Şimdi Ara

1 Kg Çiğköfte 5 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
5
Favori
13.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Kg Acı Sos 5 TL
    1 Paket Lavaş 6 TL (50 adet lavaş)

www.toptancigkofte.com

Not: 5 TL'Yİ YESEK DAHA SAĞLIKLIDIR ŞEKLİNDE YORUMLAR YAPILACAKTIR, MESULİYET KABUL EDİLMEMEKTEDİR :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 19 Ekim 2019; 17:41:55 >

• Ben bu durumu kendimce şöyle değerlendirdim.

Haberlerde ''ucuz çiğköftede kiremit hilesi'' başlığıyla muhabir çiğköftecileri geziyor. Komagene olduğunu tahmin ettiğim bir dükkana girdi şöyle bir diyalog geçti çiğköfteciyle aralarında

Muhabir: 2-3tl'ye dürüm satılması mümkün mü?
    Adam: Hayır kesinlikle değil onların içinde kiremit tozu kullanılıyor.
    Muhabir: Peki bir çiğköfte dürüm herşeyiyle kaç tl olmalı?
    Adam: En az 7-8tl olur.

SEKİZ TL. DÜRÜM ÇİĞKÖFTE....

Siz bundan nasıl bir sonuç çıkarırsınız? Ben, çiğköfteyi olması gereken fiyattan veren küçük esnafın, büyük firmalar tarafından nedya eliyle karalanarak, insanlara fahiş fiyatlı çiğköfteyi benimsetmeye çalıştığını gördüm.
    Alıp deneyen yok hemen çamur atmaya başlamışlar.
    1 kilo çigköftede 1 kilo salçamı kullanılır?
    Ayrıca lavaş ve sos ayrı fiyat zaten.
    Böyle toptan sattıgına göre yüklü miktarda alıyordur malzemeyi gidip market fiyatlarıyla kıyaslamayın.

Tarlada domates 50 kuruşa alıp birisi satmaya getirse onuda almazsınız.

İsmi bilinmeyen çig köfteci marka imajı oturana kadar belki bu fiyattan veriyordur.

Fiyatı uygun her ürüne bir çamur atacaksınız illa.

Alıp deneyen yok alırsınız begenmezseniz gider köşe başındakilerden kg 35 TL verirsiniz.

Ayrıca insanların satın aldıgı ürünlerle yok parayı yesen daha saglıklı vs yazmayın artık bıktırdınız.
  • 5 TL 'Yİ YESEK DAHA SAĞLIKLIDIR

Demeyeceğim çünkü hakettiği fiyat bu zaten .. bulgurun kilosu kaç para ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Aradığım yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bulgurun kilosu belli, salçanın ve yağın kilosu da belli, firmanın etmesi gereken kar da belli.

Buna çığkofte diyemeyiz.

• ölen öldüğü ile kalır bizi bile haberdar edemez sanırım. ucuz etin yahnisi..

• 1 Kg Çiğköfte  5 TL

Sitenin amatörlüğünden çiğköfte kalitesini anlayabilirsiniz 😊

• 1 Kg Çiğköfte  5 TL
  • 1-5 kg Tüm Türkiye KDV Dahil Kargo Ücreti 8,45 TL
  • Komagenenin nasıl yapıldığını öğrendik ben size bulgur parasına bulgur köftesi yapip göndereyim

• Kimyager yok mu koca forumda? Çimento bile koysa 5 TL yi geçer. Ne koyuyor olabilirler ki kazanıyorlar?

• Miilet alışmış bilindik markadan okkasını 40 TL ye yemeye. :)
  • Neden Ucuz ?

Amacımız çiğ köfte dükkanlarının maliyetini düşürmek, aynı zamanda maliyeti düşürürken kaliteden ödün vermemek, çiğ köftemize kör tadım testi yapmanızı tavsiye ediyoruz ne kadar kaliteli ve lezzetli olduğunun farkına varacaksınız, aynı zamanda labaratuvar testleri sonuçlarına bakarak diğer firmalar ila aramızdaki farkları görebilirsiniz, bizim amacımız en kaliteli ürünü en ucuz fiyatla çiğ köfte dükkanlarına ulaştırmak, bu sayede çiğ köfte dükkanlarını maliyetini düşürerek kar oranını yükseltmek.
  • Komagene bayilerine 8 tl den geliyordu şimdi 13 tl olmuş Komagene bayileri ise 40 tl den satıyordu :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Kimyager yok mu koca forumda? Çimento bile koysa 5 TL yi geçer. Ne koyuyor olabilirler ki kazanıyorlar?
    Halis mulis deniz kumu
  • N11 den baska bir satıcıdan, 5kilo+ lavaş+sos 52tl den devamlı alıyorum. Muhtemelen sizlerde almışsınızdır. Konusu olmustu zamanında. Kargosunu falan hesaba katarsak aynı şartlarda burasıda 40tl civarına geliyor. Arada çılgın uçurum yok. Demek istedigim 5tl ye alıp denenmeli. Kötü bir ürün geleceğini sanmam. Beklentiyi cok yükseltmemek lazım tabiyki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Miilet alışmış bilindik markadan okkasını 40 TL ye yemeye. :)
    Yemiyorum fiyat bilmiyorum ama bir düşünseniz yağ tuz baharat? Kiremit tozundan bile olsa onu toz haline getirmek için insan gücü lazım insan gücü=kalori kaybı

• Whatsapp tab yazdım cevap vermiyorlar demek için 2kg sipariş edeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Domain Kayıt tarihi: 16.9.2019

Yeni açılmış ve işlerini dürüst yapan bir esnaf da olabilir, yine de dikkatli olmakta fayda var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.