Şimdi Ara

1 kg Turunç Reçeli 25 TL - Tanıtım Süresince Ücretsiz Kargo (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
13
Favori
33.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de sipariş veriyorum şimdi sanal pazar üzerinden, bugün kargo yapılır sanırım, bakalım inşallah memnun kalırız. hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

ben de sipariş veriyorum şimdi sanal pazar üzerinden, bugün kargo yapılır sanırım, bakalım inşallah memnun kalırız. hayırlı işler.

Hocam,

Siparişiniz için teşekkürler. Siparişiniz bugün kargoya verilecektir.
    Afiyet olsun.
  • quote:

ben de sipariş veriyorum şimdi sanal pazar üzerinden, bugün kargo yapılır sanırım, bakalım inşallah memnun kalırız. hayırlı işler.

Hocam
    Siparişinize söylemiş olduğunuz diğer isteklerinizide ekledik bilgilerinize.
    İyi akşamlar.
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    ailemde kendimiz için yapıyoruz tatlı narlardan ekşi pek iyi olmaz gerçek nar ekşisi eşki nardan çıkıyor o da çok zahmetli yapımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: finsera

quote:

Hocam
    Siparişinize söylemiş olduğunuz diğer isteklerinizide ekledik bilgilerinize.
    İyi akşamlar.

Eyvallah hocam, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turakmug

iyi ama markette satılan nar ekşisi de zaten 6 lira.. üstelik son derece lezzetli. fethiye de mendos gıda da 6 liraya alabilirsiniz.(Üstelik faturalı )... Akdeniz bölgesinde diğer illerde de pek farklı değildir..

Bu 25 lira çok fazla iken, birde fiyat ucuzmuş gibi yazılar ilginç olmuş.

Narın maliyeti nedir ? bileniniz var mı ? ihracatlık nar bile üreticide 40 kuruş .. nar ekşisini zaten çatlak narları kullanarak yaparlar genelde.. dolayısı ile kg fiyatı 10 kuruş gibi bir rakamdır.. Amacımız kimsenin ticaretini baltalamak değil ama 1 litre nar ekşisine 25 lira demek de biraz fazla.. üstelik birde 25 liraya ucuz denilince..........

Forumların amacı doğruyu iyiyi bulmak. Bende bu düşünce ışığında kendi doğrularımı yazdım. Yoksa bu işin ne ticaretini yapıyorum ne satıcıyı tanıyorum .. Hiç ilgim alakam yok. Ama yaşadığım bölge de yer gök her yer nar ağacı dolu. üreticilerle sürekli bir aradayım. fiyatları son hali ile yakından bildiğim gibi nar ekşisinin tüm yapım aşamalarına vakıfım.

+1453
    olay budur...

• yine domates, biber sezonunu açmış arkadaşlar. daha önceki gönderilerimden takip edenler bilir menemen yapmayı çok seviyorum, yine alalım da bir yapalım. bir kuru soğanı dışardan almak zorunda kalıyorum, onu da satarlarsa tam olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: finsera

quote:

Orijinalden alıntı: ferdin34

quote:

Orijinalden alıntı: flycat2002

quote:

Orijinalden alıntı: ferdin34

Hocam , sanalpazardan mini nar paketi siparişi geçtim , 1 kg nar ekşisi + 4 kg. nar , yarın kargoya verirseniz sevinirim,
    Ürünleri kullandıktan sonra buraya yorumlarımı yazarım,
    Selamlar

Hocam,

Siparişiniz için teşekkür ederiz. Siparişiniz yarın kargoya verilecektir.
    Afiyet olsun.

Hocam ürünü kargoya verdiniz mi acaba ?
    Yardımcı olabilir misiniz?

Sayın müşterimiz siparişiniz kargoya verilmiştir.
    İyi akşamlar.

Hocam teşekkürler ,ürünler elime geçti.
    Ürün kesinlikle doğal ve katkısız , belirtildiği gibi ekşilik ön planda olan bir Nar ekşisi ,
    Eşim benden daha fazla beğendi , ben biraz daha tatlımsı olanları seviyorum :)
    Güzel bir alışverişti , Teşekkürler

• konuyu destekliyorum
    böyle doğal ürünler satan kişileri desteklemek lazım (eğer satıcı arkadaş doğru söylüyorsa)
    evimdeki bitince bende almayı düşünüyorum
    bütçesi yetenlerin alması dileğiyle
    3 liralık soslar da aynı diyenler plastik yemeğe devam edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 1 Kasım 2013; 12:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pompacinin-intikami

quote:

iyi ama markette satılan nar ekşisi de zaten 6 lira.. üstelik son derece lezzetli. fethiye de mendos gıda da 6 liraya alabilirsiniz.(Üstelik faturalı )... Akdeniz bölgesinde diğer illerde de pek farklı değildir..

Narın maliyeti nedir ? bileniniz var mı ? ihracatlık nar bile üreticide 40 kuruş .. nar ekşisini zaten çatlak narları kullanarak yaparlar genelde.. dolayısı ile kg fiyatı 10 kuruş gibi bir rakamdır.. Amacımız kimsenin ticaretini baltalamak değil ama 1 litre nar ekşisine 25 lira demek de biraz fazla.. üstelik birde 25 liraya ucuz denilince..........

Forumların amacı doğruyu iyiyi bulmak. Bende bu düşünce ışığında kendi doğrularımı yazdım. Yoksa bu işin ne ticaretini yapıyorum ne satıcıyı tanıyorum .. Hiç ilgim alakam yok. Ama yaşadığım bölge de yer gök her yer nar ağacı dolu. üreticilerle sürekli bir aradayım. fiyatları son hali ile yakından bildiğim gibi nar ekşisinin tüm yapım aşamalarına vakıfım.

+1453
    olay budur...

Malasef sizin gibi nar ekşisini bilmeyenler yüzünden sahte ekşi satanlar köşe oluyor.

Markette 6 liraymış. Ben size 4 liraya da üretirim, yeter ki bas glikoz şurubunu bas sitrik asiti. Markette 6 liraya satılanın içinde dörtte bir oranında nar ekşisi varsa öpüp başınıza koyun.

Sektörün önde gelen markaların birinin etiketini okumuştum 2 yıl önce sanırım adam hiç olmazsa içindeki nar ekşisi oranını yazmıştı diğerleri onu da yazmıyor. Adam üçte biri nar ekşisi diğer kısmı kimyasal olmak üzere kilosu 28 TL ye satıyordu.

Örnek verilen markette 6 lira olsa markete gelişi 4,5 ve aşağısıdır. 50 kuruş kdv olsa geriye 4 kalır. Bu adam hadi 1 TL kar etsin. Paketleme falan derken 3 TL ve aşağısına mal emek zorunda. 3 TL ye Türkiye de değil 1 kg nar suyunu zor bulursunuz.

Buradan sizin gibi hesap uzmanlarına çağrı yapıyorum, değil 6 lira 10 lira vereceğim bana 1 ton hakiki nar ekşisi bulun. Parasını peşin vereceğim nakliye de bana ait.

Ayrıca nar ekşisi dediğin ekşi olur. tatlı nardan ekşi olmaz olsa olsa pekmez olur. Adı ekşi zaten bunun. Yıllar önce nar ekşisi sattığım kadın sattığım ekşi "ekşi" dedi pek beğenmedi neymiş tatlı olacakmış. Tatlı isteyen adam gider pekmez alır nar ekşisiyle işi olmaz. İşte böyle nar ekşisinden anlamayanlara laf anlatmak zor.

Arkadaş dürüst davranıyor hiç olmazsa açık açık yazmış tatlı nardan üretim diye.

Orjinal nar ekşisi köyünde 20-25 e satılıyor. Bence gayet de ucuz. 2 kg alsan dünyaya yeter. Onun verdiği lezzeti verecek başka bir şey yok çünkü. Dolmasını yiyen hayran kalıyor.Ne kullandın diyor. Ben de sizin gibi ucuz nar ekşisi arayan ve ekşiden anlamayanlara gidin marketten alın diyorum. Ancak meraklısına veriyorum.

Uyanık arkadaşlara bir tavsiye vereyim, sahte malı sorun etmeyenlere de. Alın 3 kg glikoz şurubunu, veya marketten sahte pekmezi, içine 1 kaşık limon tuzunu eritip atın/kaynatın alın size ucuz nar ekşisi.

Siz sahte şey yemeyi göze aldıktan sonra ucuzlukta sınır yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: abavf

quote:

Orijinalden alıntı: pompacinin-intikami

quote:

+1453
    olay budur...

Malasef sizin gibi nar ekşisini bilmeyenler yüzünden sahte ekşi satanlar köşe oluyor.

Markette 6 liraymış. Ben size 4 liraya da üretirim, yeter ki bas glikoz şurubunu bas sitrik asiti. Markette 6 liraya satılanın içinde dörtte bir oranında nar ekşisi varsa öpüp başınıza koyun.

Sektörün önde gelen markaların birinin etiketini okumuştum 2 yıl önce sanırım adam hiç olmazsa içindeki nar ekşisi oranını yazmıştı diğerleri onu da yazmıyor. Adam üçte biri nar ekşisi diğer kısmı kimyasal olmak üzere kilosu 28 TL ye satıyordu.

Örnek verilen markette 6 lira olsa markete gelişi 4,5 ve aşağısıdır. 50 kuruş kdv olsa geriye 4 kalır. Bu adam hadi 1 TL kar etsin. Paketleme falan derken 3 TL ve aşağısına mal emek zorunda. 3 TL ye Türkiye de değil 1 kg nar suyunu zor bulursunuz.

Buradan sizin gibi hesap uzmanlarına çağrı yapıyorum, değil 6 lira 10 lira vereceğim bana 1 ton hakiki nar ekşisi bulun. Parasını peşin vereceğim nakliye de bana ait.

Ayrıca nar ekşisi dediğin ekşi olur. tatlı nardan ekşi olmaz olsa olsa pekmez olur. Adı ekşi zaten bunun. Yıllar önce nar ekşisi sattığım kadın sattığım ekşi "ekşi" dedi pek beğenmedi neymiş tatlı olacakmış. Tatlı isteyen adam gider pekmez alır nar ekşisiyle işi olmaz. İşte böyle nar ekşisinden anlamayanlara laf anlatmak zor.

Arkadaş dürüst davranıyor hiç olmazsa açık açık yazmış tatlı nardan üretim diye.

Orjinal nar ekşisi köyünde 20-25 e satılıyor. Bence gayet de ucuz. 2 kg alsan dünyaya yeter. Onun verdiği lezzeti verecek başka bir şey yok çünkü. Dolmasını yiyen hayran kalıyor.Ne kullandın diyor. Ben de sizin gibi ucuz nar ekşisi arayan ve ekşiden anlamayanlara gidin marketten alın diyorum. Ancak meraklısına veriyorum.

Uyanık arkadaşlara bir tavsiye vereyim, sahte malı sorun etmeyenlere de. Alın 3 kg glikoz şurubunu, veya marketten sahte pekmezi, içine 1 kaşık limon tuzunu eritip atın/kaynatın alın size ucuz nar ekşisi.

Siz sahte şey yemeyi göze aldıktan sonra ucuzlukta sınır yok.

Gayet güzel bir yazı olmuş fazlası var eksiği yok.Benim yayla komşum bunun fabrikasına gitmiş gezdirmişler falan.En son bizim komşu sormuş: "Narları nerede depoluyorsunuz?" Adam cevap vermiş: "Ne narı!". Dolayısıyla bizim millet çok sever glikoz şurubunu ve ucuz etin yahnisini,ne kadar anlatsanız da boş.

• 1 kg Kokteyl Domates 11.5 TL yerine 6 TL ve 25 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.

1 kg Kokteyl Oval Domates

1 kg Turunç Reçeli 25 TL - Tanıtım Süresince Ücretsiz Kargo

• 11,5TL nerde satılıyo kokteyl domates bizim kazıkçı market bile halk gününde 5,99 TL ye diğer günlerde 7,99TL ye satıyor.
  • http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/scview/prview/1555614-0-domates-kokteyl-kg

Ayrıca İstanbul hal çıkış fiyatı 5-6 lira olan bir üründür.http://www.ibb.gov.tr/sites/haller/tr-TR/Pages/Hal_Fiyatlari.aspx

Iyi alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flycat2002 -- 1 Kasım 2013; 18:02:13 >

• flycat2002 kullanıcısına yanıt
    bence koktely domatesin kilosunu 3,89 tl ye satan var fakat ben 6 tl ye satıyorum desen daha sempatik olurdun
  • pek bahsetmemişsiniz ama resimden anlaşılan sizin domatesler portakal boyutlarında
    kokteyl domates ceviz büyüklüğünde falan olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: clamp

pek bahsetmemişsiniz ama resimden anlaşılan sizin domatesler portakal boyutlarında
    kokteyl domates ceviz büyüklüğünde falan olmazmı

Hocam
    Kokteyl domateslerimiz sizin dediğiniz gibi ceviz büyüklüğündedir.
    Fotoğraftaki domatesler yakından çekim yapıldığı için size büyük görünmüş olabilir.
    Kokteyl domatesin portakal büyüklüğünde olanı yoktur.
    Bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamaz

11,5TL nerde satılıyo kokteyl domates bizim kazıkçı market bile halk gününde 5,99 TL ye diğer günlerde 7,99TL ye satıyor.

+1 en kazıkçı manavda bile 6-7 tl kilosu

• domates.pahali. zaten 5 6 tlden bulunuyor.
    nareksisi 7 8 kilo vardan yapılır. öyle 15 kilo degil.
    asla 6 7 tlye satilamaz.

marketlerdeki nar eksisi genelde ucuz pekmez+ limon tuzu oluyor. düzgün oranda karıştırırsanız market nar ekşilerine yakin tad verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.