Şimdi Ara

1 Kg Çiğköfte 5 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
5
Favori
13.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makbul bulgur kilosu 3.5 tl. Toptan alınca çok daha düşük olur. Salça en iyisi öncühttps://forum.donanimhaber.com/oncu-domates-salcasi-4300gr-43-tl-bizimtoptan--140442079

Toptan alınca çok daha ucuz daha düşük kalite daha ucuz.

Kısaca kilosu 40 tl veren bilemiyorum altan bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5kg'si 50 Tl den kilosu 10 ideal bence hocam, hadi yanında lavaşı sosu da olsun. 5 TL anormal duruyor gibi, gerçi inanıp yiyiyoruz içine ne koyduklarından emin olmadan çoğunun.
  • 5 tl'nin kendisini yedim şu an spor salonunda bench basiyorum min 100 kilo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enjeksiyonda mı basıyonuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kiremit tozunun kilosu bile 5 lira degildir yav ??

• çiğ köfte değildir o, çiğ köfte olsa duramazsın.
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Kilosu 40tl etmesede 5tl olmasida imkansiz söyle imkansiz

Hadi aldi bulguru 2.5tlye kilosunu 2tllik bulgur koydu 1kgye salca koydu 1tllik etti zaten 3tl bunun baharatı yağı makine elektrik masraflari eleman masrafi resmen içine yenemicek me varsa atmışlar baska açıklaması yok

• Bulgur 4.25 kilosu salca en ucuzu 7lira olsa gerisini hesaplamiyorum bile

• Beyler biraz daha beyin fırtınası yapalım; 5 TL ile herhangi bir yiyecek (içecek değil) 1 kilo ne olabilir? Pazardan maydanoz 1 kilo istesek yine kurtarmaz bence.

• Komagene Sultanbeyli aytopta gitsek vermezlermi 13 tl den. Veya bunun yeride yakın gidip bi deneyelim görüntü alalım

• Bu arada çiğ köfte işinde milleti ağır kazıklıyorlar, komagene filan kilosunu 45 tl yapmış yuh diyorum.

Ankara'da yaşayanlar bilir Gimsa marketin çiğ köftesi olur kendileri yapar, piyasadaki glikozlu çiğköftelere taş çıkartır. Onun kilosu 10-15 tl arasıydı diye biliyorum. 5 tl çok garip gelmiyor yeter ki içinde ne olduğunu açık açık yazsınlar.
  • bende diyom catıdan kiremitleri neden çalıyolar diye
  • Metro marketlerde kilosu 11 tl idi 1 hafta önce .
    Bir ara kilosunu 10 tl den satıp yanına 1 litre sütaş ayran hediye ediyorlardı.

• Firmaya yakinlarda oturan varsa watsapp den yazişip yerinden denemelik alabilir.

• Kilosunun maliyeti 5-8 lira arasına gelir, salçanın fiyatı yağın cinsi, yeşillik vs her şey önemli, ancak unutmayın arkadaşlar bu adamlar bundan kar etmek zorunda ve bu adamlar işçi çalıştırmiyor mu? Kira ödemiyor mu? Stopaj yok mu? Fatura kesmiyor mu?

Tabi ki çığkoftenin kilosunu 40 liraya satmak adice bana kalsa bayilere 10-12 lira arasına geliyorsa, 20lira hadi malzemen çok çok iyi olsun 30 lira olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Makbul bulgur kilosu 3.5 tl. Toptan alınca çok daha düşük olur. Salça en iyisi öncühttps://forum.donanimhaber.com/oncu-domates-salcasi-4300gr-43-tl-bizimtoptan--140442079

Toptan alınca çok daha ucuz daha düşük kalite daha ucuz.

Kısaca kilosu 40 tl veren bilemiyorum altan bilemiyorum.
    Taa 2018 eylülün toptancı fiyatı, üstelik kdv hariç.

http://www.dincer.com/perakende-fiyat-listesi

• Concordato kullanıcısına yanıt
    Makbul kuruyemiş istanbul da bir çok bayisi mevcut daha bu sabah aldım. Köftelik ince esmer bulgur kg 3.5 tl. Kdv dahil parakende fiyat. Toptan çok daha ucuzdur.

• sasomelih kullanıcısına yanıt
    Zaten bu kişinin reklam için %1000 kar koymadan satışı. Bundan da kar ediyordur ama cüzzi miktarda.

Bu forumun en büyük yanlışı parakende fiyatlar ile toptan hatta tarla fiyatları arasında uçurum var. Her el değiştiğinde çok yüksek kar marjları konuluyor. O yüzden maaliyet hesabınızı kötü yapıyorsunuz.

Biz evde kendimiz yapıyoruz. Makbul kuruyemişte bulgur 3.5 tl. Göbek 1 - 2 tl. Bimden de lavaş alııyoruz. Mis.

• Eğer sitedeki adres doğru ise daha önce 5 6 sefer kiloluk aldığım yer çiğköftesi fena değildi İstanbul çiğköfte necipfazıl mah. Facede sayfası vardı

• dfk24 kullanıcısına yanıt
    Bu espriyi yapmaya gelmiştim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.