara

1 Lt Dezenfektan 40 TL (Hepsiburada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Markayı ve kalitesini bilmiyorum, fiyatı piyasaya göre uygun olduğu için paylaşmak istedim
    https://www.hepsiburada.com/studio-line-actoderm-el-ve-cilt-dezenfektani-1000ml-p-HBV000002VU36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megolamen -- 16 Nisan 2020; 9:19:22 >

• Teşekkürler...
    Pompası yokmuş haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkol oranı yazmıyor bilgisi olan var mı?
  • mag13 kullanıcısına yanıt
    El ve Cilt Antiseptiği – 2-Propanol %70 (V/V) İzopropil alkol içerir

Avansas daha mantıklı
  • Avansasdaki ürün etil alkol. Bu ise izopropil alkol. Sonuçta ikiside alkol diyebilirsiniz ama izopropil alkol kokusuzdur.
    Sonuçta bu ürünü ellerinize uygulayacağınız için koku işi biraz önemli. Etil alkol biraz daha ağır kokacaktır. Bilginize.
  • ulan ben böyle satıcılara ayarım. koyduğu fotoğrafa bakarmısın. bir b.k belli olmuyor afedersin. bunu iyi niyetli olarak değrlendirmiyorum ben. ürünün orjinalliği konusunda şüphe ederim ben,gider 20 tl fazla veririm adam gibi fotoğraf çeken acıklama yazan satıcıdan alırım.bazı yerlerde farklı fotoğraflar var bundan. ve farklı isim actodermanol yazıyor .şimdi belki aynı ürünlerdir ama böyle açıklamasız satmaları çok sacma.tabi satıcının asıl iyşi ayakkabı olunca böyle oluyor demekki
  • geçen bir doktor dezenfektan yerine kolonya tercih etmek daha doğru, dezenfektanlar sık kullanımlarda karaciğere zarar veriyor demişti.

sanırım bahsettiği buna benzer bir durum :
    Vücut yükü oluşturması halinde karaciğer, böbrek, sinir sitemi toksitesine yol açabilecek kimyasallar içeriğinde var mı kontrol etmek lazım.
  • başka bir satıcının açıklamasıyla ürünün mahiyetini anladım ancak bunlar nasıl güvenilir mi bilemiyorum? Kolonya yıllardır kullanıyoruz sonuçta
  • crawlers kullanıcısına yanıt
    isopropanol buharı içine çekildiğinde çok daha zehirlidir etil alkole (o da zehirli) göre. Simetrik moleküler yapısı nedeni ile vücut isopropanol ü metabolize edip etkisiz hale getiremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 16 Nisan 2020; 15:13:40 >
  • Actoderm fena değildir tavsiye ederim. Actodermanol aynısı aslında uzatılmış ismi bu. Özellikle de iyi marka almak isteyen varsa Diversey Soft Care tavsiye ederim tahriş konusunda daha başarılılar.
  • HighDynamicRange nekadar zararlıdır. Tek şişelik kullanım vücut için kalıcı bir hasar bırakmaz herhalde değilmi?

shensakrak baştaki Studıo Lıne ibaresi nedir onu anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.